Toto je záložní verze starého webu Pedagogické fakulty JU (https://old.pf.jcu.cz), která již nebude dále aktualizována.

Od září 2022 funguje nový web fakulty na standardní adrese https://www.pf.jcu.cz.

Symbol PF Zásady běžeckého tréninku a moderní trendy řízení tréninkového zatížení

Typ programu:

Celoživotní vzdělávání – zájmové kurzy.

Cílová skupina:

Veřejnost.

Anotace kurzu:

Osvojení základních pojmů týkajících se běžeckého tréninku, charakterizujících tréninkové zatížení a jejich použití v praxi.

Každý účastník získá základní informace o zásadách při tvorbě tréninkového plánu, může případně využít slevu v Laboratoři funkční zátěžové diagnostiky ve výši 20 %.

Termín konání kurzu:

Čtvrtek 21. 2. 2019 od 17 hod do 18:30 hodin.

Místo konání kurzu:

Budova KTVS PF JU, Na Sádkách 305/2a, České Budějovice, učebna KTV1.

Lektor kurzu:

PhDr. Petr Bahenský, PhD. – člen KTVS PF JU, kde vyučuje atletiku, 24 let je též profesionální trenér běžců, jeho svěřenci získali více než 200 medailí na MČR, vychoval 25 reprezentantů ČR, člen VV JčKAS. O běžeckém tréninku napsal 15 příspěvků publikovaných v ČR i v zahraničních časopisech. Aktuálně je novinkou kniha: Trénink mládeže v bězích na střední a dlouhé tratě.

Úplata za kurz:

60,- Kč

Úplata je splatná pátý pracovní den předcházející termínu konání kurzu. Předem prosím nic neplaťte, pokyny k platbě budou přihlášeným zájemcům zaslány po uzavření příjmu přihlášek na jejich e-mailovou adresu.
Pokud za Vás úplatu uhradí zaměstnavatel, uveďte do poznámky v přihlášce přesnou adresu zaměstnavatele, IČO, DIČ, Vaše jméno a příjmení.

Storno podmínky:
V případě zrušení přihlášky ze strany zájemce ve lhůtě 2 až 4 pracovní dni před zahájením kurzu je účtován storno poplatek ve výši 50 % stanovené úplaty. Při pozdějším zrušení přihlášky je účtován storno poplatek v plné výši stanovené úplaty. Podáním přihlášky zájemce souhlasí s uvedenými storno podmínkami.

Příjem přihlášek: do 10. 2. 2019

Přihláška:

Přihláška je dostupná na http://czv.jcu.cz/cs/kurzy-pro-verejnost/kurz?id=11708

Přihláška je v systému automaticky po vyplnění a potvrzení odeslána v elektronické podobě. Poštou se neposílá.

Osvědčení:

Na vyžádání bude účastníkům po absolvování kurzu předáno osvědčení.

Forma studia:

Prezenční.

Rozsah studia:

2 vyučovací hodiny

Minimální kapacita kurzu: 25 účastníků

Maximální kapacita kurzu: 65 účastníků

Podmínky pro přijetí do programu:

Do kurzu může být přijat jen zájemce, který v řádném termínu zaslal přihlášku v pořadí nepřekračujícím maximální kapacitu kurzu a uhradil stanovenou úplatu.

Odborný garant: PhDr. Petr Bahenský, PhD.

Organizační garant: Centrum DVPP, e-mail: havelkoval@pf.jcu.cz, tel: 387 773 025

Další organizační informace:

Organizační garant kurzu CŽV je oprávněn ke zrušení příslušného kurzu v případě, že počet účastníků CŽV zapsaných do kurzu je menší než minimální počet účastníků stanovený v popisu kurzu. Účastníkům zapsaným v kurzu se v takovém případě vrací uhrazený poplatek v plné výši.