Symbol PF Studijní oddělení - sdělení 11/ AR 2006/07

Sdělení studijního oddělení
č. 11/ AR 2006/07

Neotevření předmětů na letní semestr akad. roku 2006/2007

Vzhledem k malému zájmu studentů, resp. k provozním důvodům kateder nebudouletním semestru akademického roku 2006/2007 otevřeny následující předměty.

Studenti, kteří se u předzápisu přihlásili k jejich studiu, si mohou podle čl. 20 Studijního a zkušebního řádu JU u vlastního zápisu (v úředních hodinách na studijním oddělení v týdnu od 19. 2. do 23. 2. 2007) zapsat jako náhradu jiný povinně volitelný, resp. výběrový předmět.

Zkratka předmětu Název předmětu Těmto studentům byl předmět odzapsán
KAJ/PSP Psaní pro pokročilé Stavělová Lenka P04309
    Vítková Karolina P01097
KAJ/SPAB Specializační přednášky v angličtině Cífková Zuzana P05345
    Holasová Dagmar P05348
    Kašparová Tamara P05496
    Kolářová Martina P05353
    Šmejkalová Dana P05497
    Vítková Hana P05363
KBI/MAS Vybrané metody antropologického sledování a výzkumu Čechová Lucie P03163
    Hartlová Michaela P02486
KBH/DVP Dialektologický výzkum a praktika Holubová Irena P01220
KFY/DGMZ Deskriptivní geometrie Mašek Václav P04263
KNJ/PLI2 Vybrané problémy lingvistiky II - rétorika B Kubatová Dagmar P03079
    Lorencová Mirka P03080
    Manková Zuzana P03081
    Stolička Jakub P03086
    Vávrová Lenka P03091
KNJ/JCV4 Jazyková cvičení IV Petlachová Hana P05736
KNJ/NPPB3 Písemný projev III Bezrouková Tereza P05114
    Jankovská Markéta P05121
    Smržová Pavlína P05174
    Soukupová Šárka P05175
    Vetráková Petra P05505
    Zahrádková Hana P05181
    Zeinerová Monika P05182
KPE/LAD2 Loutky a divadlo II Dědina Pavel P06141
    Kinclová Veronika P05193
    Mrázková Kristýna P05201
    Piskačová Šárka P05204
    Slavková Jitka P06000
KPE/METP Základy metodologie pedagogiky Schwammenhöfer Václav P03748
    Vandová Alena P03757
KMA/DG Dynamická geometrie Straka Vlastimil P04267
KMA/DSV Didaktický seminář-výběrový Bělohlávková Jana P03333
    Houdková Michaela P03335
    Pemlová Veronika P03353
KHV/ETNZ2 Etnická hudba 2 Divišová Olga P02715
    Durda Lukáš P03718
    Kubatová Dagmar P03079
    Lískovcová Gabriela P02651
    Vávrová Hana P051005
KRO/KPSB Korespondence ve španělštině Hrouda Milan P05350
    Kašparová Tamara P05496
KRO/ŠKFB Korektivní fonetika Kašparová Tamara P05496
    Košnarová Lucie P06667
    Lexová Renata P06668
    Procházková Pavla P06673
KVV/VIP Výtvarná interpretace kulturní památky Slavíková Štěpánka P03293
OVZ/TAHK Tanec a hry Skuhrovcová Alena T06033
    Bombíková Renata P06234
    Brázdová Pavlína P06523
    Buřičová Šárka P06236
    Divišová Olga P02715
    Eisenhamerová Pavlína P03456
    Fiřtová Lucie P06462
OVZ/TAHB Tanec a hry Jakubcová Eva P050025
    Klabouchová Denisa P02814
    Kolářová Martina P05353
    Nedorostová Alena P050027
    Nedorostová Alena P06604
    Poláčková Šárka P050062
    Tomčíková Jana P050029
    Vondráková Gabriela P04568