Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 3. blok
Středa 17. 4. 2013, 9.00

Přednášející: Prof. PhDr. Karel Rýdl, CSc. (FF Univerzity v Pardubicích)

Téma: K roli alternativních škol v českém vzdělávacím systému

Druh aktivity: Přednáška s besedou

Délka aktivity: 90 minut

Počet studentů (kapacita): 110

Počet přihlášených studentů: 110

Učebna: D 321

Datum, čas: Středa 17. 4. 2013 - od 9.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P11574 Filip Adel 2. Tv-TchV
P11343 Petra Bartů 2. Z-SV
P11622 Lukáš Bezděk 2. IT-TchV
P11184 Monika Bláhová 2. Mšp
P11779 Jan Blaško 2. BTV
P12884 Ivana Böhmová 4. ČJ-SV
P12707 Martina Brožková 1. ČJ-SV
P11578 Martina Buchtová 2. VV/SV
P12375 - F Hana Cirhanová 1. Speciální pedagogika - Mateřská škola
P12375 - F Hana Cirhanová 1. Speciální pedagogika - Mateřská škola
11338 Markéta Čapková 2. Z-TV
P12019 Josef Čelikovský 1. GEVES
11498 Marie Černá 2. cj-aj
P12655 Kateřina Dědičová 1. Aj-Sv
P12123 Aleš Doležal 1. BTV 1
P12710 Adéla Dvořáková 1. cj-sv
P12273 Annemarie Elias 1. psychologie
P11730 Lukáš Faltys 2. BTV2
P12314 Daniel Fantini 1. BTV
P11320 Jitka Fixová 2. Z-AJ
P11392 Iva Fošumová 1. M-TV
PO121 55 Kateřina Hadravová 1. Vv-Sv
P11221 Lada Háková 2. Aj-Nj
P12275 Zuzana Hanusová 1. psychologie
P11732 Tomáš Havlík 2. BTV
p11189 Lucie Hnojská 2. Mšp
P110009 Michaela Hobzová 2. M-IT
P11235 Josef Holakovský 2. Geografie pro veřejnou správu
P11734 Kryštof Holub 2. BTV
P12241 Šárka Horáková 1. zuš VV
P11508 Kateřina Hospodářská 2. CJ-AJ
P120324 Gabriela Humlová 1. vv-sv
P11394 Miroslav Janošťák 2. M-TV
P110301 Simona Jíchová 2. Psychologie
P120234 Petra Jindrová 1. Vv-Sv
P11288 Adam Johanis 2. AJ-SV
P12568 Andrea Kašová 1. Čj+Hv
P12030 Martin Kebza 1. GEVES
P12134 Barbora Klukanová 1. Nj/Hv
12650 Hana Končelová 1. ČJ-NJ
P12681 Zuzana Kottová 1. AJ - SV
P09323 Jolana Koubová 4. Z-SV
11195 Pavlína Koudelková 2. Učitelství pro mateřské školy
P11742 Radim Koutný 2. BTV
12254 Simona Krbečková 1. VV-Zus
P11404 Adéla Krejčová 2. M-SV
P11513 Adéla Kříbalová 2. ČJ - AJ
P12813 Lenka Křížová 4. čj-vv
12255 Klára Kuchařová 1. zuš VV
P11225 Veronika Lederová 2. AJ-NJ pro vzdělávání
P12143 Anežka Lhotová 1. Př-Ch
P110256 Barbora Lojíková 2. Matematika - Technická výchova
P11326 Tereza Lopatářová 2. Učitelství 2. stupně ZŠ, Z-Aj
P11748 Ondřej Lukeš 2. tělesná výchova a sport
P11396 Renata Macourková 2. M-TV
P12800 Lucie Maráková 1. ČJ-SV/Bak
P11753 jana mikolaskova 2. telesna výchova a sport
P11515 Šárka Mikolášová 2. Čj-Aj
P12042 Silvie Milaberská 1. GEVES
P12013 Lucie Mrázková 1. PEV
P11226 Petra Mrázová 2. Aj-Nj
P110286 Veronika Němcová 2. UOP
P11358 Eva Nováková 2. Z-SV
P12107 Veronika Novotná 1. vkzp
P11384 Lucie Ondrová 2. M-F
P12108 Zuzana Pacholíková 1. vkzp
P12014 Šárka Pařízková 1. PEV
P11228 Jana Pazderská 2. Aj-Nj
P11201 Barbora Pecharová 2. Učitelství pro MŠ
P11762 Anna Pelešková 2. tělesná výchova a sport
P11256 František Pessr 2. GEVES
P11387 Jan Pešek 2. Matematika - Technická výchova
P12145 Kamila Petrášková 1. Př-Ch
P11764 Jan Pilecký 2. BTV
12461 Hana Podlešáková 1. Výchova ke zdraví a přírodopis
P11329 Lukáš Pojsl 2. Z-Aj
P11397 Martin Rozhoň 2. M-TV
P11337 Filip Rozkošný 2. Z-Aj
P12050 Iveta Rychtářová 1. GEVES
P11776 Marek Sedláček 2. BTV
12015 Kristýna Sidorová 1. PEV
P110014 Iva Sochorová 2. Matematika - Informační technologie
P11769 Jan Starý 2. BTV
P12016 Martina Suchlová 1. Přírodovědná a ekologická výchova
P12161 Matylda Šebková 1. Př-Tv
P11164 Vendula Šimanová 2. Učitelství pro 1.stupeň ZŠ
P12147 Vojtěch Šimek 1. Př-Ch
P12130 Václav Šindýlek 1. Nj/Sv
P11982 Marek Šlajchrt 2. F-IT
P11771 Filip Šmajcl 2. Tělovýchova a sport
P12228 Jan Štědrý 1. Technická výchova - Společenské vědy
P11165 Eva Štěpánová 2. Nš5
P120367 Lucie Šůsová 1. Aj-F
P11522 Ivana Švejdová 2. ČJ-AJ
P11334 Petr Tkaný 2. Z - AJ
P11086 Michaela Trnková 2. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P12814 Lucie Trojanová 4. čj/vv
P12059 Aneta Turková 1. GEVES
P11526 Olga Valvodová 2. ČJ-AJ
120312 Nikola Vandasová 1. M-TV
P12118 Markéta Vodičková 1. vkzp
P12149 Tomáš Volavka 1. Př-Ch
P11490 Martina Vonásková 2. ČJ-SV
P12729 Klára Vondrů 1. AJ - SV
P 12303 Marika Vostrovská 1. psychologie
P110028 Roman Vraspír 2. M-SV
11575 Pavel Winkler 2. Tchv- Tv
P12705 Andrea Zahradníková 1. ČJ-SV
P12266 Petra Zavadilová 1. vv zus
P12815 Marcela Zejdová 4. ČJ/VV

 

tisková verze stránky