Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 2. blok
Úterý 16. 4. 2013, 13.00

Přednášející: doc. PhDr. L. Muchová, Ph.D. (TF JU v Českých Budějovicích)

Téma: Filosofie pro děti

Druh aktivity: Přednáška

Délka aktivity: 90 minut

Počet studentů (kapacita): 60

Počet přihlášených studentů: 57

Učebna: D 315

Datum, čas: Úterý 16. 4. 2013 - od 13.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P12235 Sally Bartůšková 1. zus/vv
P12417 Klára Bečková 1. M-Sv
P11184 Monika Bláhová 2. Mšp
P11185 Marcela Boudná 2. MŠp
P12647 Lada Břendová 1. Český jazyk a německý jazyk
P12271 Petr Davídek 1. Psychologie
P11675 Dominika Dvořáková 2. Psychologie
P12100 Kateřina Filipová 1. Výchova ke zdraví
P12274 Nela Hanischová 1. PSYCH
P11681 Eliška Harantová 2. Psychologie
P12567 Eva Hejdová 1. Čj-Hv
P12648 Nikola Hercegová 1. čj - nj
P12279 Jana Horová 1. psychologie
P12009 Karel Hronek 1. PEV
P11737 Petr Hruška 2. Tělovýchova a sport
P11646 Kristina Hudatzká 2. NJ-SV
P120324 Gabriela Humlová 1. VV-SV
P11286 Petr Chyška 2. Aj-Sv
P12026 Hana Izakovičová 1. GEVES
P11991 Václav Janda 2. Aj - Př
P12280 Kateřina Ježková 1. Psychologie
P120234 Petra Jindrová 1. Vv-Sv
P12846 Lucie Jochmannová 1. AJ-OV
P12158 Michala Juránková 1. Výtvarná výchova - Společenské vědy
P12568 Andrea Kašová 1. Čj+Hv
12247 Klára Kleinová 1. zuš-vv
P12134 Barbora Klukanová 1. Nj/Hv
P12226 Pavlína Kolářová 1. TchV-SV
P12497 Daniela Králová 1. Z - SV
12500 Tereza Kvášová 1. Z- SV
P11293 Ivana Lanštiak 2. AJ-SV
12256 Petra Malá 1. zuš(vv)
11626 Tomáš Maurenz 2. IT-TCHV
P120359 Zuzana Michalíčková 1. Výtvarná výchova - Společenské vědy
P12595 Eva Michálková 1. Čj-Aj
P110021 Sebastian Mráz 2. M-F
P12557 Eva Nejedlá 4. Z-Aj
P12293 Tereza Pandadisová 1. Psychologie
P11313 Bohumila Pešlová 2. Z-Př
P12601 Monika Placatková 1. Čj-Aj
P11298 Tomáš Potůček 2. Aj-Sv
P11300 Jaroslav Remta 2. Aj-Sv
P11330 Barbora Rybáříková 2. Z-Aj
P11651 Radka Sarauerová 2. Nj - Sv
P12260 Radek Schenk 1. VV (ZUŠ)
P12263 David Smetana 1. VV zuš
12113 Michaela Smolová 1. VKZ
P120258 Pavla Sobíšková 1. Výchova ke zdraví
P12608 Adéla Šedivá 1. čj - aj
P11314 Monika Šípová 2. Z-Př
P11315 Lenka Štroblová 2. Z-Př
P120259 Hana Vanišová 1. Výchova ke zdraví
P12611 Barbora Veselá 1. čj-aj
P11213 Zuzana Vohralíková 2. Učitelství pro MŠ
P12306 Denisa Vrabcová 1. Psych
P11335 Pavlína Wastlová 2. Z - AJ
P12370 David Závorka 1. BTV-1

 

tisková verze stránky