Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 1. blok
Úterý 16. 4. 2013, 11.00

Přednášející: Ing. Miroslav Staněk, Ph.D. (Středisko moderního vzdělávání, Praha)

Téma: Interaktivní výuka přírodních věd na ZŠ a SŠ

Druh aktivity: Přednáška s praktickými ukázkami

Délka aktivity: 90 minut

Počet studentů (kapacita): 80

Počet přihlášených studentů: 78

Učebna: D 319

Datum, čas: Úterý 16. 4. 2013 - od 11.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P11545 Adam Bartl 2. Fn-In
P12521 Tomáš Binter 1. Tv-Nj
P12309 Ondřej Blahout 1. BTV
P11112 Aneta Bouzarová 2. ZUŠ-VV
P110018 Pavel Brdlík 2. Matematika-fyzika se zaměřením na vzdělávání
P12065 Jana Brixová 1. ITE
P12522 Jana Břicháčková 1. M-Aj
P110260 Monika Burdová 2. UOP
11388 Marie Černá 2. M-Aj
P12450 Lucie Doulová 1. M - Př
P100033 Martin Faktor 3. M-F
P11175 Klára Gabrielová 2. Čj - Vv
P11549 Zbyněk Havelka 2. Fn-In
P12317 Dominik Havlík 1. BTV
P11538 Jana Havlová 2. VKZ - PŘ
P12583 Anna Hemerková 1. ČJ-AJ
P11734 Kryštof Holub 2. BTV
P12241 šárka horáková 1. zus VV
P09202 Lucie Hovorková 4. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P10640 Eva Hroudová 3. Př-Ch
P12141 Jana Jahodová 1. Př-che
P12543 Kristýna Jankůjová 4. M-In
P12639 Tereza Janovská 1. Aj-Př
P12517 Jan Jelínek 1. M-TV
P11994 Jan Kára 2. Př-IT
P08684 Filip Kesely 4. NŠ5
P110181 Martina Klimešová 2. Př - IT
P11144 Lucie Kolářová 2.
P110275 Petr Konečný 2. učitelství odborných předmětů
P10621 Roman Kopsa 3. F-Tchv
P12549 Jitka Kotroušová 4. Z-Př
P12415 Zdeněk Koudela 1. F - TchV
P110020 Josef Kovář 2. M-F
P11552 Daniel Krotil 2. Fn-In
P12460 Zuzana Křížová 1. VKZ- PŘ
P11197 Petra Kučerová 2. Učitelství pro mateřské školy
P12525 Lucie Kuklová 4. M-Ch
P120244 Tereza Landová 1. Př-Ch
11151 Denisa Lhotáková 2. NŠ5
P12143 Anežka Lhotová 1. Př-Ch
P11092 Tereza Malinová 2. ZUŠ-VV
P12800 Lucie Maráková 1. ČJ-SV/Bak
P12471 Jan Marek 1. Z-TV
P11593 Simona Martanová 2. VV-SV
PO9224 Aneta Marušáková 4.
P11407 Markéta Medviďová 2. M-SV
57954 Martin Motejzík 1. BTV
P10619 Miroslav Novotný 3. F-IT
P012451 Monika Otčenášková 1. M - Př
P10243 Tereza Pavlíková 3.
P11535 Lucie Pelikánová 2. HV-Př
P12145 Kamila Petrášková 1. Př-Ch
12461 Hana Podlešáková 1. Výchova ke zdraví a přírodopis
P11159 Žaneta Popovičová 2.
P12269 Soňa Pražáková 1. Př-Ch
P10644 Ivana Průžová 3. Př-Ch
P11949 Aneta Přílepková 2. Př-Chu
P10245 Hana Reifová 3.
P12462 Veronika Roučková 1. Přírodopis-Výchova ke zdraví se zaměřením na učite
P110184 Eva Schwarzová 2. M-F
P12452 Monika Skálová 1. M-Př
P10250 Vojtěch Skrbek 3. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
110290 Martina Slapničková 2. UOP
P11070 Petr Sobotka 2. ITE
P12146 Lucie Stočesová 1. Př-Ch
P12524 Tereza Suchopárová 4. M-AJ
12147 Vojtěch Šimek 1. Př-Ch
P11982 Marek Šlajchrt 2. F-IT
P11182 Karolína Švecová 2. ČJ-VV
P120349 Denisa Tomanová 4. M-Př
P12519 Tomáš Topka 1. Matematika - Tělesná výchova
P12230 Jiří Tröstl 1. HV-Ch
P12545 Markéta Váchová 4. M-OV
P12229 Vítězslav Valach 1. TchV-SV
P12149 Tomáš Volavka 1. Př-Ch
P12233 Jan Vondruška 1. Př-Ch
57977 Roman Zahrádka 1. BTV
P12221 Aneta Zelingrová 1.

 

tisková verze stránky