Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 1. blok
Úterý 16. 4. 2013, 11.00

Přednášející: Iva Kalmusová (Hrát2Objevovat, o.p.s.)

Téma: Interaktivní výstava Leťme vysoko / interaktivní projekty obecně

Druh aktivity: Ukázka 1 z exponátů, distribuce letáků + prezentace ppt. z PC o společnosti H2O

Délka aktivity: 20 minut

Počet studentů (kapacita): 40

Počet přihlášených studentů: 40

Učebna: D 409

Datum, čas: Úterý 16. 4. 2013 - od 11.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P120311 Kristina Apeltová 1. Ma/Sv
P12818 lenka bláhová 1. učitelství VV pro ZUŠ
P12421 Aneta Čadkova 1. Ma/Sv
P11497 Petra Čásenská 2. Čj-Aj
11498 Marie Černá 2. čj-aj
P11500 Jitka Davidová 2. ČJ-AJ
P12123 Aleš Doležal 1. BTV 1
P12177 Gabriela Drátovská 1. NS
P12823 Zdeňka Fišarová 1. Učitelství VV pro základní umělecké školy
P12181 Denisa Gabrišková 1. NS
P11505 Dita Gecelovská 2. ČJ-AJ
P11508 Kateřina Hospodářská 2. CJ-AJ
P11509 Martina Hudečková 2. Čj-Aj
P12433 Šárka Husková 1. matematika - zeměpis
P12037 Filip Král 1. Geografie pro veřejnou správu
P12893 Anastasiia Larina 1. RJEMO
P12825 Lenka Lešňovská 1. Učitelství pro základní umělecké školy
P12436 Tereza Machovcová 1. matematika - zeměpis
P12437 Veronika Márovcová 1. M-Z
P11517 Jana Mrázová 2. čj-aj
P12828 Vendula Mrázová 1. Učitelství VV pro základní umělecké školy
P12393 Lucie Nachtneblová 1. učitelství pro MŠ
P12453 Luboš Nečeda 1. matematika-chemie
P12691 Nikol Neubauerová 1. cj-sv
P12735 Veronika Nováková 1. Anglický jazyk - Přírodopis
P12395 Nikola Novotná 1. učitelství pro mateřské školy
P12715 Eliška Novotná 1. AJ - SV
P12896 Anna Plakhetkova 1. RJEMO
P12719 Andrea Prosserová 1. AJ-SV
P12720 Liliana Průšová 1. Ja-Sv
P12721 Nikola Reitingerová 1. Anglický jazyk - Společenské vědy
P12723 Michal Rossmann 1. Aj-Sv
P120316 Soňa Samcová 2. matematika a chemie pro vzdělávání
P12725 Kateřina Smějsíková 1. Aj-sv
P12490 Michaela Steigerová 1. Zeměpis- přírodopis
P12438 Lucie Suchá 1. Matematika a zeměpis se zaměřením na vzdělávání
P12831 Karolína Šumská 1. Učitelství výtvarné výchovy pro základní umělecké
P12511 Karolína Trojáková 1. z-sv
P11499 Michaela Váňová 2. Český jazyk - Anglický jazyk
P120356 Vojtěch Vošahlík 1. AJ-H

 

tisková verze stránky