Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 1. blok
Úterý 16. 4. 2013, 11.00

Přednášející: PhDr. Vladimír Píša (KPP FP TU v Liberci)

Téma: Iluze a realita ve výchovném poradenství

Druh aktivity: Přednáška s možnou diskusí

Délka aktivity: 60 - 90 minut

Počet studentů (kapacita): 60

Počet přihlášených studentů: 59

Učebna: D 315

Datum, čas: Úterý 16. 4. 2013 - od 11.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
12455 Klara Bernklauova 1. M-AJ
P12476 Čeněk Borovka 1. Angličtina-Zeměpis
P12440 Andrea Brabcová 1. M-IT
P12575 Karolína Buzková 1. čj-aj
P12785 Sabina Čápová 1. ČJ-SV
P11676 Ester Dvořáková 2. Psychologie
P12788 Alena Fabiánová 1. ČJ-SV
P12789 Alena Fedorová 1. ČJ-SV
P11284 Petra Holíková 2. Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání,společen
P11645 Renata Hrabalová 2. nj-sv
P12120 Kristýna Hřídelová 1. Nj-Sv
P120307 Iva Janusová 1. Mšp
P12184 Petra Jelínková 1. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P11287 Petra Jiříková 2. AJ-SV
P12568 Andrea Kašová 1. Čj+Hv
P12478 Markéta Kněžíčková 1. AJ-Z
P12188 Kateřina Kofroňová 1.
P12424 Veronika Kohoutová 1. M-SV
12035 Eliška Kotousová 1. GEVES
P11689 Klára Kučerová 2. Psychologie
P12193 Anna Kursová 1.
P11592 Květa Kůtová 2. VV+SV
P12481 Kryštof Lidický 1. Angličtina - Zeměpis
P11449 Karolína Lindlová 2. ČJ-SV
P12135 Renáta Maršíková 1. Nj-Hv
P12443 Martin Mařík 1. M-IT
P12444 Dagmar Melicharová 1. M-IT
P11457 Alena Melmerová 2. ČJ-SV
P11294 Barbora Michalová 2. Aj-Sv
P11540 Iveta Mikešová 2. Př+Vkz
P11296 Michaela Neubauerová 2. AJ-SV
P11694 Jana Nová 2. PSYCH
P12428 Šárka Nováková 1. M - SV
P12456 Sarita Pandey sapkota 1. M-Aj
P12505 Michael Pavlis 1. Z-SV
P11201 Barbora Pecharová 2. Učitelství pro MŠ
P12398 Žaneta Petrová 1. Mšp
P10607 Iveta Procházková 1. ČJ/NJ
P11129 Zuzana Radouchová 2. AJ-H
P11160 Soňa Rončáková 2. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P11698 Andrea Růžičková 2. PSYCH
P12632 MARKÉTA ŘÍHOVÁ 1. cj nj
P12485 Markéta Slepičková 1. Angličtina-Zeměpis
P12130 Václav Šindýlek 1. NJ/SV
P110224 Michaela Široka 2. Aj-sv
P12211 Kristýna Špačková 1. Učitelství pro 1. stupeň základní školy
P11620 Klára Špalová 2. NJ/VKZ
P11302 Kateřina Šťastná 2. AJ-SV
P12510 Eva Trefancová 1. Z-Sv
P12511 Karolína Trojáková 1. Z-SV
P12463 Markéta Tůmová 1. Vkz-př
P12702 Kateřina Václavová 1. ČJ-SV
P11306 Jakub Vančura 2. AJ-SV
P12410 Aneta Vavřincová 1. Učitelství pro MŠ
P12131 Luděk Veber 1. Německý jazyk-Základy společenských věd
P12704 Lucie Viktorová 1. ČJ-SV
11575 Pavel Winkler 2. Tchv- Tv
P12222 Eliška Zemanová 1. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P12636 Gabriela Zemková 1. cju-nju

 

tisková verze stránky