Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 2. blok
Úterý 16. 4. 2013, 13.00

Přednášející: doc. PaedDr. Petr Urbánek, Dr. (KPP FP TU v Liberci)

Téma: Učitel v osidlech neoliberalismu: ústupky a dilemata

Druh aktivity: Přednáška s možnou diskusí

Délka aktivity: 90 minut

Počet studentů (kapacita): 110

Počet přihlášených studentů: 106

Učebna: D 321

Datum, čas: Úterý 16. 4. 2013 - od 13.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P11385 Petr Bartoň 2. M-Tchv
P12842 Eva Bažantová 4. AJ-OV
P11123 Petra Bejdová 2. Aj-H
P11622 Lukáš Bezděk 2. IT-TchV
P120267 Jana Bicanová 4. Z-Př
P12150 Helena Binterova 1. Pr-tv
P11417 Veronika Bohuslávková 2. ČJ-SV
P11347 Kateřina Braunová 2. Z/SV
P110261 Irena Buřičová 2. UOP
p12311 Jaroslav Cvrček 1. BTV1
P11281 Jan Červenka 2. aj-sv
P110262 Hana Čížková 2. UOP
P12239 Daniela Čmelíková 1. výtvarná tvorba (jednooborové)
P11134 Veronika Daňhová 2.
P12270 Nino Dautbegovič 1. Psychologie
P12270 - F Nino Dautbegovič 1. Psychologie
P 110263 Markéta Doležalová 2. UOP
P12577 Martina Duničková 1. ČJ-AJ
P11676 Ester Dvořáková 2. Psychologie
P11730 Lukáš Faltys 2. BTV2
P12153 Lenka Faturová 1. VV-SV
P12581 Nikola Fousová 1. ČJ-AJ
P11221 Lada Háková 2. Aj-Nj
P120278 Petr Hasenöhrl 1. BTV
P110009 Michaela Hobzová 2. M-IT
P11734 Kryštof Holub 2. BTV
P11285 Michal Horák 2. Aj - Sv
P11116 Tereza Hrabánková 2. ZUS VV
P12009 Karel Hronek 1. PEV
P12182 Irena Hubená 1. NŠ5
P10400 Barbora Chaloupková 2. Čj-sv
P120279 Lukáš Janák 1. BTV
P11378 Jakub Jančich 2. M-IT
P11394 Miroslav Janošťák 2. M-TV
P120307 Iva Janusová 1. Mšp
P12441 Pavla Jerhotová 1. M - IT
P12245 Karolína Jindrová 1. zuš vv
P12324 Petr Kabourek 1. BTV
P12467 Vojtěch Kačer 1. Z – Tv
P11994 Jan Kára 2. Př-IT
P123679 Martin Klíma 1. Aj-Sv
P12798 Dagmar Kloučková 1. ČJ-SV
P12187 Nikola Koblihová 1.
P120323 Anna Kočvarová 1. VV-SV
P11441 Lucie Kodetová 2. čj-sv
P12587 Kateřina Kokrdová 1. ČJ - AJ
P11784 Nela Kovářová 2. ČJ-NJ
120289 Dušan Krankus 1. AJ-SV
P12459 Gabriela Krobová 1. Vkz-př
P12469 Kryštof Kučera 1. Z-TV
P12435 Martina Kuřímská 1. Zeměpis-Matematika
12470 Jan Kůzl 1. Z - TV
P120355 Ervín Landauer 1. BTV1
P110280 Robert Lefan 2. UOP
P12143 Anežka Lhotová 1. Př-Ch
P11748 Ondřej Lukeš 2. tělesná výchova a sport
P12548 Martina Majerová 4. Z-Př
P11455 Simona Marková 2. ČJ-SV
P12040 Hana Marousková 1. geves
P12288 Eva Matuchová 1. Psychologie
P12336 Jakub Michálek 1. BTV
P11753 Jana Mikolaskova 2. telesna výchova a sport
P11459 Radka Mikšová 2. ČJ-SV
P11460 Lucie Němečková 2. ČJ-SV
P12489 Jiří Nerad 1. Zeměpis - Přírodopis se zaměřením na vzdělávání
P12598 Sandra Nevřelová 1. ČJ-AJ
P12107 Veronika Novotná 1. vkzp
P120282 Eva Nowická 1. Tělesná výchova a sport
P12342 Ondřej Papoušek 1. TVS
P11762 Anna Pelešková 2. tělesná výchova a sport
P12398 Žaneta Petrová 1. Mšp
P110287 Hana Pfauserová 2. UOP
P11764 Jan Pilecký 2. BTV
p12523 Monika Posekaná 4. m-aj
P110289 Marie Přibylová 2. UOP
P11466 Kateřina Příplatová 2. Čj-Sv
P11129 Zuzana Radouchová 2. AJ-H
P12604 Tereza Reegenová 1. Čj - Aj
PF11666 Barbora Rintová 2. Aj-Př
P11328 Václava Roháčková 2. Aj + Z
P11099 Tereza Ronovská 2. ZUŠ VV
P11776 Marek Sedláček 2. BTV
P11776 Marek Sedláček 2. BTV
P11769 Jan Starý 2. BTV
P12161 Matylda Šebková 1. Př-Tv
P110291 Petr Šimák 2. UOP
P 110 293 Martina Šimková 2. UOP
P09351 Vladimír Šírek 4. př-z
P11771 Filip Šmajcl 2. Tělovýchova a sport
P12160 Anna Štěbetáková 1. VV-SV
P12358 Tereza Štindlovà 1. tělesná výchova
P12056 Michaela Tichovová 1. GEVES
P12298 Tereza Tomášková 1. psychologie
P12439 Jaroslava Tomková 1. M - Z
P11615 Gabriela Toncarová 2. Př-Che
P12362 Marie Tůmová 1. BTV
p12364 Martin Uhlík 1. btv
120312 Nikola Vandasová 1. M-TV
P12116 Kristýna Váňová 1. Výchova ke zdraví (VKZ)
P11484 Simona Vaverková 2. ČJ-SV
P12410 Aneta Vavřincová 1. Učitelství pro MŠ
P11212 Markéta Včeláková 2.
P12092 Jiří Vlasák 1. ITE
P12118 Markéta Vodičková 1. vkzp
P11489 Markéta Vokatá 2. ČJ-SV
P12705 Andrea Zahradníková 1. ČJ-SV

 

tisková verze stránky