Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 3. blok
Středa 17. 4. 2013, 9.00

Přednášející: doc. Mgr. Jiří Jošt, CSc. (PF JU v Českých Budějovicích)

Téma: Oční pohyby v psychologii a pedagogice

Druh aktivity: Přednáška

Délka aktivity: 60 minut

Počet studentů (kapacita): 80

Počet přihlášených studentů: 79

Učebna: D 319

Datum, čas: Středa 17. 4. 2013 - od 9.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P120354 Jana Antošová 1. Český jazyk a Hudební výchova se zaměřením na vzdě
P12626 Nicole Bartošová 1. AJ-NJ
P12440 Andrea Brabcová 1. M-IT
P11419 Veronika Caltová 2. čj-sv
P120270 Lucie Červená 1. Učitelství pro 1.stupeň základních škol
P12834 Nikola Červenková 1. aj-nj
P12271 Petr Davídek 1. Psychologie
P09197 Veronika Dostálová 4. NŠ5
P12835 Nikol Fabiánová 4. AJ-NJ/ZŠ
P12178 Kristýna Fejfárková 1.
P12100 Kateřina Filipová 1. Výchova ke zdraví
P11175 Klára Gabrielová 2. Čj - Vv
P11538 Jana Havlová 2. VKZ - PŘ
P110253 Ivana Hesová 2. VV(ZUŠ)
P11581 Zuzana Hoffmannová 2. VV-SV
P12670 Bohumír Horák 1. Aj-Sv
P11351 Pavel Horejš 2. Z-SV
P11682 Marcela Hotová 2. Psychologie
P12183 Kamila Hůttová 1. Učitelství pro 1.stupeň
P12638 Kateřina Chrtová 1. Aj-př
P11991 Václav Janda 2. Aj - Př
P12836 Veronika Jánská 1. AJ-NJ/ZŠ
P12184 Petra Jelínková 1. učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P11618 Monika Jiráčková 2. Tchv/svu
P120320 Iveta Jirkalová 1. cj-vv
P12677 Josef Kamera 1. Anglický jazyk - společenské vědy se zaměřením na
P12641 Petra Keclíková 1. Aj-Př
P11510 Markéta Kimlová 2. Čj-Aj
12137 Andrea Koclířová 1. Vkz - Nj
P11353 Martin Kochánek 2. Z-SV
P12011 Marie Kopecká 1. PEV
12734 Nikola Kubátová 1. Aj-sv
P11293 Ivana Lanštiak 2. AJ-SV
P12195 Pavlína Loumová 1.
P11450 Gabriela Macková 2. ČJ-SV
P11452 Aneta Magyarová 2. ČJ-SV
P12443 Martin Mařík 1. M-IT
P11456 Michaela Matuszková 2. čj-sv
P11458 Michaela Míčová 2. ČJ - SV
P12106 Simona Nehybová 1. Výchova ke zdraví
P11296 Michaela Neubauerová 2. AJ-SV
P12292 Kristýna Novotová 1. psychologie
P11962 Radim Pecha 2. ČJ-SV
P12045 Martin Pekař 1. GEVES
P12720 Liliana Průšová 1. Aj-Sv
P09235 Jana Pudíková 4. NŠ5 (SPG)
P11468 Andrea Pucholtová 2. ČJ-SV
P11129 Zuzana Radouchová 2. AJ-H
P12693 Aneta Rezková 1. Čj-Sv
P12837 Veronika Ribolova 4. AJ-NJ/ZS
PF11666 Barbora Rintová 2. Aj-Př
P12632 MARKÉTA ŘÍHOVÁ 1. cj nj
P12695 Lenka Říhová 1. CJ-SV
P12696 Kristýna Sedmíková 1. ČJ-SV
P11519 Zuzana Skalská 2. AJ-ČJ
P12203 Dominika Skřičková 1.
P12128 Martin Smolík 1. NJ-SV
P11473 Karolína Snášelová 2. Čj-Sv
P12838 Andrea Soudková 4. AJ-NJ/ZŠ
P12698 Veronika Stankovská 1. CJ-SV
P120509 Jan Starec 1. Z - Sv
P10488 Veronika Strapcova 3. M-F
P12207 Markéta Šálená 1.
P12209 Markéta Ševčíková 1. Učitelství 1.stupeň Zš
P12700 Tereza Šicnerová 1. čj-sv
P12211 Kristýna Špačková 1. Učitelství pro 1. stupeň základní školy
P012839 Anna Šrámková 1. Aj-Nj
P12609 diana štroblová 1. čj-aj
P11182 Karolína Švecová 2. ČJ-VV
P11389 Libor ten Hagen 2. aj-m
P12703 Barbora Valentová 1. ČJ - SV
P12635 Eliška Větrovcová 1. ČJ-NJ
P12613 Veronika Vokáčová 1. ČJ/AJ pro ZŠ
P12840 Veronika Voldánová 1. AJ-NJ
P11528 Aneta Vostárková 2. ČJ-AJ
P12119 Vít Vostřák 1. Výchova ke zdraví
P11529 Oanh Vu Thi Kieu 2. Cj-Aj
P12636 Gabriela Zemková 1. cju-nju
P012841 Radka Žemličková 1. Aj-Nj/ZŠ

 

tisková verze stránky