Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 4. blok
Středa 17. 4. 2013, 11.00

Přednášející: Mgr. Jana Kusová, Ph.D., Mag. Susanne Christof a studenti katedry germanistiky (KNJ, PF JU Č. Budějovice)

Téma: Informace o realizaci stipendijních pobytů v rámci programu Erasmus

Druh aktivity: Workshop

Délka aktivity: 50 minut

Počet studentů (kapacita): 56

Počet přihlášených studentů: 56

Učebna: D 115

Datum, čas: Středa 17. 4. 2013 - od 11.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P12110 Karolína Baráková 1. NJ-SV
p12646 Stanislava Bartáková 1. ČJ-NJ
P12626 Nicole Bartošová 1. AJ-NJ
P12647 Lada Břendová 1. Český jazyk a německý jazyk
P12020 Kamila Číháková 1. Geografie ve veřejné správě
P12022 Markéta Davidová 1. Geografie pro veřejnou správu
P12021 Magdaléna Davidová 1. GEVES
P12023 Jan Děkan 1. GEVES
P120306 Hana Dibalová 1. učitelství pro mateřské školy
P11579 Jan Dubenský 2. VV-SV
P12213 Patrik Eliáš 1. TchV-TV
P12276 Barbora Hájková 1. Psychologie
P11640 Lucie Havlíčková 2. ČJ-AJ
P12025 Pavla Holá 1. GEVES
P12279 Jana Horová 1. psychologie
P10490 Lucie Hrušková 3. AJ-NJ
12120 Kristýna Hřídelová 1. Nj-Sv
P12467 Vojtěch Kačer 1. Z – Tv
P12029 Marie Kamišová 1. Geografie pro veřejnou správu
P120241 Zdeněk Kluibr 1. Nj-Sv
P12226 Pavlína Kolářová 1. TchV-SV
P11588 Monika Konečná 2. VV_ SV
P12034 Jan Kortiš 1. GEVES
P12328 Jan Kovář 1. BTV
P12039 Eva Krejcarová 1. GEVES
P12234 Daniel Kříženecký 1. TchV-TV
P12469 Kryštof Kučera 1. Z-TV
P12283 Tereza Kučerová 1. Psych
12470 Jan Kůzl 1. Z - TV
P11450 Gabriela Macková 2. ČJ-SV
P12135 Renáta Maršíková 1. Nj-Hv
P12651 Michaela Musílková 1. Čj-Nj
P12293 Tereza Pandadisová 1. Psychologie
P120299 Eva Pártlová 1. AJ - OV
P11228 Jana Pazderská 2. Aj-Nj
P12629 Tereza Pokorná 1. aj-nj
P12047 Andrea Poláková 1. GEVES
12138 Ivan Roštík 1. Nj-Vkz
P12297 Martina Schimová 1. Psychologie
P12128 Martin Smolík 1. NJ-SV
P12113 Michaela Smolová 1. VKZ
P120258 Pavla Sobíšková 1. Výchova ke zdraví
P11703 Kateřina Strnadová 2. Psychologie
P12801 Petra Šestáková 1. Čj-Nj
P12130 Václav Šindýlek 1. Nj/Sv
P12631 Alžběta Šmahová 1. AJ-NJ
PO11229 Anežka Šmídlová 2. AJ-NJ
P12849 Veronika Šubová 1. aj-sv
P12057 Nikola Tondlová 1. GEVES
P12545 Markéta Váchová 4. M-OV
P12131 Luděk Veber 1. NJ-SV
P12132 Aneta Vopálenská 1. NJ-SV
P12305 Hana Vostřelová 1. psychologie
P11604 Denisa Vrtišková 2. VV-SV
P12368 Miroslav Vysoudil 1. BTV
12307 Monika Žižková 1. Psychologie

 

tisková verze stránky