Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 5. blok
Středa 17. 4. 2013, 13.00

Přednášející: Prof. Norbert Seibert, Dr. phil. Doris Cihlars (Universität Passau)

Téma: Tajemství dobrého učitele

Druh aktivity: Přednáška

Délka aktivity: 60 minut

Počet studentů (kapacita): 56

Počet přihlášených studentů: 55

Učebna: D 315

Datum, čas: Středa 17. 4. 2013 - od 13.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
p12464 Stanislava Bartáková 1. čj - nj
P12626 Nicole Bartošová 1. AJ-NJ
P12417 Klára Bečková 1. M-Sv
P11417 Veronika Bohuslávková 2. ČJ-SV
P11641 Kristýna Božovská 2. NJ-SV
P12647 Lada Břendová 1. Český jazyk a německý jazyk
P12522 Jana Břicháčková 4. M-Aj
P12020 Kamila Číháková 1. Geografie ve veřejné správě
P11318 Tereza Čmejrková 2. Z-Aj
P11422 Hana Dirbáková 2. ČJ-SV
P12240 Klára Filipenská 1. ZUŠ-VV
P11221 Lada Háková 2. AJ-NJ
P10400 Barbora Chaloupková 2. Čj-sv
P11583 Šárka Chomoutová 2. VV-SV
P11279 Pavlína Josková 2. Aj-Nj
P12324 Petr Kabourek 1. BTV
P12649 Eliška Kalná 1. ČJ-NJ
P11441 Lucie Kodetová 2. čj-sv
P12226 Pavlína Kolářová 1. TchV-SV
P11648 Kristýna Kramlová 2. NJ/SV
P11146 Hana Kratochvílová 2. Učitelství pro 1.stupeň ZŠ
12254 Simona Krbečková 1. VV-Zus
P12039 Eva Krejcarová 1. GEVES
P12525 Lucie Kuklová 4. M-Ch
P110305 Michaela Layerová 2. Učitelství pro 1. stupeň
P11150 Kateřina Lexová 2. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P11450 Gabriela Macková 2. ČJ-SV
P11459 Radka Mikšová 2. čj-sv
P11226 Petra Mrázová 2. Aj-Nj
P12453 Luboš Nečeda 1. M-CH
P11460 Lucie Němečková 2. ČJ-SV
P12598 Sandra Nevřelová 1. ČJ-AJ
P11608 Petr Petkov 2. Historie-Zeměpis
P12629 Tereza Pokorná 1. aj-nj
P12523 Monika Posekaná 4. M-Aj
P12202 Jana Postřihačová 1.
P12604 Tereza Reegenová 1. Čj - Aj
P11300 Jaroslav Remta 2. Aj-Sv
P01 František Rozum host čj - ov
P11330 Barbora Rybáříková 2. Z-Aj
P12128 Martin Smolík 1. NJ-SV
P120509 Jan Starec 1. Z - Sv
P12524 Tereza Suchoparova 4. M-Aj
P11164 Vendula Šimanová 2. Učitelství pro 1.stupeň ZŠ
P09351 Vladimír Šírek 4. př-z
P12631 Alžběta Šmahová 1. AJ-NJ
P11302 Kateřina Šťastná 2. aj-sv
P12463 Markéta Tůmová 1. Vkz-př
P12229 Vítězslav Valach 1. TchV-SV
P12131 Luděk Veber 1. NJ-SV
P12809 Šárka Vomáčková 1. CJn-AJn-SZn
P12266 Petra Zavadilová 1. vv zus
P11132 Lukáš Zlámal 2. Aj/H
P12458 Lukáš Zlesák 1. M-H
P11655 Barbora Žahourková 2. NJ-SV

 

tisková verze stránky