Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 5. blok
Středa 17. 4. 2013, 13.00

Přednášející: PaedDr. Petr Pexa, Ph.D. (KIN Pedagogická fakulta JU)

Téma: Podpora nejnovějších webových technologií HTML5 a CSS3 v aktuálních verzích prohlížečů

Druh aktivity: Přednáška

Délka aktivity:

Počet studentů (kapacita): 60

Počet přihlášených studentů: 60

Učebna: J 209

Datum, čas: Středa 17. 4. 2013 - od 13.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P10386 Vít Barabáš 3. ITE
P12440 Andrea Brabcová 1. M-IT
P11033 Michal Brabec 2. ITE
P110018 Pavel Brdlík 2. Matematika-fyzika
P12065 Jana Brixová 1. ITE
P120260 Martin Candra 1. Informační technologie a e-learning
P12067 Miroslav Cigler 1. ITE
P11038 Jan Dědek 2. ITE
P11546 Martin Drlík 2. Fn-In-n
P100033 Martin Faktor 3. M-F
P10317 Lukáš Fišpera 3. ITV
P12617 Alena Frašková 1. AJ-H
P12069 Roman Grausam 1. ITE
p10322 Petr Hanus 3. ITV
P12164 Vlastimil Hanzal 1. tchv-it
P12072 Lukáš Hejtmánek 1. ITE
P12165 Kristýna Holečková 1. IT-TchV
P11582 Pavel Houška 2. VV-SV
P11043 Jan Hřava 2. ITE
P11625 Petr Janoušek 2. IT-TCHV
P11046 Martin Jinda 2. ITE
P12078 Dominik Kačírek 1. ITE
P12568 Andrea Kašová 1. Čj+Hv
P12134 Barbora Klukanová 1. Nj/Hv
P11951 Marie Kopecká 2. Př - IT
P10621 Roman Kopsa 3. F-Tchv
P11590 Lenka Kotašková 2. VV-SV
P11049 David Kovář 2. Informační technologie a e-learning
P10345 Václav Kratoška 3. ITV
P11051 Pavel Kutil 2. ITE
P10348 Martin Laudát 3. ITV
P12080 Václav Loucký 1. ITE
P11053 Jakub Macillis 2. ITE
P12443 Martin Mařík 1. M-IT
P10235 Barbora Matoušková 3. NŠ 5 - ICT
P12444 Dagmar Melicharová 1. M-IT
P12084 Josef Musil 1. Informační technologie a e-learning
P11594 Nikola Nermuťová 2. VV-SV
P110005 Hana Nováková 2. VV-SV
P10619 Miroslav Novotný 3. F-IT
P11760 Petr Novotný 2. Tělesná výchova a sport
P12087 Josef Papež 1. ITE
P11062 Ondřej Plucar 2. ITE
P12089 Michal Procházka 1. Informační technologie a e-learning
P12090 Dominik Průcha 1. ITE
P11066 Petr Přibyl 2. Informační technologie a E-learning
P120314 Marie Pudilová 1. M-IT
P12091 David Richter 1. ITE
p12382 Jakub Říha 1. VVKZn
P120264 David Salcer 1. ITE
P120265 Lukáš Schmid 1. ITE
P10250 Vojtěch Skrbek 3. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P10368 Václav Staněk 3. ITV
P11071 Ioan Stefancic 2. ITE
P120266 Ondřej Strmiska 1. ITE
P11794 Václav Šimandl 2. Specializace v pedagogice, Informační a komunikačn
P10375 Ivan Šiška 3. ITV
P12230 Jiří Tröstl 1. HV-Ch
P12094 René Urmann 1. ITE
P11077 Aleš Velek 2. ITE

 

tisková verze stránky