Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 3. blok
Středa 17. 4. 2013, 9.00

Přednášející: PhDr. Miluše Vítečková, Ph.D. (PF JU v Českých Budějovicích)

Téma: Nesezdané soužití párů s dětmi jako jedna z forem současné rodiny – prezentace výzkumu

Druh aktivity: Přednáška

Délka aktivity: 30 minut

Počet studentů (kapacita): 60

Počet přihlášených studentů: 59

Učebna: D 115

Datum, čas: Středa 17. 4. 2013 - od 9.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P12868 Klára Antoňů 1. ČJ - AJ
P11412 Lucie Aubrechtová 2. čj-sv
P12110 Karolína Baráková 1. NJ-SV
P11532 Petra Blechová 2. ČJ-AJ
P11641 Kristýna Božovská 2. NJ-SV
P272 Markéta Dočekalová 1. psychologie
P12665 Kristýna Dvořáková 1. PSYCH-VKZn
11350 Ludmila Fejtkova 2. Zeměpis a Společenské vědy
P10221 Andrea Formanová 3. NŠ5
P11427 Veronika Fundová 2. ČJ - SV
P12274 Nela Hanischová 1. PSYCH
P12278 Gabriela Hessová 1. psychologie
P11663 Karolína Hrachová 2. Aju-Přu
12120 Kristýna Hřídelová 1. Nj-Sv
P10400 Barbora Chaloupková 2. Čj-sv
P110268 Ana Iurista 2. ÚOP
P11435 Jitka Janoušková 2. ČJ-SV
P11222 Eva Karasová 2. Aj-Nj
P11437 Denisa Kasalová 2. ČJ-SV
P120241 Zdeněk Kluibr 1. Nj-Sv
P12847 Michaela Komendová 1. aj-sv
P11784 Nela Kovářová 2. ČJ - NJ
P11648 Kristýna Kramlová 2. NJ-SV
P11960 Markéta Kubínová 2. M-Př
P11446 Martina Lamačová 2. ČJ-SV
P10232 Andrea Lukešová 3. NŠ5
P11454 Eliška Makovcová 2. ČJ-SV
P100015 Lucie Marvanová 3. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P10235 Barbora Matoušková 3. Učitelství na 1. stupni ZŠ
P11407 Markéta Medviďová 2. M-SV
P12198 Tomáš Mráz 1. NŠ5
p11517 Jana Mrazova 2. cj-aj
P11226 Petra Mrázová 2. aj-nj
P12651 Michaela Musílková 1. Čj-Nj
P12126 Alena Nechvátalová 1. NJ-SV
P12599 Šárka Novotná 1. Čj-AJ
P11313 Bohumila Pešlová 2. Z-Př
P11463 Jan Polinský 2. ČJ-SV
P11465 Tereza Přechová 2. čj/sv
P11466 Kateřina Příplatová 2. Čj-Sv
P11300 Jaroslav Remta 2. Aj-Sv
P10247 Michaela Robová 3.
P11469 Veronika Rydvalová 2. ČJ-SV
P11471 Lucie Schmiedová 2. ČJ-SV
P11474 Nikola Soukupová 2. ČJ-SV
P11130 Tereza Stixová 2. AJ-H
P11314 Monika Šípová 2. Z-Př
P11788 Martina Štěpánková 2. český jazyk-německý jazyk
P11315 Lenka Štroblová 2. Z-Př
P110247 Ladislav Vácha 2. GEVES
P11499 Michaela Váňová 2. Český jazyk - Anglický jazyk
P11485 Iveta Vidová 2. ČJ-SV
P12217 Šárka Viktorová 1.
P11368 Kristýna Vlková 2. Z-SV
P12132 Aneta Vopálenská 1. NJ-SV
P12306 Denisa Vrabcová 1. Psych
P12139 Markéta Marie Záhoříková 1. Nj-VkZ
P12221 Aneta Zelingrová 1. 5NŠ
P11655 Barbora Žahourková 2. NJ-SV

 

tisková verze stránky