Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 3. blok
Středa 17. 4. 2013, 9.00

Přednášející: Mgr. Michal Vavrečka, Ph.D. (PF JU v Českých Budějovicích)

Téma: Ukázka zařízení pro biofeedback a mozkový trénink

Druh aktivity: Prezentace

Délka aktivity: 60 minut

Počet studentů (kapacita): 60

Počet přihlášených studentů: 58

Učebna: TL 201

Datum, čas: Středa 17. 4. 2013 - od 9.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P12373 Barbora Bandíková 1. MŠp
P11669 Šárka Bémová 2. Psychologie
P12652 Nikol Brčáková 1. AJ-SV
P12653 Nikola Brušáková 1. AJ-SV
P12176 Věra Černá 1. Učitelství pro 1. stupeň základních škol
P12177 Gabriela Drátovská 1. NS
P12181 Denisa Gabrišková 1. NS
P12277 Eva Hemmerová 1. Psychologie
P11979 Eva Hovorková 2. Pedagogická psychologie
P12663 Tereza Hrušková 1. Aj-Sv
P11646 Kristina Hudatzká 2. NJ-SV
P11044 Adam Chovanec 2. ITE
12281 Lukáš Junek 1. psychologie
P12675 Šárka Kabeláčová 1. Aj-Sv
P12381 Mirka Kahudová 1. msp
P12246 - F Julie Kamenská 1. zuš-jednooborové
P12246 - F Julie Kamenská 1. ZUŠ
P12186 Michaela Kándlová 1.
P12282 Lenka Khánská 1. Psychologie
P12247 Klára Kleinová 1. zuš-vv
P12478 Markéta Kněžíčková 1. AJ-Z
P12188 Kateřina Kofroňová 1.
P11664 Aneta Kolmanová 2. Aj-Př
P12680 Patricie Košnerová 1. AJ-SV
P110020 Josef Kovář 2. M-F
P12683 Lukas Kruchna 1. Aj/sv
P11689 Klára Kučerová 2. Psychologie
P12192 Michaela Kuklová 1. učitelství 1.stupen ZŠ
P12193 Anna Kursová 1.
P12194 Milena Langweilova 1.
P12196 Edita Macháčková 1.
12256 Petra Malá 1. zuš(vv)
P12135 Renáta Maršíková 1. Nj-Hv
P11692 Hana Matlasová 2. PSYCH
P12687 Mikuláš Minář 1. ČJ-SV
P11061 Iveta Nebesařová 2. ITE
P12342 Ondřej Papoušek 1. TVS
P10243 Tereza Pavlíková 3.
P11665 Adriana Podlešáková 2. Aj-Př
P12090 Dominik Průcha 1. ITE
P11949 Aneta Přílepková 2. Př-Chu
P10245 Hana Reifová 3.
P10246 Michaela Remišová 3. Učitelství pro 1.stupeň ZŠ
P120273 Markéta Richterová 1. učitelství pro 1. stupeň ZŠ
11667 Markéta Rychlá 2. Aj-Př
p12485 markéta slepičková 1. angličtina-Zeměpis
P12210 Jana Šimková 1. učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P10256 Markéta Šmídová 3. NŠ5
P11409 Veronika Švejdová 2. M-Sv
P11705 Michael Tesař 2. Psychologie
P120394 Zdeněk Toušek 1. Psych
P12302 Zuzana Vendlová 1. Psychologie
P11710 Isabela Vilingerová 2. psychologie
P12366 Ondřej Vitera 1. BTV1
P120287 Martina Vítková 1. PSYCH
P12305 Hana Vostřelová 1. psychologie
P10262 Radka Zemanová 3. NŠ5
P11132 Lukáš Zlámal 2. Aj/H