Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 1. blok
Úterý 16. 4. 2013, 11.00

Přednášející: MgA., Mgr. Roman Černík (PdF ZČU v Plzni)

Téma: Komunitní aspekty divadelní práce s dětmi ve venkovských základních školách

Druh aktivity: Přednáška s ukázkami

Délka aktivity: 60 minut

Počet studentů (kapacita): 50

Počet přihlášených studentů: 49

Učebna: D 115

Datum, čas: Úterý 16. 4. 2013 - od 11.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P12475 Kateřina Axmanová 1. Z-Aj
P11183 Petra Benešová 2. MŠp
P12419 Monika Berková 1. M-SV
P011577 Julie Boudová 2. VV-SV
P12707 Martina Brožková 1. ČJ-SV
P12647 Lada Břendová 1. Český jazyk a německý jazyk
P12655 Kateřina Dědičová 1. Aj-Sv
P12100 Kateřina Filipová 1. Výchova ke zdraví
P11427 Veronika Fundová 2. ČJ - SV
P12807 Michael Grúz 4. Čj - Aj
P12648 Nikola Hercegová 1. čj - nj
P11189 Lucie Hnojská 2. Mšp
P 11581 Zuzana Hoffmannová 2. VV-SV
12156 Miroslava Hoznedlová 1. VV-SV
P12243 Lukáš Jelínek 1. Výtvarná tvorba se zaměřením na vzdělávání (jednoo
P12640 Tereza Jelínková 1. Aj/Př
P11618 Monika Jiráčková 2. Tchv/svu
P12797 Jan Jirkovský 1. CJ-SV
P12649 Eliška Kalná 1. ČJ-NJ
P11437 Denisa Kasalová 2. ČJ-SV
P12479 Šárka Kocurová 1. Z-AJ
P12386 Miroslava Köhlerová 1. Učitelství pro mateřské školy
P12226 Pavlína Kolářová 1. TchV-SV
12650 Hana Končelová 1. ČJ - NJ
P11589 David Kosán 2. VV-SV
P10225 Tomáš Kotal 3.
P12425 Kateřina Koumarová 1. Matematika - Společenské vědy
12799 Alžběta Křivská 1. Český jazyk společenské vědy
P11178 Zuzana Kučerová 2. ČJ-VV
P12480 František Leština 1. Z-Aj
P11 453 Aneta Majerová 2. čj- sv
P12289 Květa Měšťanová 1. Psychologie
P12713 Patricia Näherová 1. Aj-Sv
P12106 Simona Nehybová 1. Výchova ke zdraví
P12396 Jana Opelková 1. Učitelství pro mateřské školy
P12547 Jaroslav Pátek 4. M-Z
P11203 Nikola Pšeničková 2. MŠp
P12692 Denisa Raichlová 1. ČJ - SV
12138 Ivan Roštík 1. Nj-Vkz
P12484 Sofia Slavíková 1. z-aj
P12262 František Slovák 1. Výtvarná tvorba se zaměřením na vzdělávání (jednoo
P11474 Nikola Soukupová 2. ČJ-SV
P12625 Anna Šebestová 1. Anglický jazyk - Historie
P12487 Tereza Šolová 1. Z-AJ
P11788 Martina Štěpánková 2. český jazyk-německý jazyk
P12217 Šárka Viktorová 1.
P11776 Jaromír Vorel 2. BTV
P12305 Hana Vostřelová 1. Psychologie
P12219 Marie Zaplatílková 1.