Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 1. blok
Úterý 16. 4. 2013, 11.00

Přednášející: Mgr. Markéta Zachová (PdF ZČU v Plzni)

Téma: Sociokulturní handicap u kategorie žáků cizinců v prostředí školy

Druh aktivity: Přednáška s diskusí

Délka aktivity: 45 – 60 minut

Počet studentů (kapacita): 50

Počet přihlášených studentů: 50

Učebna: D 412

Datum, čas: Úterý 16. 4. 2013 - od 11.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P11574 Filip Adel 2. Tv-TchV
P12842 Eva Bažantová 1. AJ-SV/ZŠ
P11532 Petra Blechová 2. ČJ-AJ
P120254 Vanda Círová 1. Výchova ke zdraví
P120306 Hana Dibalová 1. učitelství pro mateřské školy
P12272 Markéta Dočekalová 1. Psychologie
P12710 Adéla Dvořáková 1. cj-sv
P 11283 Adéla Fučíková 2. AJ-SV
P11679 Petra Hamerníková 2. psychologie
P12275 Zuzana Hanusová 1. psychologie
P12278 Gabriela Hessová 1. psychologie
P12662 Zuzana Horáková 1. AJ-SV
P12673 Martin Jána 1. Aj-Sv
P100013 Dominika Jantačová 3.
P12282 Lenka Khánská 1. psychologie
P12681 Zuzana Kottová 1. AJ-SV
P12328 Jan Kovář 1. BTV
P11146 Hana Kratochvílová 2.
P126628 Kamila Križaníková 1. AJ-NJ
P11513 Adéla Kříbalová 2. ČJ - AJ
P11356 Jiří Lanc 2. ZSV-Z
P110305 Michaela Layerová 2. Učitelství 1. stupně
P11150 Kateřina Lexová 2. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P 12685 Romana Marková 1. čju-svu-szu
P11455 Simona Marková 2. ČJ-SV
P11515 Šárka Mikolášová 2. Čj-Aj
P12427 Lucie Míková 1. M-SV
P12125 Dominika Mrázová 1. Nj-Sv
P12651 Michaela Musílková 1. Čj-Nj
P12292 Kristýna Novotová 1. psychologie
P11180 Lenka Oberreiterová 2. ČJ-VV
P110248 Petra Pekárková 2. VKZ
PO12600 Tereza Pfeiferová 1. Český jazyk - Anglický jazyk
P12629 Tereza Pokorná 1. aj-nj
P12605 Lenka Roulová 1. ČJ-AJ
P11975 Marie Saláková 2. učitelství pro MŠ
P 115 18 Klára Sedlárová 2. ČJ- AJ
P12833 Zuzana Sivá 4. AJ-FJ
P120258 Pavla Sobíšková 1. Výchova ke zdraví
P12430 Jana Suchanová 1. M-SV
P12801 Petra Šestáková 1. Čj-Nj
P11164 Vendula Šimanová 2. Učitelství pro 1.stupeň ZŠ
P12631 Alžběta Šmahová 1. AJ-NJ
P11363 Eva Šonková 2. Zu -SVu
P11522 Ivana Švejdová 2. ČJ-AJ
P111086 Michaela Trnková 2. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P11526 Olga Valvodová 2. ČJ-AJ
P120259 Hana Vanišová 1. Výchova ke zdraví
P12729 Klára Vondrů 1. AJ - SV
P012841 Radka Žemličková 1. Aj-Nj/ZŠ