Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 3. blok
Středa 17. 4. 2013, 9.00

Přednášející: Mgr. Veronika Plachá (PF JU v Českých Budějovicích)

Téma: Dětská literatura a existenciání otázky

Druh aktivity: Přednáška

Délka aktivity: 90 minut

Počet studentů (kapacita): 60

Počet přihlášených studentů: 59

Učebna: D 315

Datum, čas: Středa 17. 4. 2013 - od 9.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P10260 Šárka Švorcová 3. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P10197 Tomáš Anděl 3.
P11123 Petra Bejdová 2. Aj-H
P12647 Lada Břendová 1. Český jazyk a německý jazyk
P11495 Milena Bucharová 2. Český jazyk a literatura - Anglický jazyk
P11500 Jitka Davidová 2. ČJ-AJ
P11423 Ondřej Dokulil 2. ČJ-SV
p12566 Pavlína Ďuriačová 1. ČJ-HV
P12789 Alena Fedorová 1. ČJ-SV
P12582 Nikola Franková 1. ČJ-AJ
P11505 Dita Gecelovská 2. ČJ - AJ
P11431 Petra Hlaváčková 2. ČJ-SV
P 10640 Eva Hroudová 3. Př-Ch
P12182 Irena Hubená 1. NŠ5
P11509 Martina Hudečková 2. Čj-Aj
P12185 Lenka Kaiserová 1.
P12649 Eliška Kalná 1. ČJ-NJ
P11439 Radek Klika 2. ČJ - SV
P12798 Dagmar Kloučková 1. ČJ-SV
P12386 Miroslava Köhlerová 1. Učitelství pro mateřské školy
P12189 Eva Kohoutová 1. učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P12190 Monika Komrsková 1. NŠ5
P10225 Tomáš Kotal 3.
P10409 Michaela Kozová 2. ČJ - SV
12588 Jana Krajíčková 1. ČJ-AJ
P12589 Radka Kratochvílová 1. ČJ-AJ
P12459 Gabriela Krobová 1. vkz-př
P120272 Lucie Kučerová 1. Učitelství pro 1.stupeň ZŠ
P11 453 Aneta Majerová 2. čj- sv
P12040 Hana Marousková 1. GEVES
P12594 Zuzana Matulková 1. ČJ-AJ
P11540 Iveta Mikešová 2. Př+Vkz
P11516 Martina Míková 2. čj-aj
P110021 Sebastian Mráz 2. M-F
P12596 Helena Nagyová 1. čj - aj
P12713 Patricia Näherová 1. Aj-Sv
P12597 Petra Němečková 1. ČJ - AJ
P12396 Jana Opelková 1. Učitelství pro mateřské školy
P12601 Monika Placatková 1. ČJ-AJ
P10644 Ivana Průžová 3. Př-Ch
P12692 Denisa Raichlová 1. ČJ - SV
P12605 Lenka Roulová 1. čj- aj
P10801 Markéta Skálová 2. Psychologie
P12724 Maria Skladneva 1. Aj-sv
p11610 josef slavata 2. historie-zeměpis
P12725 Kateřina Smějsíková 1. Aj-sv
P12208 Tereza Šandová 1.
P12608 Adéla Šedivá 1. čj - aj
P11521 Mariana Šmídová 2. čj-aj
P10255 Veronika Šmikmátorová 3. NŠ5 - SPG, VV
P12701 Angelika Tesařová 1. ČJ - SV
12569 Tereza Tvrdá 1. ČJ-HV
P12727 Veronika Urbanová 1. anglický jazyk - společenské vědy
P11210 Hana Urbanová 2. Učitelství pro mateřské školy
P12702 Kateřina Václavová 1. ČJ-SV
P12704 Lucie Viktorová 1. ČJ-SV
P12218 Martina Vitejčková 1.
P12732 Michaela Zvoníčková 1. Aj-Sv
P12732 Michaela Zvoníčková 1. Aj-Sv