Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 1. blok
Úterý 16. 4. 2013, 11.00

Přednášející: PhDr. Karel Starý, Ph.D. (ÚVRV PedF UK v Praze)

Téma: Profesní rozvoj učitelů a učitelské standardy

Druh aktivity: Přednáška

Délka aktivity: 90 minut

Počet studentů (kapacita): 110

Počet přihlášených studentů: 110

Učebna: D 321

Datum, čas: Úterý 16. 4. 2013 - od 11.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
12110 Karolína Baráková 1. NJ-SV
P12804 Lucie Bečková 1. čj-nj
P12637 - F Renata Bednaříková 1. AJ-PŘ
P12432 Lenka Belejová 1. M - Z
P12653 Nikola Brušáková 1. AJ-SV
P11578 Martina Buchtová 2. VV/SV
P11419 Veronika Caltová 2. ČJ-SV
P120270 Lucie Červená 1. Učitelství pro 1.stupeň základních škol
P11425 Zdenka Dostálová 2. ČJ-SV
P12843 Jan Faktor 1. AJ-OV
P12178 Kristýna Fejfárková 1.
P12513 Šárka Fridrichovská 1. Hi-Ze
P11110 Štěpánka Honsová 2. M-TV
P12670 Bohumír Horák 1. Aj-Sv
P11351 Pavel Horejš 2. Z-SV
P11582 Pavel Houška 2. VV-SV
P12010 Sandra Hrušková 1. PEV
P11043 Jan Hřava 2. ITE
P12638 Kateřina Chrtová 1. Aj-př
P12555 iveta janostakova 4. z-aj
P11046 Martin Jinda 2. ITE
P12846 Lucie Jochmannová 1. AJ-OV
P12675 Šárka Kabeláčová 1. Aj-Sv
P12186 Michaela Kándlová 1.
P11222 Eva Karasová 2. Aj-Nj
P12434 Tamara Karlovská 1. M - Z
P12641 Petra Keclíková 1. Aj-Př
P11439 Radek Klika 2. ČJ - SV
P12032 Kristýna Knotková 1. geves
P11353 Martin Kochánek 2. Z-SV
P11290 Jan Kolář 2. AJ-SV
P12190 Monika Komrsková 1. NŠ5
P12680 Patricie Košnerová 1. AJ-SV
P11590 Lenka Kotašková 2. VV-SV
P12497 Daniela Králová 1. Z - SV
P11512 Emilie Královcová 2. čj-aj
12254 Simona Krbečková 1. VV-Zus
P12562 Kristýna Kubalová 1. Z-OV
12734 Nikola Kubátová 1. Aj-sv
P120272 Lucie Kučerová 1. Učitelství pro 1.stupeň ZŠ
P08494 Jana Kudrlová 5. Čj-Aj/ZŠ
12500 Tereza Kvášová 1. Z- SV
P11446 Martina Lamačová 2. ČJ-SV
P11452 Aneta Magyarová 2. ČJ-SV
P11451 Štěpánka Machová 2. Čj-Sv
P11454 Eliška Makovcová 2. ČJ-SV
P11057 Kateřina Márová 2. ITE
P100015 Lucie Marvanová 3. Učitelství 1. stupně ZŠ
P120327 Hana Matoušková 1. ČJ-NJ
P11458 Michaela Míčová 2. ČJ - SV
P12013 Lucie Mrázková 1. PEV
P12199 Markéta Mrázová 1.
P12556 šárka Nedvědová 4. Z/Aj
P11295 Tomáš Neffe 2. AJ-SV
P012690 Kristýna Němečková 1. ČJ-SV
P12597 Petra Němečková 1. ČJ - AJ
P11594 Nikola Nermuťová 2. VV-SV
P110005 Hana Nováková 2. VV-SV
P120346 Markéta Novoměstská 1. PEV
P12573 Hana Paclíková 1. NJ-HV
P120299 Eva Pártlová 1. AJ - OV
P12014 Šárka Pařízková 1. PEV
P12200 Hana Pavlíčková 1.
P11962 Radim Pecha 2. ČJ-SV
P11297 Ondřej Pospíšil 2. aj-sv
P12202 Jana Postřihačová 1.
P11299 Tomáš Pouzar 2. AJ-SV
P11465 Tereza Přechová 2. čj/sv
P12802 Petra Pychová 1. Čj-Nj/ZŠ
P11328 Václava Roháčková 2. aj + z
P11205 Jana Rohlenova 2. Učitelství pro mateřské školy
P12694 Pavla Růžičková 1. CJ-SV
P11469 Veronika Rydvalová 2. ČJ-SV
P12564 Adéla Řabková 1. z-ov
P12695 Lenka Říhová 1. CJ-SV
P120264 David Salcer 1. ITE
P12696 Kristýna Sedmíková 1. ČJ-SV
P120265 Lukáš Schmid 1. ITE
12015 Kristýna Sidorová 1. PEV
P12203 Dominika Skřičková 1.
P11473 Karolína Snášelová 2. Čj-Sv
P11070 Petr Sobotka 2. ITE
P11071 Ioan Stefancic 2. ITE
P11130 Tereza Stixová 2. AJ-H
P11476 Barbora Stuhlová 2. český jazyk a společenské vědy se zaměřením na vzd
P12205 Michaela Sulková 1.
P12206 Johana Sýkorová 1.
P12207 Markéta Šálená 1.
P12208 Tereza Šandová 1.
P11480 Martina Šímová 2. ČJ-SV
P11521 Mariana Šmídová 2. čj-aj
P11303 Matěj Štěrbík 2. AJ-SV
P12849 Veronika Šubová 1. AJ - OV
P11075 Petr Švarc 2. ITE
P11409 Veronika Švejdová 2. M-Sv
P12701 Angelika Tesařová 1. ČJ - SV
P12803 Jitka Tlačilová 1. CJ-NJ
P11305 Jan Ťupa 2. aj-sv
P12094 René Urmann 1. ITE
P12516 Tereza Valigová 1. Hi-Ze
P12218 Martina Vitejčková 1.
P11490 Martina Vonásková 2. ČJ-SV
P11528 Aneta Vostárková 2. ČJ-AJ
P11529 Oanh Vu Thi Kieu 2. Aj-Cj
P12491 Marie Wackershauserová 1. Z- Př
P12730 Lukáš Wild 1. AJ-SV
P11309 Štěpán Zach 2. AJ-SV
P12220 Dominika Zelenková 1. Učitelství pro 1. stupeň
P09334 Lucie Zezulová 4. Zeměpis - Občanská výchova
P11132 Lukáš Zlámal 2. Aj/H