Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 3. blok
Středa 17. 4. 2013, 9.00

Přednášející: Ing. Tomáš Dolanský, Ph.D. (KIN Pedagogická fakulta JU)

Téma: Virtuální geosvět

Druh aktivity: Přednáška

Délka aktivity:

Počet studentů (kapacita): 60

Počet přihlášených studentů: 60

Učebna: J 209

Datum, čas: Středa 17. 4. 2013 - od 9.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P12475 Kateřina Axmanová 1. Z-Aj
P12476 Čeněk Borovka 1. Angličtina - Zeměpis
P12018 Sylvie Borovková 1. GEVES
P11113 Jakub Bucek 2. výtvarná výchova jednooborová
P11036 Filip Čertík 2. ITE
P11037 Ivo Červený 2. ITE
P12021 Magdaléna Davidová 1. GEVES
P12023 Jan Děkan 1. GEVES
P12450 Lucie Doulová 1. M - Př
P11041 Lukáš Hácha 2. ITE
P12317 Dominik Havlík 1. BTV
P12413 Robert Heidinger 1. F-IT
P12583 Anna Hemerková 1. ČJ-AJ
P11286 Petr Chyška 2. Aj-Sv
P12166 Jakub Jany 1. Technická výchova/Informační technologie
P110181 Martina Klimešová 2. Př - IT
P12479 Šárka Kocurová 1. Z-AJ
P12033 Iveta Kolčavová 1. GEVES
P12034 Jan Kortiš 1. GEVES
P12468 Jaroslav Kovárna 1. Z-Tv
P12037 Filip Král 1. Geografie pro veřejnou správu
P12039 Eva Krejcarová 1. GEVES
P120255 Alexandra Kubíčková 1. VKZp
P11178 Zuzana Kučerová 2. ČJ-VV
P12480 František Leština 1. Z-Aj
P12481 Kryštof Lidický 1. Angličtina - Zeměpis
P12081 Lukáš Máče 1. ITE
P12471 Jan Marek 1. Z-TV
P11056 Jan Marek 2. ITE
P11954 Petra; Mráčková 2. Př- IT
P12557 Eva Nejedlá 4. Z-Aj
P12735 Veronika Nováková 1. Anglický jazyk - Přírodopis
P012451 Monika Otčenášková 1. M - Př
P12044 Martina Palková 1. GEVES
P12547 Jaroslav Pátek 4. M-Z
P12047 Andrea Poláková 1. GEVES
P12518 Miroslav Polánka 1. M-Tv
P11298 Tomáš Potůček 2. Aj-Sv
P12048 Jan Prener 1. GEVES
P120257 Martina Princová 1. VKZp
P12445 Aneta Přibylová 1. M-IT
P12049 Tomáš Rajdlík 1. GEVES
P12721 Nikola Reitingerová 1. Anglický jazyk - Společenské vědy
P12091 David Richter 1. ITE
P12723 Michal Rossmann 1. Aj-Sv
P120265 Lukáš Schmid 1. ITE
P12452 Monika Skálová 1. M-Př
P12484 Sofia Slavíková 1. z-aj
P11331 Kristýna Sodomková 2. Z-AJ
P12490 Michaela Steigerová 1. Zeměpis- přírodopis
P120266 Ondřej Strmiska 1. ITE
PO12054 Roman Šafář 1. GEVES
P12487 Tereza Šolová 1. Z-AJ
P12055 Martin Štěrba 1. GEVES
P12216 Lucie Točíková 1.
P12058 Gabriela Trnková 1. GEVES
P12363 Vladimír Turek 1. BTV
P12229 Vítězslav Valach 1. TchV-SV
P11077 Aleš Velek 2. ITV
P12730 Lukáš Wild 1. AJ-SV