Seznam přihlášených

 

Pedagogický den - 4. blok
Středa 17. 4. 2013, 11.00

Přednášející: Ing. Jan Jára, Ph.D. (KIN Pedagogická fakulta JU)

Téma: Informační technologie a umělá inteligence představují: člověk ovládající a ovládaný

Druh aktivity: Přednáška

Délka aktivity:

Počet studentů (kapacita): 60

Počet přihlášených studentů: 59

Učebna: J 209

Datum, čas: Středa 17. 4. 2013 - od 11.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P11600 Petra Schmidtmayerová 2. VV-SV
P11577 Julie Boudová 2. VV-SV
P12575 Karolína Buzková 1. čj-aj
P120260 Martin Candra 1. ITE
P12067 Miroslav Cigler 1. ITE
P11281 Jan Červenka 2. aj-sv
P12806 Jaroslav Emmer 1. ČJn-AJn-SZn
P100033 Martin Faktor 3. M-F
P12580 Taťána Ferencová 1. čj-aj
P12069 Roman Grausam 1. ITE
P12668 Karin Hambalíková 1. aj-sv
P12072 Lukáš Hejtmánek 1. ITE
P12669 Martin Hladký 1. AJ-SV
P12165 Kristýna Holečková 1. IT-TchV
P11285 Michal Horák 2. Aj - Sv
P120389 Tomáš Houdek 1. GEVES
P11116 Tereza Hrabánková 2. ZUS VV
P11737 Petr Hruška 2. Tělovýchova a sport
P12441 Pavla Jerhotová 1. M - IT
P12078 Dominik Kačírek 1. ITE
P11994 Jan Kara 2. Pr-IT
P12282 Lenka Khánská 1. Psychologie
P110183 Zuzana Klajlová 2. M-F
P110181 Martina Klimešová 2. Př - IT
P12032 Kristýna Knotková 1. geves
P11589 David Kosán 2. VV-SV
P10345 Václav Kratoška 3. ITV
12254 Simona Krbečková 1. VV-Zus
P12330 Soňa Krčálová 1. BTV
P11356 Jiří Lanc 2. ZSV-Z
P12332 Jaroslav Liška 1. BTV
P12826 Eva Lišková 1. ZUŠ-VV
P12080 Václav Loucký 1. ITE
P12827 Jan Mála 1. ZUŠ-VV
P12586 Jurcová Miroslava 1. čj-aj
P11954 Petra Mráčková 2. Př- IT
P12084 Josef Musil 1. Informační technologie a e-learning
P11295 Tomáš Neffe 2. Aj-Sv
P11670 Edita Nevoralová 2. Psychologie
P12714 Anna Nimrichtrová 1. AJ-SV
P11595 David Nobis 2. VV-SV
P12045 Martin Pekař 1. GEVES
P12830 Lucie Ratschmanová 1. Zuš VV nav.
P11099 Tereza Ronovská 2. ZUŠ VV
P120264 David Salcer 1. ITE
P110184 Eva Schwarzová 2. M-F
P11767 Filip Sláma 2. BTV
P11070 Petr Sobotka 2. ITE
P12114 Lenka Srbová 1. VKZ
P11780 Filip Ševčík 2. BTV
P11794 Václav Šimandl 2. Specializace v pedagogice, Informační a komunikačn
P11025 Silvia Šimková 2. Výchova ke zdraví
P11363 Eva Šonková 2. Zu -SVu
P12160 Anna Štěbetáková 1. VV-SV
P11303 Matěj Štěrbík 2. AJ-SV
P12832 Barbora Ticháčková 1. Zuš Vv nav.
P12362 Marie Tůmová 1. BTV
P11490 Martina Vonásková 2. ČJ-SV
P12266 Petra Zavadilová 1. vv zus