Pedagogická fakulta - homepage

Katedra anglistiky

Katedra anglistiky

Aktuality
 

Přijímací řízení

O katedře

Členové

Směrnice vedoucí katedry

Informace pro studenty

Akce katedry

Nabídky pracovních míst

Dobrovolnictví - charita

Stipendia, stáže, workshopy

Erasmus

 

Další katedry PF JU

 

English

Jazyková škola Klíč České Budějovice

Jazyková škola Klíč České Budějovice hledá lektory anglického i německého jazyka průběžně během celého školního roku 2017/2018.

Momentálně nabízíme práci lektora anglického jazyka na 7×60 minut ve dvou firmách v Prachaticích, které by probíhaly ideálně každé úterý cca mezi 8.30 a 15.30. Termíny je možné s klienty po dohodě přizpůsobit. Cestovné hradí jazyková škola.

Dále nabízíme výuku češtiny pro cizince v Českých Velenicích pro německy mluvícího klienta, výuka by probíhala jedno odpoledne v bloku 3×60 minut.

Dále hledáme lektora kurzu německého jazyka pro falešné začátečníky, dvakrát týdně 60 minut v jazykové škole Klíč v centru Českých Budějovic.

Nabízíme práci v dobře zavedené a stále se rozvíjející firmě, v příjemném prostředí a mladém kolektivu, odměna za výuku 300 Kč/60 minut.

Požadujeme především solidní a zodpovědné jednání. Předpokládáme znalost cizího jazyka na minimální úrovni B2. Praxe v oboru je vítána.

Zájemci o tyto pozice nebo o lektorováni dalších kurzů AJ i NJ v jazykové škole Klíč v Českých Budějovicích volejte na tel. číslo 724 968 286 nebo pište na e-mail hanasulistova@seznam.cz.

Těšíme se na spolupráci s Vámi! :-)

 

 

Formátovat stránku pro tisk

 

Katedra anglistiky ]

Další katedry PF JU ]

[ Jihočeská univerzita ] [ Pedagogická fakulta ]

© 2015–2018 KAJ PF JU       správa webu: Martin Toman