|
|
Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity
v Českých Budějovicích
U Tří lvů 1/A, 37001 Č. Budějovice
tel.: +420 387 773 222
|
|
|
|
Rozvrh
(LS 2020/21)
Rozdělení učeben:
TL 102 |
|
TL 208 |
|
TL 408 |
|
D 315 |
|
TL 201 |
ÚNOR
12. únor, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 - 16.15 |
Pech DU2K |
Komzáková SASK |
Krninský IAPK2 |
16.25 - 17.10 |
Pech DU2K |
Komzáková SASK |
Krninský IAPK2 |
17.20 - 18.05 |
Mazehóová, Krninský VAV2 |
Komzáková SASK |
Kronika PX3 |
18.15 - 19.00 |
Mazehóová, Krninský VAV2 |
Komzáková SASK |
Kronika PX3 |
13. únor, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 - 9.15 |
Perout SZKA2 |
Kronika PXE2K |
Krninský KVTC |
9.20 - 10.05 |
Perout SZKA2 |
Kronika PXE2K |
Krninský KVTC |
10.15 - 11.00 |
Perout SZKA2 |
Pech DU3K |
Krninský KVTC |
10.35 - 11:00 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
11.10 - 11.55 |
Mazehóová, Krninský ATIA2 |
Pech DU3K |
Perout AKT2 |
12.00 - 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
přestávka |
|
|
|
13.20 - 14.05 |
Mazehóová, Krninský ATIA2 |
Pech DU3K |
Perout AKT2 |
14.15 - 15.00 |
Pech TEBA |
Perout AATK2 |
Mazehóová IAPK2 |
15.05 - 15.50 |
Pech TEBA |
Perout AATK2 |
Mazehóová IAPK2 |
26. únor, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 - 16.15 |
Mazehóová, Krninský ATIA2 |
Franclová ZPPAK |
Kronika PX3 |
16.25 - 17.10 |
Mazehóová, Krninský ATIA2 |
Franclová ZPPAK |
Kronika PX3 |
17.20 - 18.05 |
Franclová PSKAK |
Mazehóová PVP2 |
Krninský IAPK2 |
18.15 - 19.00 |
Franclová PSKAK |
Mazehóová PVP2 |
Krninský IAPK2 |
27. únor, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 - 9.15 |
Pech DU2K |
Krninský PVP2 |
Perout AKT2 |
9.20 - 10.05 |
Pech DU2K |
Krninský PVP2 |
Perout AKT2 |
10.15 - 11.00 |
Pech DU2K |
Krninský PVP2 |
Perout AKT2 |
11.10 - 11.55 |
Perout SZKA2 |
Pech DU3K |
Krninský KVTC |
12.00 - 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
přestávka |
|
|
|
13.20 - 14.05 |
Perout SZKA2 |
Pech DU3K |
Krninský KVTC |
13.45 - 14.05 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
14.15 - 15.00 |
Mazehóová, Krninský VAV2 |
Perout AATK2 |
Kouřilová DSA |
15.05 - 15.50 |
Mazehóová, Krninský VAV2 |
Perout AATK2 |
Kouřilová DSA |
BŘEZEN
12. březen, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 - 16.15 |
Krninský ATIA2 |
Franclová ZPPAK |
Kronika PX3 |
16.25 - 17.10 |
Krninský ATIA2 |
Franclová ZPPAK |
Kronika PX3 |
17.20 - 18.05 |
Perout SZKA2 |
Franclová ZPTK |
Krninský KVTC |
18.15 - 19.00 |
Perout SZKA2 |
Franclová ZPTK |
Krninský KVTC |
13. březen, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 - 9.15 |
Pech TEBA |
Krninský PVP2 |
Kronika PX3 |
9.20 - 10.05 |
Pech TEBA |
Krninský PVP2 |
Kronika PX3 |
9.45 - 10.10 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
10.15 - 11.00 |
Krninský ATIA2 |
Pech DU3K |
Perout AKT2 |
11.10 - 11.55 |
Krninský ATIA2 |
Pech DU3K |
Perout AKT2 |
12.00 - 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
přestávka |
|
|
|
13.20 - 14.05 |
Zeman PUMA1 |
Pech DU3K |
Perout AKT2 |
13.45 - 14.05 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
14.15 - 15.00 |
Zeman PUMA1 |
Perout AATK2 |
Krninský IAPK2 |
15.05 - 15.50 |
Zeman PUMA1 |
Perout AATK2 |
Krninský IAPK2 |
26. březen, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 - 16.15 |
Pech DU2K |
Kronika PXE2K |
Krninský IAPK2 |
16.25 - 17.10 |
Pech DU2K |
Kronika PXE2K |
Krninský IAPK2 |
17.20 - 18.05 |
Mazehóová, Krninský VAV2 |
Pech DU3K |
Perout AKT2 |
18.15 - 19.00 |
Mazehóová, Krninský VAV2 |
Pech DU3K |
Perout AKT2 |
27. březen, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 - 9.15 |
Pech DU2K |
Kronika PXE2K |
Perout AKT2 |
9.20 - 10.05 |
Pech DU2K |
Kronika PXE2K |
Perout AKT2 |
9.45 - 10.10 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
10.15 - 11.00 |
Pech DU2K |
Franclová ZPPAK |
Kronika PX3 |
11.10 - 11.55 |
Perout SZKA2 |
Franclová ZPPAK |
Kronika PX3 |
12.00 - 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
přestávka |
|
|
|
13.20 - 14.05 |
Perout SZKA2 |
Franclová ZPPAK |
Kronika PX3 |
14.15 - 15.00 |
Franclová PSKAK |
Perout AATK2 |
Mazehóová BASB |
15.05 - 15.50 |
Franclová PSKAK |
Perout AATK2 |
Mazehóová BASB |
DUBEN
9. duben, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 - 16.15 |
Krninský VAV2 |
Komzáková SASK |
Kronika PX3 |
16.25 - 17.10 |
Krninský VAV2 |
Komzáková SASK |
Kronika PX3 |
17.20 - 18.05 |
Perout SZKA2 |
Komzáková SASK |
Krninský IAPK2 |
18.15 - 19.00 |
Perout SZKA2 |
Komzáková SASK |
Krninský IAPK2 |
10. duben, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 - 9.15 |
Perout SZKA2 |
Krninský PVP2 |
Kronika PX3 |
9.20 - 10.05 |
Perout SZKA2 |
Krninský PVP2 |
Kronika PX3 |
10.15 - 11.00 |
Franclová PSKAK |
Perout AATK2 |
Mazehóová KVTC |
11.10 - 11.55 |
Franclová PSKAK |
Perout AATK2 |
Mazehóová KVTC |
11.40 - 12.00 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
12.00 - 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
přestávka |
|
|
|
13.20 - 14.05 |
Mazehóová, Krninský ATIA2 |
Franclová ZPTK |
Perout AKT2 |
14.15 - 15.00 |
Mazehóová, Krninský ATIA2 |
Franclová ZPTK |
Perout AKT2 |
15.05 - 15.50 |
Mazehóová, Krninský ATIA2 |
Franclová ZPTK |
Perout AKT2 |
23. duben, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 - 16.15 |
Mazehóová, Krninský ATIA2 |
Pech DU3K |
Perout AKT2 |
16.25 - 17.10 |
Mazehóová, Krninský ATIA2 |
Pech DU3K |
Perout AKT2 |
17.20 - 18.05 |
Pech TEBA |
Krninský PVP2 |
Mazehóová BASBK |
18.15 - 19.00 |
Pech TEBA |
Krninský PVP2 |
Mazehóová BASBK |
24. duben, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 - 9.15 |
Pech DU2K |
Kronika PXE2K |
Perout AKT2 |
9.20 - 10.05 |
Pech DU2K |
Kronika PXE2K |
Perout AKT2 |
10.15 - 11.00 |
Pech DU2K |
Kronika PXE2K |
Perout AKT2 |
11.10 - 11.55 |
Mazehóová, Krninský ATIA2 |
Perout AATK2 |
Kronika PX3 |
12.00 - 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
přestávka |
|
|
|
13.20 - 14.05 |
Mazehóová, Krninský ATIA2 |
Perout AATK2 |
Kronika PX3 |
13.45 - 14.05 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
14.15 - 15.00 |
Perout SZKA2 |
Mazehóová PVP2 |
Krninský IAPK2 |
15.05 - 15.50 |
Perout SZKA2 |
Mazehóová PVP2 |
Krninský IAPK2 |
KVĚTEN
7. květen, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 - 16.15 |
Mazehóová, Krninský VAV2 |
Kronika PXE2K |
Perout AKT2 |
16.25 - 17.10 |
Mazehóová, Krninský VAV2 |
Kronika PXE2K |
Perout AKT2 |
17.20 - 18.05 |
Perout SZKA2 |
Krninský PVP2 |
Kronika PX3 |
18.15 - 19.00 |
Perout SZKA2 |
Krninský PVP2 |
Kronika PX3 |
8. květen, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 - 9.15 |
Zeman PUMA1 |
Perout AATK2 |
Krninský KVCT |
9.20 - 10.05 |
Zeman PUMA1 |
Perout AATK2 |
Krninský KVCT |
10.15 - 11.00 |
Zeman PUMA1 |
Kronika PXE2K |
Perout AKT2 |
11.10 - 11.55 |
Mazehóová, Krninský ATIA2 |
Kronika PXE2K |
Perout AKT2 |
12.00 - 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
přestávka |
|
|
|
13.20 - 14.05 |
Mazehóová, Krninský ATIA2 |
Franclová ZPPAK |
Perout AKT2 |
13.45 - 14.05 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
14.15 - 15.00 |
Perout SZKA2 |
Franclová ZPPAK |
Mazehóová BASBK |
15.05 - 15.50 |
Perout SZKA2 |
Franclová ZPPAK |
Mazehóová BASBK |
21. květen, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 - 16.15 |
Mazehóová, Krninský VAV2 |
Komzáková SASK |
Kronika PX3 |
16.25 - 17.10 |
Mazehóová, Krninský VAV2 |
Komzáková SASK |
Kronika PX3 |
17.20 - 18.05 |
Perout SZKA2 |
Mazehóová PVP2 |
Krninský IAPK2 |
18.15 - 19.00 |
Perout SZKA2 |
Mazehóová PVP2 |
Krninský IAPK2 |
22. květen, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 - 9.15 |
Kronika PXE1K |
Perout AATK2 |
Kouřilová DSA |
9.20 - 10.05 |
Kronika PXE1K |
Perout AATK2 |
Kouřilová DSA |
9.45 - 10.10 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
10.15 - 11.00 |
Perout SZKA2 |
Kronika PXE2K |
Mazehóová BASBK |
11.10 - 11.55 |
Perout SZKA2 |
Kronika PXE2K |
Mazehóová BASBK |
12.00 - 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
přestávka |
|
|
|
13.20 - 14.05 |
Perout SZKA2 |
Franclová ZPTK |
Mazehóová BASBK |
13.45 - 14.05 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
14.15 - 15.00 |
Mazehóová ATIA2 |
Franclová ZPTK |
Perout AKT2 |
15.05 - 15.50 |
Mazehóová ATIA2 |
Franclová ZPTK |
Perout AKT2 |
ČERVEN
25. červen, pátek |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
15.30 - 16.15 |
Pech DU2K |
Kronika PXE2K |
Krninský IAPK2 |
16.25 - 17.10 |
Pech TEBA |
Kronika PXE2K |
Krninský IAPK2 |
17.20 - 18.05 |
Perout SZKA2 |
Krninský PVP2 |
Mazehóová KVTC |
18.15 - 19.00 |
Perout SZKA2 |
Krninský PVP2 |
Mazehóová KVTC |
26. červen, sobota |
1. ročník |
2. ročník |
3. ročník |
8.30 - 9.15 |
Perout SZKA2 |
Pech DU3K |
Kronika PX3 |
9.20 - 10.05 |
Perout SZKA2 |
Pech DU3K |
Kronika PX3 |
10.15 - 11.00 |
Perout SZKA2 |
Pech DU3K |
Kronika PX3 |
11.10 - 11.55 |
Mazehóová, Krninský VAV2 |
Perout AATK2 |
Kouřilová DSA |
12.00 - 12.20 |
komunita |
komunita |
komunita |
přestávka |
|
|
|
13.20 - 14.05 |
Mazehóová, Krninský VAV2 |
Perout AATK2 |
Kouřilová DSA |
13.45 - 14.05 |
hodnocení |
hodnocení |
hodnocení |
14.15 - 15.00 |
Zeman PUMA1 |
Mazehóová PVP2 |
Perout AKT2 |
15.05 - 15.50 |
Zeman PUMA1 |
Mazehóová PVP2 |
Perout AKT2 |
Formátovat stránku pro tisk
|
spolupracujeme s
|
|
|
|
|
|
|