Rozdělení učeben:
TL 102 | TL 208 | TL 408 | D 315 | D 409 |
Hodnocení ateliérů (tedy předmětu SZKA1 u 1. ročníku, AATK1 u 2. ročníku a AKTA1 u 3. ročníku) je vždy společné pro všechny ročníky a je mu proto vymezen v rozvrhu zvláštní čas, bude probíhat na chodbě před příslušnou učebnou.
ZÁŘÍ
20. září, pátek | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
15.30 - 16.15 | Komzáková UARTK | Mazehóová PVP1 | Kouřilová ETN |
16.25 - 17.10 | Komzáková UARTK | Mazehóová PVP1 | Kouřilová ETN |
17.20 - 18.05 | Komzáková UARTK | Perout AATK1 | Zeman VSSAK |
18.15 - 19.00 | Komzáková UARTK | Perout AATK1 | Zeman VSSAK |
21. září, sobota | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
8.30 - 9.15 | Perout SZKA1 | Franclová PDGAK | Zeman VSSAK |
9.20 - 10.05 | Perout SZKA1 | Franclová PDGAK | Zeman VSSAK |
10.15 - 11.00 | Mazehóová VAV1 | Franclová PPK | Perout AKTA1 |
11.10 - 11.55 | Mazehóová VAV1 | Franclová PPK | Perout AKTA1 |
11.40 - 12:00 | Hodnocení atelieru | Hodnocení atelieru | Hodnocení atelieru |
12.00 - 12.20 | komunita | komunita | komunita |
přestávka | |||
13.20 - 14.05 | Perout SZKA1 | Zeman PSVV | Franclová DPTBK |
14.15 - 15.00 | Perout SZKA1 | Zeman PSVV | Franclová DPTBK |
15.05 - 15.50 | Perout SZKA1 | Zeman PSVV | Franclová DPTBK |
ŘÍJEN
4. října, pátek | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
15.30 - 16.15 | Stuchlíková UPSAK | Krninský PVP1 | Mazehóová IAP1 |
16.25 - 17.10 | Stuchlíková UPSAK | Krninský PVP1 | Mazehóová IAP1 |
17.20 - 18.05 | Stuchlíková UPSAK | Perout AATK1 | Kouřilová FOVVK |
18.15 - 19.00 | Stuchlíková UPSAK | Perout AATK1 | Kouřilová FOVVK |
5. října, sobota | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
8.30 - 9.15 | Perout SZKA1 | Krninský PVP1 | Pech UPS |
9.20 - 10.05 | Perout SZKA1 | Krninský PVP1 | Pech UPS |
9.45 - 10.10 | Hodnocení | hodnocení | hodnocení |
10.15 - 11.00 | Mazehóová, Krninský ATIA1 | Zeman PUMA2 | Pech UPS |
11.10 - 11.55 | Mazehóová, Krninský ATIA1 | Zeman PUMA2 | Perout AKTA1 |
12.00 - 12.20 | komunita | komunita | komunita |
přestávka | |||
13.20 - 14.05 | Pech DUM1K | Zeman ZAM | Perout AKTA1 |
14.15 - 15.00 | Pech DUM1K | Mazehóová PVP1 | Zeman VSSAK |
15.05 - 15.50 | Pech DUM1K | Mazehóová PVP1 | Zeman VSSAK |
18. října, pátek | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
15.30 - 16.15 | Komzáková UARTK | Krninský PVP1 | Kouřilová ETN |
16.25 - 17.10 | Komzáková UARTK | Krninský PVP1 | Kouřilová ETN |
17.20 - 18.05 | Komzáková UARTK | Zeman ZAM | Pech TEKA |
18.15 - 19.00 | Komzáková UARTK | Zeman ZAM | Pech TEKA |
19. října, sobota | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
8.30 - 9.15 | Pech DUM1K | Perout AATK1 | Zeman VSSAK |
9.20 - 10.05 | Pech DUM1K | Perout AATK1 | Zeman VSSAK |
10.15 - 11.00 | Pech DUM1K | Perout AATK1 | Zeman VSSAK |
10.35 - 11:00 | hodnocení | hodnocení | hodnocení |
11.10 - 11.55 | Mazehóová, Krninský VAV1 | Zeman PSVV | Pech UPS |
12.00 - 12.20 | komunita | komunita | komunita |
přestávka | |||
13.20 - 14.05 | Mazehóová, Krninský VAV1 | Zeman PSVV | Pech UPS |
14.15 - 15.00 | Perout SZKA1 | Mazehóová PVP1 | Krninský IAP1 |
15.05 - 15.50 | Perout SZKA1 | Mazehóová PVP1 | Krninský IAP1 |
LISTOPAD
1. listopadu, pátek | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
15.30 - 16.15 | Stuchlíková UPSAK | Franclová PDGAK | Kouřilová APDDK |
16.25 - 17.10 | Stuchlíková UPSAK | Franclová PDGAK | Kouřilová APDDK |
17.20 - 18.05 | Stuchlíková UPSAK | Mazehóová PVP1 | Franclová KINAK |
18.15 - 19.00 | Stuchlíková UPSAK | Mazehóová PVP1 | Franclová KINAK |
2. listopadu, sobota | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
8.30 - 9.15 | Komzáková UARTK | Zeman ZAM | Perout AKTA1 |
9.20 - 10.05 | Komzáková UARTK | Zeman ZAM | Perout AKTA1 |
9.45 - 10.10 | hodnocení | hodnocení | hodnocení |
10.15 - 11.00 | Komzáková UARTK | Perout AATK1 | Krninský IAP1 |
11.10 - 11.55 | Komzáková UARTK | Perout AATK1 | Krninský IAP1 |
12.00 - 12.20 | komunita | komunita | komunita |
Přestávka | |||
13.20 - 14.05 | Perout SZKA1 | Krninský ULPEK | Zeman VSSAK |
14.15 - 15.00 | Perout SZKA1 | Krninský ULPEK | Zeman VSSAK |
15.05 - 15.50 | Perout SZKA1 | Krninský ULPEK | Zeman VSSAK |
15. listopadu, pátek | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
15.30 - 16.15 | Pech DUM1K | Krninský PVP1 | Kouřilová APDDK |
16.25 - 17.10 | Pech DUM1K | Krninský PVP1 | Kouřilová APDDK |
17.20 - 18.05 | Mazehóová, Krninský ATIA1 | Zeman PUMA2 | Perout AKTA1 |
18.15 - 19.00 | Mazehóová, Krninský ATIA1 | Zeman PUMA2 | Perout AKTA1 |
16. listopadu, sobota | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
8.30 - 9.15 | Perout SZKA1 | Krninský PVP1 | Zeman VSSAK |
9.20 - 10.05 | Perout SZKA1 | Krninský PVP1 | Zeman VSSAK |
9.45 - 10.10 | hodnocení | hodnocení | hodnocení |
10.15 - 11.00 | Mazehóová, Krninský VAV1 | Zeman PUMA2 | Pech TEKA |
11.10 - 11.55 | Mazehóová, Krninský VAV1 | Zeman PSVV | Pech TEKA |
12.00 - 12.20 | komunita | komunita | komunita |
Přestávka | |||
13.20 - 14.05 | Pech DUM1K | Zeman PSVV | Franclová KINAK |
14.15 - 15.00 | Pech DUM1K | Mazehóová PVP1 | Franclová KINAK |
15.05 - 15.50 | Pech DUM1K | Mazehóová PVP1 | Franclová KINAK |
29. listopadu, pátek | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
15.30 - 16.15 | Komzáková UARTK | Mazehóová PVP1 | Kouřilová APDDK |
16.25 - 17.10 | Komzáková UARTK | Mazehóová PVP1 | Kouřilová APDDK |
17.20 - 18.05 | Komzáková UARTK | Perout AATK1 | Zeman VSSAK |
18.15 - 19.00 | Komzáková UARTK | Perout AATK1 | Zeman VSSAK |
30. listopadu, sobota | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
8.30 - 9.15 | Pech DUM1K | Zeman ZAM | Perout AKTA1 |
9.20 - 10.05 | Pech DUM1K | Zeman ZAM | Perout AKTA1 |
9.45 - 10.10 | hodnocení | hodnocení | hodnocení |
10.15 - 11.00 | Pech DUM1K | Zeman ZAM | Kouřilová FOVVK |
11.10 - 11.55 | Pech DUM1K | Mazehóová PVP1 | Kouřilová FOVVK |
12.00 - 12.20 | komunita | komunita | komunita |
Přestávka | |||
13.20 - 14.05 | Pech DUM1K | Mazehóová PVP1 | Kouřilová FOVVK |
14.15 - 15.00 | Perout SZKA1 | Kouřilová PPK | Mazehóová IAP1 |
15.05 - 15.50 | Perout SZKA1 | Kouřilová PPK | Mazehóová IAP1 |
PROSINEC
13. prosince, pátek | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
15.30 - 16.15 | Stuchlíková UPSAK | Mazehóová PVP1 | Franclová DPTBK |
16.25 - 17.10 | Stuchlíková UPSAK | Mazehóová PVP1 | Franclová DPTBK |
17.20 - 18.05 | Stuchlíková UPSAK | Perout AATK1 | Kouřilová APDDK |
18.15 - 19.00 | Stuchlíková UPSAK | Perout AATK1 | Kouřilová APDDK |
14. prosince, sobota | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
8.30 - 9.15 | Perout SZKA1 | Krninský PVP1 | Kouřilová APDDK |
9.20 - 10.05 | Perout SZKA1 | Krninský PVP1 | Kouřilová APDDK |
10.15 - 11.00 | Mazehóová, Krninský VAV1 | Perout AATK1 | Kouřilová APDDK |
11.10 - 11.55 | Mazehóová, Krninský VAV1 | Perout AATK1 | Kouřilová APDDK |
11.40 - 12:00 | hodnocení | hodnocení | hodnocení |
12.00 - 12.20 | komunita | komunita | komunita |
Přestávka | |||
13.20 - 14.05 | Stuchlíková UPSAK | Krninský ULPEK | Perout AKTA1 |
14.15 - 15.00 | Stuchlíková UPSAK | Krninský ULPEK | Perout AKTA1 |
15.05 - 15.50 | Stuchlíková UPSAK | Krninský ULPEK | Perout AKTA1 |
LEDEN
10. ledna, pátek | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
15.30 - 16.15 | Komzáková UARTK | Krninský PVP1 | Pech UPS |
16.25 - 17.10 | Komzáková UARTK | Krninský PVP1 | Pech TEKA |
17.20 - 18.05 | Komzáková UARTK | Zeman ZAM | Perout AKTA1 |
18.15 - 19.00 | Komzáková UARTK | Zeman ZAM | Perout AKTA1 |
11. ledna, sobota | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
8.30 - 9.15 | Pech DUM1K | Perout AATK1 | Zeman VSSAK |
9.20 - 10.05 | Pech DUM1K | Perout AATK1 | Zeman VSSAK |
10.15 - 11.00 | Pech DUM1K | Perout AATK1 | Zeman VSSAK |
11.10 - 11.55 | Perout SZKA1 | Zeman PSVV | Franclová DPTBK |
12.00 - 12.20 | komunita | komunita | komunita |
přestávka | |||
13.20 - 14.05 | Perout SZKA1 | Zeman PSVV | Franclová DPTBK |
13.45 - 14.05 | hodnocení | hodnocení | hodnocení |
14.15 - 15.00 | Krninský ATIA1 | Zeman ZAM | Franclová KINAK |
15.05 - 15.50 | Krninský ATIA1 | Zeman ZAM | Franclová KINAK |
24. ledna, pátek | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
15.30 - 16.15 | Mazehóová, Krninský VAV1 | Franclová PDGAK | Kouřilová FOVVK |
16.25 - 17.10 | Mazehóová, Krninský VAV1 | Franclová PDGAK | Kouřilová FOVVK |
17.20 - 18.05 | Perout SZKA1 | Krninský PVP1 | Zeman VSSAK |
18.15 - 19.00 | Perout SZKA1 | Krninský PVP1 | Zeman VSSAK |
25. ledna, sobota | 1. ročník | 2. ročník | 3. ročník |
8.30 - 9.15 | Perout SZKA1 | Zeman ZAM | Krninský IAPK1 |
9.20 - 10.05 | Perout SZKA1 | Zeman ZAM | Krninský IAPK1 |
10.15 - 11.00 | Mazehóová, Krninský ATIA1 | Perout AATK1 | Zeman VSSAK |
11.10 - 11.55 | Mazehóová, Krninský ATIA1 | Perout AATK1 | Zeman VSSAK |
12.00 - 12.20 | komunita | komunita | komunita |
přestávka | |||
13.20 - 14.05 | Mazehóová, Krninský ATIA1 | Perout AATK1 | Zeman VSSAK |
13.45 - 14.05 | hodnocení | hodnocení | hodnocení |
14.15 - 15.00 | Perout SZKA1 | Krninský PVP1 | Mazehóová IAP1 |
15.05 - 15.50 | Perout SZKA1 | Krninský PVP1 | Mazehóová IAP1 |