Výběrové a povinně volitelné předměty
  • Nabídku výběrových a povinně volitelných předmětů katedry matematiky pro školní rok 2015/16 najdete zde.
Letní termín SZZ
  • Rozpis letního termínu SZZ naleznete zde.
Dodatek k Opatření vedoucího katedry k přijímacím zkouškám 2015/16
  • Dodatek k Opatření vedoucího katedry k přijímacím zkouškám do navazujícího magisterského oboru Učitelství matematiky pro 2. stupeň ZŠ naleznete zde.
Konference Užití počítačů ve výuce matematiky
  • Katedra matematiky Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Č. Budějovicích a Společnost učitelů matematiky JČMF pořádají v roce 2015 již 7. konferenci Užití počítačů ve výuce matematiky. Chcete vědět víc? Navštivte oficiální webové stránky konference.
Nové číslo časopisu SBML
  • Vyšlo nové číslo časopisu SBML, najdete ho zde.
Opatření vedoucího katedry k uznávání předmětů
  • Opatření vedoucího katedry k uznávání předmětů naleznete zde.
Opatření vedoucího katedry k přijímacím zkouškám 2015/16
  • Opatření vedoucího katedry k přijímacím zkouškám do navazujícího magisterského oboru Učitelství matematiky pro 2. stupeň ZŠ naleznete zde.
Nová témata bakalářských a diplomových prací
  • Podrobný seznam nově nabízených témat najdete zde.
Rozpis vystoupení na KMA/DIP2, NMP2 a UBP1
  • Aktuální rozpis vystoupení na seminářích najdete zde.
Konference o geometrii a grafice
  • Katedra matematiky Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Č. Budějovicích a Česká společnost pro geometrii a grafiku pořádají v roce 2014 již 34. Konferenci o geometrii a grafice. Chcete vědět víc? Navštivte oficiální webové stránky konference.