Seznam přihlášených

 

Přednášející: Prof. PhDr. Zdeněk Helus, DrSc. (PedF UK Praha)

Téma: K vymezování pojmu “dobrý učitel”

Druh aktivity: Přednáška

Délka aktivity: 60 – 90 minut

Počet studentů (kapacita): 90

Počet přihlášených studentů: 86

Učebna, čas: D 321 - 13.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P06459 Jana Dvořáková 3 ČJ-OV/ZŠ
P06460 Lenka Dvořáková 3 Čj-Ov/ZŠ
P06292 Karolína Málková 3. Bi-Ch/SŠ
P06280 Lucie Bělinová 3. Bi-Ch/SŠ
P06744 Marcela Brabencová 3. čj-d/sš
P07702 Kateřina Hejlová 2. 1.stupeň ZŠ
P07158 Michaela Gregorová 2. NŠ - Aj
P06757 Jaroslava Veselá 3 ČJ-D/SŠ
P08956 Lucie Prosserová 1. Učitelství pro 1.stupeň
P06326 Tereza Svobodová 3. ČJ-NJ/SŠ
P06310 Lucie Haltufová 3. ČJ-NJ/SŠ
P07632 Eva Reitharová 2 MŠp
p06332 Lenka Vrzáková 3. čj-nj/sš
P06290 Kateřina Lachmanová 3 Bi-Ch/SŠ
P07163 Pavla Kleplová 2 NŠ - AJ
P06282 Jitka Hochmanová 3. Bi-Ch/SŠ
P051016 Magdaléna Linhartová 4 NŠ/AJ
P04559 Beata Pryková 5. ČJ-OV/ZŠ
B08075 Pavel Hosnedl 5. Učitelství biologie pro SŠ
P06291 Jana Lešáková 3. Bi-Ch/SŠ
P06231 Jan Ptáčník 3. M-F/SŠ
P05656 Martina Velková 4. čj-nj/sš
P06318 Hana Němcová 3. ČJ-NJ
P06746 Jana Kloudová 3.ročník ČJ/DSŠ
P06745 Tereza Hrdličková 3. ČJ/DSŠ
P07665 Romana Aschenbrennerová 2.r. Učitelství pro
P06457 Alena Bukovská 3 ČJ-OV/ZŠ
P06496 Václav Šimandl 3 M-VT/SŠ
P06329 Naďa Štěpánková 3. Čj-Nj/SŠ
P05602 Tereza Vepřeková 4 bi-ch/sš
P06283 Jakub Hřivnáč 3. biologie-chemie/SŠ
P06257 Magda Voldřichová 3 čj-aj/zš
P06778 Petra Grobheiserová 3 Nš-Aj
P07710 Šárka Kortanová 2.
P06758 Magdalena Zelenková 3. ČJ-D/SŠ
P07959 Jana Hurdová druhý Čj+D/SŠ
P06430 Michaela Kršková 3. ročník Čj-Ov/ZŠ
P06445 Andrea Přádná 3.ročník ČJ - OV
P06287 Kateřina Kajliková 3 Bi-Ch/SŠ
P06295 Magdaléna Potůčková 3 Bi-Ch/SŠ
p06616 Miroslav Žitný 3 AJ-D/ZŠ
P08304 Petra Hrubá 1 Učitelství pro mateřské školy PS
P04263 Václav Mašek 4 m-vt/zs
P07714 Eva Kudrnová 2. NŠ-TV
P08344 Romana Pistorová 1 psychologie
B08028 Lucie Třísková 4. Učitelství biologie pro střední školy
P07572 Markéta Klimešová 2. ČJ-AJ/ZŠ
P06297 Jan Straka 3. Bi-Ch/SŠ
P05664 Tereza Miklasová 4. D-NJ/SŠ
P051013 Michaela Karpíšková 4. NŠ-AJ
P051012 Jana Bártková 4. NŠ-AJ
P051020 Linda Svobodová 4. Nš-Aj
p06294 Aleš Pospíchal 3. Bi - Ch/SŠ
P06189 Kateřina Filková třetí učitelství pro MŠ
P06407 Hana Pilnáčková 3. CJ-HV
P06378 Markéta Ševčíková 3. Aj-Fj/ZŠ
P051027 Jan Wdowyczyn 4. NŠ-AJ
P03243 Anna Podskalská 5. ČJ- HV/ ZŠ
P06444 Marie Podskalská 3. ČJ- OV/ ZŠ
P07701 Vendula Formanová 2. Učitelství pro 1.stupeň ZŠ
P06380 Sandra Nerudova 3. Aj-Fj/ZS
P08732 Iveta Nováčková 1 1.stupen ZŠ
P08560 Gabriela Diasová první zuš- Vv
P07692 Marcela Blahutová druhý NŠ-TV
P06373 Jiřina Číhalová 3. M-Z/ZŠ
P08718 Hanka Kubelková 1 1.stupen ZS
P06437 Karolína Müllerová třetí Čj-Ov/ZŠ
P051014 Jana Kovářová 4. NŠ/AJ
06317 Michaela Neumannová 3. čj-nj/sš
P06995 Monika Průchová 3 M-TV/SŠ
P06339 Michaela Dvořáková 3 čj-nj/sš
b06162 Martina Matěnová 3. biofyzika
p06440 Lenka Novotná 3 čj-ov/zš
P07587 Kristýna Špalková 2 čj-aj/zš
P05719 Eva Čížková 4 Nj-Bi/SS
P06226 Alexandra Tilpová 3 Bi-Tv/Sš
P05732 Diana Tyralíková 4 Nj-Bio/SŠ
P06347 Jitka Veigendová 3. M/Bi SŠ
P05726 Mária Lacušová 4. Nj-Bi/SŠ
P06300 Ondřej Záleský 3. Bi-CH/SŠ
P06345 Jana Postlová 3. M-Bi/SŠ
P06533 Petra Oubramová 3 Nj-Ov/Zš
P06525 Veronika Hájková 3 Nj-Ov/Zš
P08679 Simona Duchková 1 Učitelství pro první stupeň - AJ
P06566 Zuzana Kolčavová 3 Z-Př/Zš
P06301 Tereza Andrlová 3 Bi-Ch/SŠ

 

tisková verze stránky