Seznam přihlášených

 

Přednášející: PhDr. Karel Starý, Ph.D. (ÚVRV PedF UK Praha)

Téma: Jak u žáků rozvíjet schopnost učit se?

Druh aktivity: Interaktivní přednáška

Délka aktivity: 90 minut

Počet studentů (kapacita): 80

Počet přihlášených studentů: 79

Učebna, čas: D 321 - 9.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P04632 Hana Kotěrová 5 Z-Př/ZŠ
P06585 monika štěchová 3. Nj-Bi/SŠ
P06280 Lucie Bělinová 3. Bi-Ch/SŠ
P06292 Karolína Málková 3. Bi-Ch/SŠ
P06279 Žaneta Bartoňová 3. Bi-Ch/SŠ
P06326 Tereza Svobodová 3. ČJ-NJ/SŠ
P06310 Lucie Haltufová 3. ČJ-NJ/SŠ
P06328 Iveta Šefčíková 3 ČJ-NJ/SŠ
P06313 Kateřina Hrůzová 3 ČJ-NJ/SŠ
P06290 Kateřina Lachmanová 3 Bi-Ch/SŠ
P06327 Jana Šarlingrová 3 CJ-NJ/SS
P05691 Tereza Wernerová 4. M-TV/SŠ
P05601 Jitka Tumová 4. Bi-Ch/SŠ
P051016 Magdaléna Linhartová 4 NŠ/AJ
P06282 Jitka Hochmanová 3. Bi-Ch/SŠ
P06301 Tereza Andrlová 3. Bi-Ch/SŠ
P05999 Stanislav Trs 4 NŠ/HV
P07738 Kateřina Sedláčková druhý Nš-SPG
P06318 Hana Němcová 3. ČJ-NJ
P07165 Markéta Koldová 2. Nš-aj
P06746 Jana Kloudová 3. ČJ/DSŠ
P06745 Tereza Hrdličková 3. ČJ/DSŠ
P06334 Jana Bílá 3. ČJ-NJ/SŠ
P07166 Denisa Lhotáková 2. NŠ-AJ
P07177 Vanda Vobejdová 2. NŠ-AJ
P06315 Vladislava Kyrianová 3. Čj-NJ/SŠ
P07713 Markéta Kubínová 2.
P07707 Anna Jírů 2.
P07167 Zuzana Matoušová 2.
P06316 Jitka Mrázová 3. Čj-Nj/SŠ
P05645 Zuzana Kolářová 4. ČJ-NJ/SŠ
P05641 Hana Groslová 4. Čj-Nj/SŠ
P06536 Lenka Topinková 3. Nj-Ov/ZŠ
P08338 Iva Maroušková první Psychologie
PO7171 Lucie Sommerová 2. nš-aj
P06287 Kateřina Kajliková 3 Bi-Ch/SŠ
P050029 Jana Tomčíková 4. VV-OV/ZŠ
P05989 Veronika Smutková 4.
P06462 Lucie Fiřtová 3 Čj-Ov/ZŠ
P07727 Hana Osvaldová 2 Nš - Tv
P07732 Petra Pluhařová Druhý NŠ - ICT
P05715 Michala Křížová 4. M-VT/SŠ
P07169 Kateřina Polenová 2. NŠ/AJ
P07429 Alena Machová 2. ČJ - OV/ZŠ
P07159 Michaela Heroutová 2. Nš-Aj
P04603 LukᚠMandžikievič 5. ČJ - AJ/ZŠ
P05636 Lenka Müllerová 4. ČJ-D/SŠ
P05634 Šárka Mařincová 4. ČJ-D/SŠ
P05995 Tereza Špácalová 4. NŠ-SPG
P05970 Barbora Langová 4. Učitelství pro první stupeň ZŠ
p05626 Pavel Čtvrtník 4. ČJ-D/SŠ
P08446 Petra Krčmářová 1.ročník Z-OV/ZS
P07724 Andrea Navrátilová 2 NŠ-ICT
P06779 Petra Hluštíková 3.
P06781 Lucie Ilková 3. NŠ-AJ
P07176 Pavla Vítková 2.
P07692 Marcela Blahutová druhý NŠ-TV
P050053 Iveta Krumplová 4.
P05956 Lenka Hoffmannová 4 NŠ (A)
51015 Milena Kučerová 4. NŠ-SPG
p05928 Petra Balínková 4 NŠ - ICT
P051028 Barbora Zajícová 4. NŠ/AJ
P7150 Iveta bartlová 2.ročník NŠ-Aj
P051005 Hana Vávrová 4.
b06162 Martina Matěnová 3, biofyzika
P06371 Iva Kulhánková 3. M-Z/ZŠ
P05958 Kateřina Hrnčířová 4.
P05967 Stanislava Kozlová 4.
P07163 Pavla Kleplová 2. Nš-aj
P06438 Michaela Munduchová 3 Čj- Ov/ZS
P06425 Veronika Holanová 3 Čj-Ov/ZS
P05732 Diana Tyralíková 4 Nj-Bio/SŠ
P06347 Jitka Veigendová 3. M/Bi SŠ
P04578 Jaroslav Jakl V. Z-TV/ZŠ
P05719 Eva Čížková 4 Nj-Bi/SS
P05590 Lucie Doubravová 4 Bi-Ch/SŠ
P05651 František Sosna 4. ČJ/NJ/SŠ
P050044 Petra Mrzenová 4. AJ-ŠJ/ZŠ
P06798 Ivana Svobodová 3.

 

tisková verze stránky