Seznam přihlášených

 

Přednášející: PhDr. Karel Starý, Ph.D. (ÚVRV PedF UK Praha)

Téma: Jak u žáků rozvíjet schopnost učit se?

Druh aktivity: Interaktivní přednáška

Délka aktivity: 90 minut

Počet studentů (kapacita): 80

Počet přihlášených studentů: 77

Učebna, čas: D 321 - 11.00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P06751 Jana Lindnerová 3 ČJ-D/SŠ
P07712 Tereza Křížová 2 NŠ-TV
P06755 Veronika Sudíková 3 ČJ-D/SŠ
P07698 Klára Douchová 2 NŠ-TV
P05655 Iva Tesařová 4. ČJ-NJ/SŠ
P06593 Ivana Zemanová třetí D-Nj/SŠ
P07725 Jitka Nováková 2. NŠ- VV
P06744 Marcela Brabencová 3. čj-d/sš
P06757 Jaroslava Veselá 3 ČJ-D/SŠ
P08344 Romana Pistorová 1 psychologie
P06752 Jitka Plechingerová 3. ročník Čj-D/SŠ
P08956 Lucie Prosserová 1. Učitelství pro 1.stupeň
P07719 Jana Marešová 2.
P06754 Miluše Procházková 3. ČJ-D/SŠ
P06748 Ilona Korábová 3. ČJ-D/SŠ
P05939 Štěpánka Boumová 4. NŠ - TV
P04559 Beata Pryková 5. ČJ-OV/ZŠ
P06583 Šárka Procházková 3 Nj-Bi/Sš
P06231 Jan Ptáčník 3. M-F/SŠ
P05653 Petra Šmatláková 4. čj-nj/sš
P05656 Martina Velková 4. čj-nj/sš
P08560 Gabriela Diasová první zuš- Vv
P04768 Stanislava Lávičková 5. AJ-ŠJ/ZŠ
P07695 ANETA BRÁZDOVÁ 2.
P06314 Jana Kamišová 3. čj-nj/sš
P05945 Stanislava Debrecinová 4. NŠ - spg
P06990 Nikola Kelblová 3. D-NJ/SŠ
P06329 Naďa Štěpánková 3. Čj-Nj/SŠ
P06321 Nikola Pecháčková 3. Čj-Nj/SŠ
P06758 Magdalena Zelenková 3. ČJ-D/SŠ
P07691 Šárka Bílková 2.
P04526 Michaela Sklenářová 5 ČJ-OV/ZŠ
P05671 Renata Doskočilová 4. M-Bi/SŠ
p05712 Alice Dohnalová 4. M-VT/SŠ
P06503 Kateřina Bartošová 3. M-VT/SŠ
P05596 Petra Lukešová 4 Bi-Ch/SŠ
P07714 Eva Kudrnová 2. NŠ-TV
P07593 Soňa Zimová 2. Čj-Aj/Zš
P07701 Vendula Formanová 2. Učitelství pro 1. stupeń ZŠ
P07699 Vojtěch Emmer 2. Učitelství pro 1.stupen ZŠ
P07743 Soňa Sodomková 2. Učitelství pro 1.stupen ZŠ
P07737 Soňa Ruibarová 2. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P07572 Markéta Klimešová 2. ČJ-AJ/ZŠ
P06577 Hana Jannová 3 Nj_bi/sš
P05720 Iva Drbohlavová 4 Nj-Bio/SŠ
P05960 Veronika Chlubnová 4. NŠ-TV
P07436 Markéta Táborská 2. ČJ-OV/ZŠ
P06400 Zuzana Trávníčková 3 Aj-Sj/ZS
P05979 Lucie Nováková 4.
P051013 Michaela Karpíšková 4. NŠ-AJ
P051012 Jana Bártková 4. NŠ-AJ
P051020 Linda Svobodová 4. Nš-Aj
P06378 Markéta Ševčíková 3. Aj-Fj/ZŠ
P051018 Lenka Matoušková 4. NŠ/AJ
P051023 Monika Trávníčková 4.
P07756 Ivana Tomanová 2. NŠ-SPG
P051027 Jan Wdowyczyn 4. NŠ-AJ
P06822 Veronika Hralová 3. ročník
P03243 Anna Podskalská 5. ČJ- HV / ZŠ
P06444 Marie Podskalská 3. ČJ- OV/ ZŠ
P06380 Sandra Nerudova 3. Aj-Fj/ZS
P07749 Lucie Šrámková 2 učitelství pro 1.st. ZŠ
P08732 Iveta Nováčková 1 1.stupen ZŠ
P08718 Hana Kubelková 1 1.stupen ZŠ
P06437 Karolína Müllerová třetí Čj-Ov/ZŠ
P051014 Jana Kovářová 4. NŠ/AJ
P07696 Aneta Cvrčková 2. NŠ- ICT
P07704 Aneta Hůlková 2. NŠ- ICT
P05974 Lucie Maršíková 4. učitelství pro 1. st. ZŠ
P08392 Dita Rejlková 1 AJ-NJ/ZS
P04368 Šárka Michálková 5. aj-nj/ZŠ
P07697 Lucie Doležalová 2 NŠ-TV
B06126 Michaela Olléová 3 Biologie- Přf
P05726 Mária Lacušová 4. Nj-Bi/SŠ
P04878 Ondřej Suchan 4. NŠ/AJ
P04293 Lucie Lattnerová 4 Bi-Tv/Sš
P08343 Štěpánka Pavlů 1. psychologie

 

tisková verze stránky