Seznam přihlášených

 

Přednášející: Doc. PaedDr. Petr Urbánek, Dr. (TU Liberec)

Téma: Sociální klima: škola, učitelský sbor, školní třída

Druh aktivity: Komentovaná přednáška

Délka aktivity: 90 minut

Počet studentů (kapacita): 100

Počet přihlášených studentů: 56

Učebna, čas: D 321 - 13:00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P10336 Romana Balounová 2. český jazyk - společenské vědy
P10092 Martina Bílá 2 učitelství pro mš
P090153 Václav Bízek 3. učitelství odborných předmětů
P09737 Věra Bláhová 3 Výchova ke zdraví
P10093 Veronika Bláhová 2. MŠp
P10520 Jan Bolek 2. Z-Př
P07876 Michaela Davidová 5. ČJ-NJ/SŠ
P10216 Klára Dolanová 2.
P10095 Adriana Drbalová 2 učitelství pro mš
P090155 Eva Fialová 3.ročník Učitelství odborných předmětů
P090012 Vlasta Grillová 3. SOP
P10521 Eva Groulíková 2. Z-Př
P090157 Petra Halamová Šimanová 3. Učitelství odborných předmětů
P090159 Hana Holubová 3 Učitelství odborných předmětů
P090161 Vítězslav Ilko 3. UOP
P090162 Josef Ižof 3. UOP
P090163 Vladimír Jakeš 3. Učitelství odborných předmětů
P090166 Alena Jechova 3. UOP
P090019 Hana Jiroušková 3. SOP
P090167 Marie Kabátová 3.ročník OUP
P10403 Monika Kačenová 2. ČJ-SV
P09761 Markéta Kloudová 3 Výchova ke zdraví
P090170 Hana Koubková 3. UOP
P090171 Markéta Kovářová 3. UOP
P100353 Tomáš Křesťan 2. Psych-VKZn
P090173 Marie Kubatová 3. UOP
090174 Jiří Kudláček 3 UOP
P08494 Jana Kudrlová 4. čj-aj/zš
P090176 Dana Lebedová 3. UOP
p090177 Tereza Machová 3. UOP
P090178 Lucie Maliňáková 3 ÚOP
P10553 Žaneta Mifková 2. M-Př
P 090 179 Ludmila Michalova III. UOPO
P090180 Petra Němcová 3. UOP
P10238 Klára Neumannová 2. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P10239 Michaela Nová 2 Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P10240 Markéta Nováčková 2. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P090182 Andrea Podhorská 3 UOP kombinované studium
P090183 Jana Prüherová 3. UOP
10247 Michaela Robová 2. NŠ5
P10488 Veronika Strapcová druhý M-F
P090185 Vladimíra Studničková 3 UOP
P10481 Stanislav Šablica 2.ročník historie - zeměpis
P090186 Antonie Škorvánková 3 UOP
10256 Markéta Šmídová 2.
P10429 Barbora Tischlerova 2. ČJ- SV
P090189 Alena Tlamsová 3. UOP
P10431 Eva Tůmová 2. Čj-Sv
P10529 Eliška Varausová 2. Z-Př
P100354 Iveta Vašinová 2. PSYCH-VKZn
P08086 Kateřina Vlková 4. ČJ+OV/ZŠ
P090190 Petra Wegschmiedová 3 UOP
P 090 191 Milosa Zamecnikova III. UOP
P10262 Radka Zemanová 2 NŠ5
P10485 Petra Zikmundová 2. H-Z
P090192 Marcela Žáková 3 UOP

 

tisková verze stránky