Seznam přihlášených

 

Přednášející: Ing. Karolina Duschinská, Ph.D. (Universita Karlova v Praze)

Téma: Mentoring v učitelství

Druh aktivity: Přednáška

Délka aktivity: 90 minut

Počet studentů (kapacita): 75

Počet přihlášených studentů: 74

Učebna, čas: D319 - 9:00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P13465 Jiří Anděl 1. AJ-SV
P12110 Karolína Baráková 2 NJ-SV
P12637 - FPE Renata Bednaříková 2. AJ-PŘ
P12432 Lenka Belejová 2. M - Z
P12652 Nikol Brčáková 2 AJ-SV
P13121 Hana Bublíková 1 NŠ5
P13574 Michaela Bučková 1 ZUŠ-VV
B13283 Anna Čedíková 1 Psychologie - Biologie
P13688 Lenka Daňková 1. Ma- Nj
P12655 Kateřina Dědičová 2 Aj-sv
P13098 Jiří Dušek 1 Informační technologie a elearning
P10219 Jana Dvořáková 4. NŠ5 - HV
P13325 Nikola Fikarová 1. H-Z
P13349 Klára Filová 1. ČJ-M
P130095 Kristýna Fléglová 1. vkz-psych
P130090 Kristýna Fléglová 1. vkz-př
P13399 Ondřej Havelka 1. Z - TV
P13590 Natálie Holáková 1. Čju-Aju
P13738 Petra Hribalova 1 Vkz-psych
P12010 Sandra Hrušková 2. PEV
P120324 Gabriela Humlová 2 Vv-Sv
P12141 Jana Jahodová 2. Př-Ch
P12639 Tereza Janovska 2. Aj-Pr
P13133 Veronika Jírovcová 1 NŠ5
P12434 Tamara Karlovská 2. M - Z
P13136 Nikola Kasalová 1. Učitelství pro 1.stupeň zš
P12641 Petra Keclíková 2 Aj-Př
P12679 Martin Klíma 2. Aj-Sv
P120241 Zdeněk Kluibr 2. Nj/Sv
P12681 Zuzana Kottová 2. AJ-SV
P 12425 Kateřina Koumarová 2. Matematika - společenské vědy
P12628 Kamila Križaníková 2. AJ-NJ
P12143 Anežka Lhotová 2. Př - Ch
P13576 Marie Lišková 1 zuš-vv
P13420 Tereza Maccechini 1. Z-AJ
P12501 Dagmar Mácová 2. Z-SV
P 12 592 Martina Mádlíková 2. CJ-AJ
P12135 Renáta Maršíková 2. Nj-Hv
P12642 Lucie Miesbauerová 2. Př-Aj
P12013 Lucie Mrázková 2. PEV
P12126 Alena Nechvátalová 2. NJ-SV
P120346 Markéta Novoměstská 2. PEV
P13422 Tereza Ondráčková 1. Zeměpis - Anglický jazyk
P13402 Karel Outulný 1. Z - TV
P12456 Sarita Pandey Sapkota 2. Aj-M
P13599 Veronika Papoušková 1. Čj-Aj
P13443 Šárka Pařízková 1. Př/VKZ
P12014 Šárka Pařízková 2. PEV
P12693 Aneta Rezková 2. ročník ČJ - SV
P10247 Michaela Robová 4 Národní škola
P120264 David Salcer 2. ITE
P130062 Martin Semrád 1991 PSYCH
P10249 Lucie Schwarzová 4. NŠ 5 - ICT
P12630 Michaela Skřepská 2. Aj-Nj
P13204 Jan Skřivan 1. ČJ-TCHV
P13423 Ondřej Slabý 1 anglický jazyk-zeměpis
P 12606 Magdaléna Sochorová 2. ČJ-AJ
P12625 Anna Šebestová 2 AJ-H
P12608 Adéla Šedivá 2. ČJ-AJ
P12130 Václav Šindýlek 2. NJ/SV
P12631 Alžběta Šmahová 2. AJ-NJ
P13526 Andrea Šplíchalová 1. Čj - Sv
P13158 Petra Tomáštíková 1.
P12727 Veronika Urbanová 2. AJ-SV
P12094 René Urmann 2. ITE
P113114 Lukáš Vališ první ITE
P100017 Eva Vlnatá 4. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P12644 Jana Vomáčková 2. Př-Aj
P12729 Klára Vondrů 2. AJ - SV
P12132 Aneta Vopálenská 2. NJ-SV
P12491 Marie Wackershauserová 2 Z-Př
P11370 Kateřina Zemková 3. Z-OV
P13616 Dominika Zezulová 1. AJu - ČJu
P12732 Michaela Zvoníčková 2. AJ-SV

 

tisková verze stránky