Seznam přihlášených

 

Přednášející: Ing. Bc. Václav Nádvorník (ZŠ Londýnská Praha)

Téma: Kariérní systém učitelů

Druh aktivity: Prezentace kariérního systému, kompetencí na různých stupních a následná diskuse.

Délka aktivity: 60 minut

Počet studentů (kapacita): 60

Počet přihlášených studentů: 57

Učebna, čas: TL201 - 11:00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P13532 Eva Bakulová 1. Čjn-Ajn
P13022 Lucie Bidelnicová 1. VKZ
P12174 Veronika Bradová 2.
P13642 Pavel Brdlík 1 Učitelství matematiky a fyziky pro 2. stupeň základních škol
P12173 Adéla Burianová 2. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P13324 Aleš Černý 1. Hu-Zu
P120306 Hana Dibalová 2. Učitelství pro mateřské školy
P11423 Ondřej Dokulil 3. ČJ-SV
P130081 Jan Falge 1 Př-Tv
P110401 Alena Hesová 3.ročník Učitelství 1. stupně
P13410 Eva Hovorková 3. Z-SV
P13652 Antonín Hraníček 1. nav. M-OV
P13030 - FPE Nikola Hrůšová 1, Výchova ke zdraví
P13400 Lubomír Janoušek 1 Z-TV
P13498 Veronika Jeřábková 1. navazuj Aj - Ov
P12568 andrea Kašová 2. cj/hv
P1213 Barbora Klukanova 2. nj/h
P12386 Miroslava Köhlerová 2. Učitelství pro mateřské školy
P12682 Eva Koťarová druhý AJ-SV
P12415 Zdeněk Koudela 2 F - TchV
P13499 Lucie Kramelová 1. AJ-OV
P12460 Zuzana Křížová 2. VKZ- PŘ
P13025 Lenka Kultová 1.ročník Výchova ke zdraví
P13231 Eva Máčová 1. Psychologie
13027 Natálie Martincová 1. VKZp
P13029 - FPE Aneta Minářová 1. Výchova ke zdraví
P13598 Veronika Moravcová 1. AJu-ČJu
P13658 Luděk Mráz 1. navazuj M-Z
P12651 Michaela Musílková 2 Čj-Nj
P12596 Helena Nagyová 2. ČJ-AJ
P12550 Filip Němec 2.nav Z-Př
P12597 Petra Němečková 2. ČJ - AJ
P12489 Jiří Nerad druhý Zeměpis a přírodopis se zaměřením na vzdělávání
P11760 Petr Novotný 3. BTV
P13656 Ondřej Novotný 1. M-TchV
P12396 Jana Opelková 2. Učitelství pro mateřské školy
P12340 Pavel Pádecký 2 BTV
P12145 Kamila Petrášková 2. přírodopis-chemie
P13647 Přemysl Rosa 1 Mn-Inn
P12723 Michal Rossmann 2 Aj - Sv
P12462 Veronika Roučková 2. Př-VKz
P12697 Katerina Slamova 2 cj-sv
P12227 Tomáš Sosna 2 TchV-SV
P13034 Diana Spergerová 1. VKZ
P10252 Anita Stašková 4.
P12146 Lucie Stočesová 2 Př-Ch
P13504 Stanislav Šablica 1. zeměpis - dějepis
P12161 Matylda Šebková 2. Př-Tv
P13607 Tereza Švihlová 1. ČJ-AJ
P13037 Markéta Tomandlová 1. Výchova ke zdraví
P12439 Jaroslava Tomková druhý Matematika a zeměpis se zaměřením na vzdělávání
P13418 Radek Vácha 1. Zem-Sv
P12229 Vítězslav Valach 2 TchV-SV
P120312 Nikola Vandasová 2 M-TV
P13038 Tomáš Voborník 1 Výchova ke zdraví
P12149 Tomáš Volavka 2. Př-Ch
P13653 Jana Zacharová 1. M-OV