Seznam přihlášených

 

Přednášející: Pavel Cukr (PF JCU)

Téma: Himalájské dobrodružství

Druh aktivity: Přednáška

Délka aktivity: 60 minut

Počet studentů (kapacita): 70

Počet přihlášených studentů: 70

Učebna, čas: J209 - 13:00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P13449 Stanislava Bartáková 1. AJ-NJ
P13278 Tomáš Bártů 1 BTV1
P13585 Jana Borovková 1. ČJ-AJ
P10459 Roman Bumbálek 4 M-Z
P13392 Pavel Cukr 1 M-TchV
P13210 Daniel Černý 1 Tchv-Tv
P13120 Žanna Červinková 1 RJEMO
P12239 Daniela Čmelíková 2. VV (jednoobor)
P13688 Lenka Daňková 1 Ma-Nj
P12272 Markéta Dočekalová 2. Psych
P130081 Jan Falge 1 Př-Tv
P13645 Lukáš Filip 1. M-In
P13349 Klára Filová 1. ČJ-M
P12560 Aneta Filová 5 z-ov
P13356 Lucie Haladová 1. M - HV
P13291 Jíří Havlík 1 BTV-1
P13212 Tomáš Holický 1 Tchv-Tv
P12241 Šárka Horáková 2 ZUŠ-VV
P13378 Edita Hořejší 1 Mat/Př
P13410 Eva Hovorkova 3. z-sv
P13292 Pavel Hudik 1. BTV
13379 Magdalena Chadová první Mu-Přu
P13646 Monika Chocholatá 1. Mn-Inn
P13293 Martin Ira 1 BTV
P12167 Petr Javůrek 2 IT-TchV
P12243 Lukáš Jelínek 2. VV (jednoobor)
P13431 Jana Kaňková 1. M-Př
P12479 Šárka Kocurová 2. Aj-Z
13299 Pavla Kohoutová 1 BTV 1
p13633 Karel Koch 1 Tchv-It
P13394 Radek Krulec 1. M - Z
P13333 Šárka Křížová 1. FU-CHU
P12 225 Klára Kuchařová 2 VV(ZUS)
P13367 Lenka Maňásková 1. M-F
P13385 Natalija Matiko 1 Mu-Svu
P13304 Matouš Mejtský 1. BTV
P13216 Jan Mercl 1 TchVu-TVu
P13521 Tereza Měrtlová 1. ČJu-SVu
P13354 Eva Milichovská 1. Mu-Hu
P130049 Petr Míšek 1 BTV
P13368 Veronika Mládková 1. M-F
P13658 Luděk Mráz 1. navazuj M-Z
P10554 Michaela Opavová 4. M-SV
P10472 David Pech 4 It-Tchv
P13033 David Pícha 1. Výchova ke zdraví
P130084 Robin Potušňák 1. TchV - TV
P11360 Michal Rada 3. Z/SV
P13203 Monika Rampová 1 Přu- Tvu
P 12262 František Slovák 2 VV (jednoobor)
P13317 Jan Staněk 1 BTV
P13243 Jakub Staněk 1 Psychologie
P13218 Radim Stehlík 1. TchVu-TVu
P13531 Michala Stupková 1. navazuj čj-d
P13605 Andrea Susková 1. ČJ-AJ
P13649 Zuzana Šimánková 1 Mn-Inn
P13157 Andrea Šulcová 1. NŠ5
P130053 Klára Vališová 1 BTV
Po13369 Jan Váňa 1 Mu-Fu
P13387 Aneta Vincíková 1 Mu-Svu
P130140 Marek Vodička 1. Tchv-Tv
P13277 Petr Vodička 1. TvS2-PS2
P13650 Lenka Vopálenská 1. Mn-Inn
P13406 Šimon Vopravil 1. Z-Tv
P13321 Michal Vosol 1 BTV1
P12368 Miroslav Vysoudil 2 BTV
P13322 Pavel Zeman 1. Tělovýchova a sport (jednooborové)
P13111 Hana Zinková 1 GEVES
P13657 Tomáš Zoubek 1 M-Tchv
P13363 Jitka Žahourová 1. Mu-Chu
P12307 Monika Žižková 2 psychologie