Seznam přihlášených

 

Přednášející: PhDr. Karel Starý, Ph.D. (Universita Karlova v Praze)

Téma: Výzkumy čtenářských dovedností

Druh aktivity: Přednáška

Délka aktivity: 90 minut

Počet studentů (kapacita): 100

Počet přihlášených studentů: 95

Učebna, čas: D321 - 9:00

 

Studentské číslo Jméno a příjmení Ročník Obor
P13509 Kateřina Adamová 1 Č J - SV
13510 Michaela Babická 1. Čj-Sv
P13511 Barbora Baštova 1 Čj-Sv
P13484 Nikola Bečková 1 ČJu-NJu-SZu
P13641 Jiří Blažek 1 nav. Mat,Fyz
P12647 Lada Břendová 2. ČJ a NJ
P13513 Lenka Coufalová 1. ročník ČJ-SV
PO13336 Andrea Čadková 1 Aj-M
P12175 Ilona Čápová 2 Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P13485 Kateřina Doležalová 1. Český jazyk-německý jazyk
P10218 Monika Drdova 4 NŠ 5
P12577 Martina Duničková 2. ČJ-AJ
P13514 Marie Fedrová 1 Č J - SV
P12179 Aneta Ferdanová 2. ročník učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P13459 Eva Filová 1. Anglický jazyk - Historie
P13515 Kateřina Fraňková 1 Č J - SV
P13588 Lucie Glaserová 1. Aj - Čj
P12888 Natalie Golovchenko 2 RJEMO
P12668 Karin Hambalíková 2. AJ-SV
P13516 Vendula Haršová 1. Čj-Sv
P13468 Markéta Homzová 1. Anglický jazyk - Společenské vědy
P10223 Jana Honzíková 4. NŠ5
P12662 Zuzana Horáková 2 AJ-SV
12889 Karolína Hovorková 2. RJEMO
P13450 Hana Hradilová 1. AJ-NJ
P13016 Eva Hroudová 1. PEV
P12793 Šárka Hrůzová 2. ČJ-SV
P12184 Petra Jelínková 2. učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P12890 Pavla Kadlecova 2.rocnik RJEMO
P13134 Nikola Kadlecová 1.
P12649 Eliška Kalna 2. ČJ-NJ
P13451 Michaela Kalová 1. AJ-NJ
P13452 Denisa Karešová 1. AJ-NJ
12794 Edita Kašíková 2 ČJ - SV
P13471 Daniela Klimešová 1. AJ-SV
P12798 Dagmar Kloučková 2. ČJ-SV
P13050 Soňa Klugová 1. RJEMO
P13438 Dominik Kodras 1. VKZ-AJ
P12189 Eva Kohoutová 2 Učitelství pro 1.stupeň ZŠ
P12587 Kateřina Kokrdová 2 ČJ-AJ
P12226 Pavlína Kolářová 2 TchV-SV
P12190 Monika Komrsková 2.
P12328 Jan Kovář 2 BTV
P12588 Jana Krajíčková 2. ČJ-AJ
P13202 Diana Krulišová 1. Př-Tv
P11148 Gabriela Kubátová 3. NŠ 5
P13487 Jaroslava Kuboušková 1 ČJ/NJ
P13179 Dana Kůrková 1 NJ-Př
P130126 Marie Likavcová 1. BTV1
P13556 Tereza Machová 1. ČJ-OV
P130044 Jiří Maršán 1 AJ-SV
P13475 Vojtěch Michal 1. AJ-SV
P13522 Zdeňka Mojhová 1. ČJ - SV
P13414 Barbora Müllerová 1. Z - SV
P12713 Patricia Naherová 2 Aj-Sv
P11156 Veronika Nápravníková 3. Učitelství pro 1.stupeň
P13523 Lucie Nekolová 1 čj-sv
P120281 David Novák 2. BTV
P13145 Aneta Novotná 1.
13166 Klára Novotná 1. SV-VV
P13476 Vojtěch Pacholík 1. AJ-SV
P13489 Ivana Pechová 1. Čj-Nj
P13477 Lucie Pelánová 1. AJ-SV
P13524 Petra Pelikánová první zsv - čj
P12720 Liliana Průšová 2 Aj-Sv
P13019 Ivana Průžová 1 PEV
P12604 Tereza Reegenová 2. Čj - Aj
P120273 Markéta Richterová 2. Učitelství pro 1. stupeň ZŠ
P12605 Lenka Roulová 2. ČJ-AJ
P12349 Filip Růžička 2. BTV
P13445 Pavel Sazma 1 Př-Vkz
P12285 Pavlína Smítková 2 RJEMO
P13480 Barbora Šedivá 1. Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání - Společenské vědy se zaměřením na vzdělávání
P13327 Tereza Šindelářová 1. historie - zeměpis
P13823 Martina Šolá 1. Mu-Chu
P120288 Jakub Šolc 2. AJ-H
P12211 Kristýna Špačková 2
P13562 Dana Štěpánková 1. ČJ-OV
P11165 Eva Štěpánová 3. NŠ5
P13481 Tereza Švojgrová 1. Anglický jazyk - společenské vědy
130134 Anna Trmalová 1. SV-VV
P11086 Michaela Trnková š. NŠ5
P12230 Jiří Tröstl 2. HV-Ch
p12364 Martin Uhlík 2 BTV
P11168 Lenka Vacířová 3. NŠ5
P12286 Sonia Válečková druhý RJEMO
P13565 Petra Vaňhová 1. ČJ-OV
P13566 Lucie Veselá 1. ČJ-OV
P13528 Ivana Veselá 1. ČJ - SV
12217 Šárka Viktorová 2
P120356 Vojtěch Vošahlík 2. AJ-H
P13614 Vendula Vránová 1. AJ - ČJ
P13530 Kristyna Zakostelska 1. Cj - Zsv
12221 Aneta Zelingrová 2
P12223 Markéta Zemanová 2. NŠ5