Pedagogická fakulta - homepage

Katedra tělesné výchovy a sportu

 

     

Katedra tělesné výchovy a sportu

VÝBĚROVÁ TĚLESNÁ VÝCHOVA 2012/2013
 
semestrální výuka
ZIMNÍ SEMESTR

Přihlašování

  • Podmínkou přihlášení na konkrétní hodinu předmětu výběrové tělesné výchovy je zapsání tohoto předmětu ve STAGu!!!
  • Neblokujte zbytečně kapacitu jednotlivých termínů! Nezapisujte se zde, dokud nemáte předmět zapsaný ve STAGu; nezapisujte se na více termínů, než budete navštěvovat.
  • K formuláři zápisu se dostanete kliknutím na odkaz ve sloupci "čas".
  • Je možné zápis zrušit a zapsat se na jiný termín - formulář odhlášení je pod stejným odkazem, ve spodní části stránky. K odhlášení použijete vygenerované heslo, které vám po přihlášení přijde e-mailem.
  • Veškeré poplatky za půjčovné se hradí na pokladně PF, Jeronýmova ul.
  • Přihlašování je možné do 8. 10. 2012.

 

Manuál přihlašování na výběrové tělesné výchovy pro studenty všech fakult JU

 

jednotlivé termíny jsou řazeny dle sportů / řazení dle dnů v týdnu zde

sport den čas místo vyučující zkratka kapacita zapsáno poznámka
Aerobik pondělí 16.00-16.45 H2 Karvánková KTS/AEV 65 43
Aerobik pondělí 17.00-17.45 H2 Karvánková KTS/AEV 65 65
Aerobik úterý 14.00-14.45 H2 Karvánková KTS/AEV 65 62
Aerobik pátek 11.00-11.45 H2 Fišerová KTS/AEV 65 10
Bodystyling úterý 11.00-11.45 H4 Fišerová KTS/BSTV 15 15
Bodystyling úterý 17.00-17.45 H2 Kortanová KTS/BSTV 20 20 kruhový posilovací
Bodystyling středa 16.00-16.45 H2 Tröstlová KTS/BSTV 60 60
Bodystyling středa 17.00-17.45 H2 Karvánková KTS/BSTV 60 59
Bodystyling středa 18.00-18.45 H2 Karvánková KTS/BSTV 60 60
Bodystyling čtvrtek 10.00-10.45 H2 Honsová KTS/BSTV 20 19 kruhový posilovací
Bodystyling pátek 10.00-10.45 H4 Fišerová KTS/BSTV 15 15
Step aerobik čtvrtek 17.00-17.45 H2 Honsová KTS/STAEV 44 24
Zumba pondělí 17.00-17.45 H3 Kortanová KTS/ZUMV 25 13 univerzitní taneční tým
Zumba pondělí 18.00-18.45 H2 Kortanová KTS/ZUMV 65 65
Zumba pondělí 19.00-19.45 H2 Kortanová KTS/ZUMV 65 65
Zumba středa 15.00-15.45 H2 Kortanová KTS/ZUMV 25 25 Zumba Toning
Zumba středa 16.00-16.45 H3 Kortanová KTS/ZUMV 25 8 univerzitní taneční tým
Zumba středa 19.00-19.45 H2 Kotěšovská KTS/ZUMV 65 65
Zumba středa 20.00-20.45 H2 Kotěšovská KTS/ZUMV 65 65
Aikido pondělí 18.00-18.45 H3 Václavík KTS/AIV 20 8
Aikido středa 17.00-17.45 H3 Václavík KTS/AIV 20 5
Aikido čtvrtek 17.00-17.45 H3 Václavík KTS/AIV 20 4
Australský kruhový trénink pondělí 13.00-13.45 stadion JU Požárek KTS/AKTV 20 20
Australský kruhový trénink úterý 15.00-15.45 stadion JU Požárek KTS/AKTV 20 20
Australský kruhový trénink středa 12.00-12.45 stadion JU Požárek KTS/AKTV 20 20
Badminton pondělí 20.00-20.45 H2 Budínský KTS/BDV 13 13 zároveň probíhá L1
Badminton pondělí 21.00-21.45 H2 Budínský KTS/BDV 13 13 zároveň probíhá L1
Badminton úterý 08.00-08.45 H2 Budínský KTS/BDV 13 13 zároveň probíhá L1
Badminton úterý 09.00-09.45 H2 Budínský KTS/BDV 13 13 zároveň probíhá L1
Badminton úterý 19.00-19.45 H2 Vančurová KTS/BDV 13 13 zároveň probíhá L1
Badminton úterý 20.00-20.45 H2 Vančurová KTS/BDV 13 13 pro pokročilé
Badminton úterý 21.00-21.45 H2 Vančurová KTS/BDV 13 12 pro pokročilé
Badminton středa 13.00-13.45 H2 Lundáková KTS/BDV 13 13 zároveň probíhá L1
Badminton čtvrtek 08.00-08.45 H2 Budínský KTS/BDV 13 13 zároveň probíhá L1
Badminton čtvrtek 09.00-09.45 H2 Budínský KTS/BDV 13 11 zároveň probíhá L1
Basketbal pondělí 16.00-16.45 H1 Budínský KTS/BAV 28 21
Basketbal pondělí 16.45-17.30 H1 Budínský KTS/BAV 28 19
Basketbal úterý 13.00-13.45 D114 Budínský KTS/BAV 15 3
Basketbal úterý 14.00-14.45 H1 Havel KTS/BAV 28 7
Bosu (core) pondělí 15.00-15.45 H3 Tröstlová KTS/BOSV 22 22 půjčovné 100 Kč/sem.
Bosu (core) pondělí 16.00-16.45 H3 Tröstlová KTS/BOSV 22 22 půjčovné 100 Kč/sem.
Bosu (core) úterý 13.00-13.45 H4 Tröstlová KTS/BOSV 15 15 půjčovné 100 Kč/sem.
Bosu (core) úterý 14.00-14.45 H4 Tröstlová KTS/BOSV 15 15 půjčovné 100 Kč/sem.
Bosu (core) úterý 15.00-15.45 H2 Tröstlová KTS/BOSV 32 31 půjčovné 100 Kč/sem.
Bosu (core) úterý 16.00-16.45 H3 Tröstlová KTS/BOSV 22 22 půjčovné 100 Kč/sem.
Bosu (core) úterý 17.00-17.45 H3 Tröstlová KTS/BOSV 22 22 půjčovné 100 Kč/sem.
Bosu (core) úterý 18.00-18.45 H2 Tröstlová KTS/BOSV 22 21 půjčovné 100 Kč/sem.
Bosu (core) čtvrtek 11.00-11.45 H4 Tröstlová KTS/BOSV 15 14 půjčovné 100 Kč/sem.
Bosu (core) čtvrtek 16.00-16.45 H2 Honsová KTS/BOSV 32 25 půjčovné 100 Kč/sem.
Bosu (core) čtvrtek 18.00-18.45 H2 Honsová KTS/BOSV 32 32 půjčovné 100 Kč/sem.
Bosu (core) pátek 11.00-11.45 H3 Tröstlová KTS/BOSV 22 18 půjčovné 100 Kč/sem.
Florbal úterý 14.00-14.45 D114 Budínský KTS/FLOV 24 24 půjčovné 50 Kč/sem.
Florbal úterý 15.00-15.45 D114 Budínský KTS/FLOV 24 24 půjčovné 50 Kč/sem.
Základy sportovní gymnastiky úterý 10.00-10.45 Gymcentrum Bago KTS/ZSGV 20 5 také pro NŠ, příprava na ZK SG3BS
Základy sportovní gymnastiky čtvrtek 13.00-13.45 Gymcentrum Bago KTS/ZSGV 20 4 také pro NŠ, příprava na ZK SG3BS
Základy sportovní gymnastiky čtvrtek 18.30-19.15 Gymcentrum Hýsková KTS/ZSGV 40 25
Základy sportovní gymnastiky čtvrtek 19.15-20.00 Gymcentrum Hýsková KTS/ZSGV 40 14
Joga pondělí 13.00-13.45 H4 Tenglová KTS/JOGV 15 15
Joga úterý 09.00-09.45 H4 Tenglová KTS/JOGV 15 15
Joga středa 11.00-11.45 H4 Tenglová KTS/JOGV 15 15
Joga čtvrtek 08.00-08.45 H4 Tenglová KTS/JOGV 15 15
Joga čtvrtek 09.00-09.45 H4 Tenglová KTS/JOGV 15 15
Karate úterý 18.00-18.45 H3 Hýsková KTS/KAV 20 8 pro pokročilé
Karate čtvrtek 10.00-10.45 H3 Vopátek KTS/KAV 20 8
Kondiční trénink pondělí 09.00-09.45 posilovny Havel KTS/KNPV 20 17 posilovny na KTVS
Kondiční trénink pondělí 12.00-12.45 H4 Lundáková KTS/KNPV 15 10 kruhový trénink
Kondiční trénink pondělí 14.00-15.30 stadion JU Pěkný KTS/KNPV 20 16 stadion JU / koridor
Kondiční trénink úterý 13.00-13.45 posilovny Havel KTS/KNPV 20 20 posilovny na KTVS
Kondiční trénink úterý 16.00-16.45 stadion JU Požárek KTS/KNPV 20 18 stadion JU / koridor
Kondiční trénink středa 11.00-11.45 stadion JU Požárek KTS/KNPV 20 12 stadion JU / koridor
Kondiční trénink čtvrtek 12.00-12.45 H4 Lundáková KTS/KNPV 15 8 kruhový trénink
Kondiční trénink čtvrtek 13.00-13.45 H4 Lundáková KTS/KNPV 15 14 kruhový trénink
Kondiční trénink čtvrtek 14.00-14.45 posilovny Havel KTS/KNPV 20 11 posilovny na KTVS
Korfbal úterý 20.00-20.45 H1 Berná KTS/KRFV 25 13
Lezení I. pondělí 20.00-20.45 H2 Bromová KTS/L1 16 16 půjčovné 200 Kč/sem.
Lezení I. pondělí 21.00-21.45 H2 Bromová KTS/L1 16 16 půjčovné 200 Kč/sem.
Lezení I. úterý 08.00-08.45 H2 Maňák KTS/L1 16 11 půjčovné 200 Kč/sem.
Lezení I. úterý 09.00-09.45 H2 Maňák KTS/L1 16 16 půjčovné 200 Kč/sem.
Lezení I. úterý 19.00-19.45 H2 Bromová KTS/L1 16 16 půjčovné 200 Kč/sem.
Lezení I. úterý 20.00-20.45 H2 Bromová KTS/L1 16 16 půjčovné 200 Kč/sem.
Lezení I. úterý 21.00-21.45 H2 Bromová KTS/L1 16 16 půjčovné 200 Kč/sem.
Lezení I. středa 13.00-13.45 H2 Bromová KTS/L1 16 15 půjčovné 200 Kč/sem.
Lezení I. čtvrtek 08.00-08.45 H2 Václavík KTS/L1 16 10 půjčovné 200 Kč/sem.
Lezení I. čtvrtek 09.00-09.45 H2 Václavík KTS/L1 16 0 půjčovné 200 Kč/sem.
Lezení II. středa 08.00-09.30 Gymcentrum Bromová KTS/L2 15 11 půjčovné 200 Kč/sem.
Lezení II. středa 09.30-11.00 Gymcentrum Bromová KTS/L2 15 4 půjčovné 200 Kč/sem.
Lezení II. středa 11.00-12.30 Gymcentrum Bromová KTS/L2 15 14 půjčovné 200 Kč/sem.
Malá kopaná a nohejbal pondělí 12.00-12.45 H1 Požárek KTS/KONV 20 20
Malá kopaná a nohejbal úterý 10.00-10.45 stadion JU Havel KTS/KONV 20 20
Malá kopaná a nohejbal úterý 11.00-11.45 stadion JU Havel KTS/KONV 20 6
Malá kopaná a nohejbal středa 12.00-12.45 stadion JU Havel KTS/KONV 20 17
Nordic walking úterý 13.00-14.30 Stromovka Procházková KTS/NWV 15 10 1. polovina semestru, půjčovné 150 Kč/sem.
Nordic walking čtvrtek 12.00-13.30 Stromovka Procházková KTS/NWV 15 7 1. polovina semestru, půjčovné 150 Kč/sem.
Potápění se základní výstrojí středa 12.00-12.45 bazén Hruška KTS/PZV 18 14 půjčovné 200 Kč/sem.
Potápění se základní výstrojí středa 13.00-13.45 bazén Hruška KTS/PZV 18 14 půjčovné 200 Kč/sem.
Pilates pondělí 09.00-09.45 H4 Fišerová KTS/PTLV 15 15
Pilates pondělí 11.00-11.45 H4 Honsová KTS/PTLV 15 15
Pilates pondělí 14.00-14.45 H2 Hýsková KTS/PTLV 50 23
Pilates pondělí 15.00-15.45 H2 Hýsková KTS/PTLV 50 47
Pilates úterý 09.00-09.45 H3 Honsová KTS/PTLV 25 25 Piloxing
Pilates úterý 12.00-12.45 H3 Lundáková KTS/PTLV 25 25
Pilates úterý 16.00-16.45 H2 Kortanová KTS/PTLV 50 41 Piloxing
Pilates středa 09.00-09.45 H3 Lundáková KTS/PTLV 25 25
Pilates středa 14.00-14.45 H2 Kortanová KTS/PTLV 50 49 Piloxing
Pilates čtvrtek 12.00-12.45 H2 Hansová KTS/PTLV 50 31
Pilates čtvrtek 13.00-13.45 H2 Hansová KTS/PTLV 50 13
Pilates čtvrtek 14.00-14.45 H2 Hansová KTS/PTLV 50 12
Pilates čtvrtek 15.00-15.45 H3 Honsová KTS/PTLV 25 11
Pilates pátek 09.00-09.45 H4 Fišerová KTS/PTLV 15 15
Plavání pondělí 12.00-12.45 bazén Gregrová KTS/PLV 25 25
Plavání pondělí 13.00-13.45 bazén Gregrová KTS/PLV 25 25
Plavání úterý 12.00-12.45 bazén Požárek KTS/PLV 25 25
Plavání úterý 13.00-13.45 bazén Požárek KTS/PLV 25 25
Plavání středa 12.00-12.45 bazén Pěkný KTS/PLV 25 25
Plavání středa 13.00-13.45 bazén Pěkný KTS/PLV 25 25
Plavání čtvrtek 12.00-12.45 bazén Gregrová KTS/PLV 25 25
Plavání čtvrtek 13.00-13.45 bazén Gregrová KTS/PLV 25 25
Power joga pondělí 13.00-13.45 H2 Procházková KTS/PWJV 55 55 Chi-toning
Power joga pondělí 14.00-14.45 H3 Procházková KTS/PWJV 30 30 Chi-toning
Power joga úterý 10.00-10.45 H3 Honsová KTS/PWJV 30 29
Power joga středa 15.00-15.45 H3 Procházková KTS/PWJV 30 30
Power joga čtvrtek 13.00-13.45 H3 Honsová KTS/PWJV 30 30
Power joga čtvrtek 14.00-14.45 H3 Procházková KTS/PWJV 30 29 Chi-toning
Power joga čtvrtek 15.00-15.45 H2 Procházková KTS/PWJV 55 17 Chi-toning
Sebeobrana pondělí 12.00-12.45 H3 Michalov KTS/SEBV 20 16
Sebeobrana úterý 13.00-13.45 H3 Vopátek KTS/SEBV 20 12
Sebeobrana úterý 14.00-14.45 H3 Vopátek KTS/SEBV 20 13
Sebeobrana úterý 15.00-15.45 H3 Pěkný KTS/SEBV 20 17
Sebeobrana středa 08.00-08.45 H3 Michalov KTS/SEBV 20 13
Sebeobrana středa 12.00-12.45 H3 Michalov KTS/SEBV 20 12
Sebeobrana středa 14.00-14.45 H3 Pěkný KTS/SEBV 20 16
Sebeobrana čtvrtek 09.00-09.45 H3 Vopátek KTS/SEBV 20 8
Sebeobrana čtvrtek 11.00-11.45 H3 Michalov KTS/SEBV 20 10
Sebeobrana čtvrtek 16.00-16.45 H3 Václavík KTS/SEBV 20 4
Spinning pondělí 08.00-08.45 H2S Honsová KTS/SPGV 17 0 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning pondělí 09.00-09.45 H2S Honsová KTS/SPGV 17 10 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning pondělí 10.00-10.45 H2S Suchá KTS/SPGV 17 16 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning pondělí 11.00-11.45 H2S Suchá KTS/SPGV 17 9 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning pondělí 15.00-15.45 H2S Modlitba KTS/SPGV 17 9 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning pondělí 16.00-16.45 H2S Modlitba KTS/SPGV 17 12 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning pondělí 17.00-17.45 H2S Kaňková KTS/SPGV 17 16 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning pondělí 18.00-18.45 H2S Kaňková KTS/SPGV 17 17 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning pondělí 19.00-19.45 H2S Pecková KTS/SPGV 17 17 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning úterý 08.00-08.45 H2S Suchá KTS/SPGV 17 11 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning úterý 09.00-09.45 H2S Suchá KTS/SPGV 17 10 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning úterý 14.00-14.45 H2S Suchá KTS/SPGV 17 17 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning úterý 16.00-16.45 H2S Kubáňová KTS/SPGV 17 14 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning úterý 17.00-17.45 H2S Modlitba KTS/SPGV 17 17 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning úterý 18.00-18.45 H2S Modlitba KTS/SPGV 17 17 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning úterý 19.00-19.45 H2S Pecková KTS/SPGV 17 17 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning středa 08.00-08.45 H2S Suchá KTS/SPGV 17 10 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning středa 09.00-09.45 H2S Suchá KTS/SPGV 17 15 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning středa 10.00-10.45 H2S Kubáňová KTS/SPGV 17 15 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning středa 11.00-11.45 H2S Kubáňová KTS/SPGV 17 9 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning středa 14.00-14.45 H2S Suchá KTS/SPGV 17 17 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning středa 17.00-17.45 H2S Kaňková KTS/SPGV 17 16 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning středa 18.00-18.45 H2S Kaňková KTS/SPGV 17 15 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning středa 19.00-19.45 H2S Pecková KTS/SPGV 17 15 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning čtvrtek 08.00-08.45 H2S Kubáňová KTS/SPGV 17 1 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning čtvrtek 09.00-09.45 H2S Kubáňová KTS/SPGV 17 0 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning čtvrtek 10.00-10.45 H2S Kubáňová KTS/SPGV 17 11 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning pátek 09.00-09.45 H2S Tröstlová KTS/SPGV 17 4 poplatek 300 Kč/sem.
Spinning pátek 10.00-10.45 H2S Tröstlová KTS/SPGV 17 11 poplatek 300 Kč/sem.
Stolní tenis pondělí 10.00-10.45 H1ST Havel KTS/STEV 15 15
Stolní tenis pondělí 11.00-11.45 H1ST Havel KTS/STEV 15 15
Stolní tenis pondělí 12.00-12.45 H1ST Tenglová KTS/STEV 15 13
Stolní tenis pondělí 13.00-13.45 H1ST Havel KTS/STEV 15 15
Stolní tenis pondělí 15.00-15.45 H1ST Lundáková KTS/STEV 15 15
Stolní tenis úterý 10.00-10.45 H1ST Tenglová V. KTS/STEV 15 15
Stolní tenis úterý 11.00-11.45 H1ST Tenglová KTS/STEV 15 12
Stolní tenis úterý 12.00-12.45 H1ST Tenglová KTS/STEV 15 15
Stolní tenis úterý 14.30-15.15 H1ST Tenglová V. KTS/STEV 15 1
Stolní tenis středa 09.00-09.45 H1ST Leština P. KTS/STEV 15 10
Stolní tenis středa 10.00-10.45 H1ST Leština P. KTS/STEV 15 15
Stolní tenis středa 11.00-11.45 H1ST Leština P. KTS/STEV 15 15
Stolní tenis středa 12.00-12.45 H1ST Leština P. KTS/STEV 15 14
Stolní tenis středa 13.00-13.45 H1ST Leština P. KTS/STEV 15 1
Stolní tenis čtvrtek 09.00-09.45 H1ST Lundáková KTS/STEV 15 15
Stolní tenis čtvrtek 10.00-10.45 H1ST Lundáková KTS/STEV 15 15
Tenis a squash úterý 10.00-10.45 Zvon., kurty JU Kubáňová KTS/TSQV 16 13 1/2 semestru squash (Zvonárna), 1/2 semestru tenis (kurty JU)
Tenis a squash úterý 10.45-11.30 Zvon., kurty JU Kubáňová KTS/TSQV 16 16 možnost zapůjčení raket 150 Kč tenis, 150 Kč squash
Tenis a squash středa 11.30-12.15 Zvon., kurty JU Šebrle V. KTS/TSQV 16 16 půjčovné za míče tenis a squash 100 Kč
Tenis a squash středa 12.15-13.00 Zvon., kurty JU Šebrle V. KTS/TSQV 16 16 1/2 semestru squash (Zvonárna), 1/2 semestru tenis (kurty JU)
Tenis a squash čtvrtek 10.00-10.45 Zvon., kurty JU Šebrle V. KTS/TSQV 16 15 možnost zapůjčení raket 150 Kč tenis, 150 Kč squash
Tenis a squash čtvrtek 10.45-11.30 Zvon., kurty JU Šebrle V. KTS/TSQV 16 16 půjčovné za míče tenis a squash 100 Kč
Tenis a squash čtvrtek 11.30-12.15 Zvon., kurty JU Šebrle V. KTS/TSQV 16 16 1/2 semestru squash (Zvonárna), 1/2 semestru tenis (kurty JU)
Tenis a squash čtvrtek 12.15-13.00 Zvon., kurty JU Šebrle V. KTS/TSQV 16 14 možnost zapůjčení raket 150 Kč tenis, 150 Kč squash
Tai-chi-chuan a shiatsu pondělí 13.00-13.45 H3 Michalov KTS/TCH 20 11
Tai-chi-chuan a shiatsu středa 13.00-13.45 H3 Michalov KTS/TCH 20 14
Tai-chi-chuan a shiatsu čtvrtek 12.00-12.45 H3 Michalov KTS/TCH 20 12
Volejbal úterý 09.00-09.45 D114 Lundáková KTS/VOLV 15 15
Volejbal úterý 16.00-16.45 H1 Pěkný KTS/VOLV 30 30
Volejbal úterý 17.00-17.45 H1 Lundáková KTS/VOLV 30 30
Volejbal úterý 18.00-18.45 H1 Lundáková KTS/VOLV 30 30
Volejbal středa 15.00-15.45 H1 Tomšíček KTS/VOLV 30 30
Volejbal středa 16.00-16.45 H1 Tomšíček KTS/VOLV 30 29
Volejbal středa 16.45-17.30 H1 Tomšíček KTS/VOLV 30 30
Volejbal čtvrtek 09.00-09.45 D114 Tröstlová KTS/VOLV 15 15
Volejbal čtvrtek 14.00-14.45 D114 Lundáková KTS/VOLV 15 15
Volejbal čtvrtek 15.00-15.45 D114 Lundáková KTS/VOLV 15 9
Volejbal čtvrtek 16.00-16.45 H1 Tomšíček KTS/VOLV 30 26
Volejbal čtvrtek 17.00-17.45 H1 Tomšíček KTS/VOLV 30 16
Volejbal čtvrtek 18.00-18.45 H1 Budínský KTS/VOLV 30 11
Volejbal pátek 10.00-10.45 H1 Lundáková KTS/VOLV 30 5
Volejbal pátek 11.00-11.45 H1 Lundáková KTS/VOLV 30 1
Zdravotní TV úterý 10.00-10.45 H4 Gregrová KTS/ZTVV 15 14
Zdravotní TV úterý 12.00-12.45 H4 Gregrová KTS/ZTVV 15 15
Zdravotní TV středa 09.00-09.45 H4 Gregrová KTS/ZTVV 15 6
Zdravotní TV středa 10.00-10.45 H4 Gregrová KTS/ZTVV 15 13
Zdravotní TV středa 12.00-12.45 H4 Gregrová KTS/ZTVV 15 5
Zdravotní TV středa 13.00-13.45 H4 Gregrová KTS/ZTVV 15 10
Bowling středa 17.00-17.45 Cinestar Podlaha KTS/BOW 60 59 půjčovné 400 Kč/sem.
Bowling středa 17.45-18.30 Cinestar Podlaha KTS/BOW 60 60 půjčovné 400 Kč/sem.
Golf úterý 13.00-14.30 golfová hřiště Podlaha KTS/GOLF 70 20 1/2 semestru, půjčovné 1000 Kč/sem. (v ceně: pronájem hřiště, hole, míče, trenér, možnost získání zelené karty)

 

Předměty určené POUZE pro oborovou TV:

sport den čas místo vyučující zkratka kapacita zapsáno poznámka
Sportovní trénink výběrový pondělí 11.00-11.45 KTV1 Vobr KTS/STV 50 2 pouze obor TV
Gymnastika pondělí 18.30-20.00 Gymcentrum Bago KTS/VSGBS 70 70 pouze obor TV
Atletika úterý 9.00-10.30 Sokol, 1/2 s. Pěkný KTS/ATLV 150 9 pouze obor TV
Licence trenéra kopané 2 pondělí 15.00-15.45 KTV1/stad. JU Požárek KTS/LTKB2 30 14 pouze obor TV

 

 

 

Katedra tělesné výchovy a sportu ]

Další katedry PF JU ]

[ Jihočeská univerzita ] [ Pedagogická fakulta ]

 

© 2001 Martin Toman