Pedagogická fakulta - homepage

Katedra tělesné výchovy a sportu

Katedra tělesné výchovy a sportu

Aktuality (nástěnka)

O katedře

Informace pro uchazeče

Informace pro studenty

Volitelná tělesná výchova

Kvalifikační práce, SZZ

Věda a výzkum, publikace

 

Další katedry PF JU

 

VOLITELNÁ TĚLESNÁ VÝCHOVA ZS 2019-20 (KTS/VTVZS)

 

Přihlašování na konkrétní hodiny je na základě rozvrhu přes STAG

 

sport den čas místo vyučující sport v poznámce STAGu počet studentů poznámka
               
Aerobik pondělí 16.00-16.45 H2 Drnková Markéta Aerobik 65  
               
  úterý 09.00-09.45 H2 Fišerová Petra Aerobik 65  
               
  středa 16.00-16.45 H2 Drnková Markéta Aerobik 65  
               
Atletika pondělí 14.00-15.30 SO/ATL Bahenský Petr Atletika 20 1. polovina semestru
               
Badminton úterý 13.00-13.45 H2 Lundáková Alena Badminton 13  
    19.00-19.45 H2 Vančurová Jana Badminton 13 pro pokročilé
    20.00-20.45 H2 Vančurová Jana Badminton 13 pro pokročilé
               
  čtvrtek 10.00-10.45 H2 Lundáková Alena Badminton 13  
               
  pátek 09.00-09.45 H2 Lundáková Alena Badminton 13  
    10.00-10.45 H2 Lundáková Alena Badminton 13  
               
Basketbal úterý 10.00-10.45 H1 Krajcigr Miroslav Basketbal 20  
    15.00-15.45 H1 Krajcigr Miroslav Basketbal 20  
               
  středa 09.00-09.45 H1 Krajcigr Miroslav Basketbal 20  
               
Body styling pondělí 09.00-09.45 H4 Fišerová Petra Body styling 20  
    18.00-18.45 H4 Drnková Markéta Body styling 20  
               
  úterý 17.00-17.45 H4 Zezulová Dominika Body styling 20  
    17.45-18.30 H4 Zezulová Dominika Body styling 20  
    18.30-19.15 H4 Flíčková Žakelína Body styling 20  
    19.15-20.00 H4 Flíčková Žakelína Body styling 20 piloxing knockout
               
  středa 09.00-09.45 H2 Fišerová Petra Body styling 60  
    09.00-09.45 H3 Drnková Markéta Body styling 30  
    11.00-11.45 H4 Zezulová Dominika Body styling 20  
    12.00-12.45 H4 Zezulová Dominika Body styling 20  
    17.00-17.45 H4 Drnková Markéta Body styling 20  
    19.00-19.45 H2 Flíčková Žakelína Body styling 60  
               
Bosu úterý 10.00-10.45 H2 Fišerová Petra Bosu 20  
    16.00-16.45 H3 Flíčková Žakelína Bosu 20  
               
  středa 10.00-10.45 H2 Fišerová Petra Bosu core 20 Bosu core
    17.00-17.45 H2 Gruntorád Jiří Bosu interval 20 Bosu interval
               
Florbal středa 15.00-15.45 H1 Lundáková Alena Florbal 25  
    16.00-16.45 H1 Lundáková Alena Florbal 25  
               
Gymnastika sportovní základy čtvrtek 18.30-19.15 GYMN Vandělíková Petra Gymnastika 50 Gymcentrum
    19.15-20.00 GYMN Vandělíková Petra Gymnastika 50 Gymcentrum
               
Joga pondělí 09.00-09.45 H3 Tenglová Jaroslava Joga 25  
    16.00-16.45 H3 Tenglová Jaroslava Joga 25  
               
  středa 09.00-09.45 H4 Tenglová Jaroslava Joga 15  
    10.00-10.45 H4 Tenglová Jaroslava Joga 15  
               
Kondiční kruhový trénink úterý 08.00-08.45 STH2/H5P Hasenöhrl Petr Kruhový trénink 20 stadion JU, pak posilovna
    09.00-09.45 STH2/H5P Hasenöhrl Petr Kruhový trénink 20 stadion JU, pak posilovna
    11.00-11.45 STH2/H5P Mikolášková Jana Kruhový trénink 20 stadion JU, pak posilovna
               
  čtvrtek 08.00-08.45 STH2/H5P Hasenöhrl Petr Kruhový trénink 20 stadion JU, pak posilovna
    09.00-09.45 STH2/H5P Hasenöhrl Petr Kruhový trénink 20 stadion JU, pak posilovna
               
Kondiční trénink v posilovně pondělí 09.00-09.45 H5P Mikolášková Jana Kondiční trénink 20 posilovna na KTVS
  10.00-10.45 H5P Lundáková Alena Kondiční trénink 20 posilovna na KTVS
               
  úterý 08.00-08.45 STH2/H5P Hasenöhrl Petr Kruhový trénink 20 stadion JU, pak posilovna
    09.00-09.45 STH2/H5P Hasenöhrl Petr Kruhový trénink 20 stadion JU, pak posilovna
    10.00-10.45 H5P Lundáková Alena Kondiční trénink 20 posilovna na KTVS
    11.00-11.45 STH2/H5P Mikolášková Jana Kruhový trénink 20 stadion JU, pak posilovna
               
  středa 11.00-11.45 H5P Havel Petr Kondiční trénink 20 posilovna na KTVS
               
  čtvrtek 08.00-08.45 STH2/H5P Hasenöhrl Petr Kruhový trénink 20 stadion JU, pak posilovna
    09.00-09.45 STH2/H5P Hasenöhrl Petr Kruhový trénink 20 stadion JU, pak posilovna
    11.00-11.45 H5P Mikolášková Jana Kondiční trénink 20 posilovna na KTVS
               
Lezení I. pondělí 18.00-18.45 H2 Kordík Jiří Lezení I. 16  
    19.00-19.45 H2 Kordík Jiří Lezení I. 16  
    20.00-20.45 H2 Kordík Jiří Lezení I. 16  
               
  středa 11.30-12.15 GYMN Muráňová Jana Lezení I. 16  
    12.15-13.00 GYMN Muráňová Jana Lezení I. 16  
    13.30-14.15 H2 Muráňová Jana Lezení I. 16  
    14.15-15.00 H2 Muráňová Jana Lezení I. 16  
    15.00-15.45 H2 Muráňová Jana Lezení I. 16  
               
Lezení II. středa 10.00-10.45 GYMN Muráňová Jana Lezení II. 16 Gymcentrum
    10.45-11.30 GYMN Muráňová Jana Lezení II. 16 Gymcentrum
               
Fotbal úterý 11.00-11.45 STH2 Havel Petr Fotbal 20 stadion JU
    12.00-12.45 STH2 Havel Petr Fotbal 20 stadion JU
    13.00-13.45 STH2 Havel Petr Fotbal 20 stadion JU
               
  středa 12.00-12.45 STH2 Havel Petr Fotbal 20 stadion JU
    13.00-13.45 STH2 Havel Petr Fotbal 20 stadion JU
               
Pilates pondělí 11.00-11.45 H4 Fišerová Petra Pilates 20  
               
  úterý 11.00-11.45 H4 Fišerová Petra Pilates 20  
    14.00-14.45 H4 Hansová Kamila Pilates 20  
    15.00-15.45 H4 Hansová Kamila Pilates 20  
               
  středa 14.00-14.45 H4 Fišerová Petra Pilates 20  
               
  čtvrtek 14.00-14.45 H4 Hansová Kamila Pilates 20  
    15.00-15.45 H4 Hansová Kamila Pilates 20  
               
  pátek 10.00-10.45 H4 Fišerová Petra Pilates 20  
               
Plavání pondělí 12.00-12.45 BAZ   Plavání 29 bazén
    13.00-13.45 BAZ   Plavání 29 bazén
               
  úterý 12.00-12.45 BAZ   Plavání 29 bazén
    13.00-13.45 BAZ   Plavání 29 bazén
               
  středa 12.00-12.45 BAZ   Plavání 29 bazén
    13.00-13.45 BAZ   Plavání 29 bazén
               
Power joga pondělí 10.00-10.45 H4 Fišerová Petra Power joga 20  
    13.00-13.45 H4 Fišerová Petra Power joga 20  
               
  úterý 08.00-08.45 H3 Drnková Markéta Power joga 30  
    09.00-09.45 H3 Drnková Markéta Power joga 30  
    13.00-13.45 H4 Fišerová Petra Power joga 20  
               
  středa 15.00-15.45 H4 Fišerová Petra Power joga 20  
               
  čtvrtek 08.00-08.45 H3 Fišerová Petra Power joga 30  
               
  pátek 09.00-09.45 H4 Fišerová Petra Power joga 20  
    11.00-11.45 H4 Fišerová Petra Power joga 20  
               
Sebeobrana pondělí 12.00-12.45 H3 Michalov Ludvík Sebeobrana 20  
               
  úterý 12.00-12.45 H3 Michalov Ludvík Sebeobrana 20  
               
  středa 13.00-13.45 H3 Michalov Ludvík Sebeobrana 20  
               
  čtvrtek 13.00-13.45 H3 Michalov Ludvík Sebeobrana 20  
               
Spinning pondělí 17.00-17.45 H2S Straková Karolína Spinning 17  
    18.00-18.45 H2S Straková Karolína Spinning 17  
    19.00-19.45 H2S Straková Karolína Spinning 17  
               
  úterý 16.00-16.45 H2S Modlitba Martin Spinning 17  
    17.00-17.45 H2S Modlitba Martin Spinning 17  
    18.00-18.45 H2S Straková Karolína Spinning 17  
    19.00-19.45 H2S Straková Karolína Spinning 17  
    20.00-20.45 H2S Drdlová Věra Spinning 17  
               
  středa 16.00-16.45 H2S Modlitba Martin Spinning 17  
    17.00-17.45 H2S Modlitba Martin Spinning 17  
    18.00-18.45 H2S Pecková Lucie Spinning 17  
               
  čtvrtek 18.00-18.45 H2S Drdlová Věra Spinning 17  
               
Step aerobik pondělí 15.00-15.45 H2 Fišerová Petra Step aerobik 38  
               
  úterý 16.00-16.45 H2 Drnková Markéta Step aerobik 38  
               
  středa 08.00-08.45 H2 Drnková Markéta Step aerobik 38  
               
Stolní tenis pondělí 13.00-13.45 H1ST Tenglová Jaroslava Stolní tenis 13  
    15.00-15.45 H1ST Tenglová Jaroslava Stolní tenis 13  
    16.00-16.45 H1ST Duspiva Jan Stolní tenis 13  
    17.00-17.45 H1ST Duspiva Jan Stolní tenis 13  
               
  úterý 14.00-14.45 H1ST Tenglová Jaroslava Stolní tenis 13  
               
  středa 15.00-15.45 H1ST Tenglová Jaroslava Stolní tenis 13  
    16.00-16.45 H1ST Tenglová Jaroslava Stolní tenis 13  
    17.00-17.45 H1ST Peterka Ondřej Stolní tenis 13  
    18.00-18.45 H1ST Peterka Ondřej Stolní tenis 13  
    19.00-19.45 H1ST Peterka Ondřej Stolní tenis 13 závodní hráči
               
Tai-chi-chuan a shiatsu pondělí 13.00-13.45 H3 Michalov Ludvík Tai-chi 20  
               
  úterý 13.00-13.45 H3 Michalov Ludvík Tai-chi 20  
               
  čtvrtek 14.00-14.45 H3 Michalov Ludvík Tai-chi 20  
               
Tenis pondělí 08.30-10.00 STTENI Michalov Ludvík Tenis 16 kurty JU 1. pol. semestru
    10.00-11.30 STTENI Michalov Ludvík Tenis 16 kurty JU 1. pol. semestru
               
  úterý 08.30-10.00 STTENI Michalov Ludvík Tenis 16 kurty JU 1. pol. semestru
               
  čtvrtek 10.00-11.30 STTENI Michalov Ludvík Tenis 16 kurty JU 1. pol. semestru
               
  pátek 08.30-10.00 STTENI Michalov Ludvík Tenis 16 kurty JU 1. pol. semestru
    10.00-11.30 STTENI Michalov Ludvík Tenis 16 kurty JU 1. pol. semestru
               
Volejbal pondělí 12.00-12.45 H1 Lundáková Alena Volejbal 28  
    15.00-15.45 H1 Lundáková Alena Volejbal 28  
               
  úterý 11.00-11.45 H1 Lundáková Alena Volejbal 28  
               
  čtvrtek 12.00-12.45 H1 Lundáková Alena Volejbal 28  
    13.00-13.45 H1 Lundáková Alena Volejbal 28  
    14.00-14.45 H1 Lundáková Alena Volejbal 28  
    15.00-15.45 H1 Lundáková Alena Volejbal 28  
               
Zumba pondělí 17.00-17.45 H2 Drnková Markéta Zumba 65  
               
  úterý 18.00-18.45 H2 Drnková Markéta Zumba 65  
               
  středa 18.00-18.45 H2 Drnková Markéta Zumba 65  
               
  čtvrtek 16.00-16.45 H2 Kostohryzová Václava Zumba 65  
               
Zdravotní TV pondělí 10.00-10.45 H3 Mikolášková Jana Zdravotní TV 20  

 

VTV pouze pro obor TV

sport den čas místo vyučující zkratka předmětu počet studentů poznámka
               
Gymnastika pondělí 18.30-20.00 GYMN Bago Gustav, Imbrová Karolína KTS/VSGBS 80 Gymcentrum
               
Licence trenéra fotbalu 2 úterý 11.00-11.45 KTV1 / STH1 Schuster Jan KTS/LTKB2 30 licence „C“

 

 

 

Formátovat stránku pro tisk

 

Katedra tělesné výchovy a sportu ]

Další katedry PF JU ]

[ Jihočeská univerzita ] [ Pedagogická fakulta ]

© 2015–2019 KTS PF JU       správa webu: Martin Toman