Zvídavý zVěd... Staň se vědcem aneb věda není nuda III.

(projekt scienceZOOM2)

6. 7. 2015 – 10. 7. 2015

Máte doma malé zvídavé „vědce“, kteří by se rádi stali třeba nukleárním vědcem, hledačem pokladu, africkým tanečníkem, pravěkým lovcem, astronomem, Einsteinem, ošetřovatelem v ZOO či krotitelem hadů?

Pokud ano, přihlašte své malé vědce na letní příměstský tábor PF JU „Zvídavý zVěd...Staň se vědcem aneb věda není nuda III“ pro děti ve věku od 7 do 12 let, který pořádá PF JU v Českých Budějovicích ve spolupráci se ZOO Ohrada, s Hvězdárnou a planetáriem v ČB a s Jihočeským muzeem.

Účast na příměstském táboře je bezplatná (je realizován v rámci projektu ESF OP VK scienceZOOM2).

Rezervaci je možno provést na následující e-mailové adrese: karvanko@pf.jcu.cz (Mgr. Petra Karvánková, Ph.D.). Pořadí přihlášených bude stanoveno dle data doručení rezervačního e-mailu. O přijetí přihlášky rozhoduje pořadatel.

Přihlášeným bude následně zaslán informační e-mail s podrobným programem a s organizačními informacemi.

Počet účastníků: 20.

Pozvánku naleznete zde.

Těšíme se na všechny malé vědce  :-)

Za realizační tým:

Mgr. Petra Karvánková, Ph.D., Katedra geografie (karvanko@pf.jcu.cz),
koordinátor tábora
Mgr. Jan Dvořák (Katedra geografie PF JU, Gymnázium, České Budějovice,
Česká 64)
Mgr. Eva Niklesová, Ph.D. (Fakultní kreativní manažer projektu)