Studenti katedry geografie budou vyučovat v rumunském banátu

V rámci zahraniční geografické exkurze, která se bude konat ve dnech 1. - 6. května 2016 v oblasti rumunského Banátu a Transylvánie, proběhnou na základní škole v české vesnici Svatá Helena pedagogické aktivity našich studentů pro žáky této školy.
Aktivity budou zaměřeny na zážitkovou pedagogiku (terénní výuku, práci s moderními vyučovacími prostředky apod.).

Program výukových aktivit realizovaných v rumunském Banátu naleznete zde.

Zároveň při této příležitosti byla pro základní školu v české vesnici Svatá Helena v rumunského Banátu uspořádána na PF JU sbírka "sponzorských darů" (psací potřeby, učebnice, papíry, sportovní vybavení apod.), které budou předány v průběhu návštěvy školy.
V případě, že byste se chtěli k této sbírce ještě připojit, můžete přinést např. vyřazené, ale funkční sportovní náčiní či školní pomůcky na sekretariát KGE PF JU v pátek 29. 4. 2016.

Děkujeme.

O průběhu výukových aktivit v rumunském Banátu budeme nadále informovat zde či na FB profilu KGE PF JU.

Garanti akce: RNDr. Stanislav Kraft, Ph.D., Mgr. Petra Karvánková, Ph.D., Mgr. Jiří Rypl, Ph.D.