KGE na cestách


Právě takto jsme nazvali naší hru, do které se doufám zapojí větší počet z našich studentů i nedávných absolventů. Je totiž jasné, že řada z nás v průběhu roku cestuje a navštěvuje velmi zajímavá místa v zahraničí. Nechali jsme proto pro začátek vytisknout 200 kusů samolepek s logem naší katedry. Smyslem hry je nalepit samolepky na co možná nejvzdálenějších a nejexotičtějších místech, kam se v průběhu roku 2017 dostanete. Do hry se může zapojit každý. Jde o to, abychom "zmapovali", kde všude jsme se v roce 2017 ve světě pohybovali.

Pravidla jsou jednoduchá:

  1. Vyzvedněte si od pondělí 20. února 2017 u naší paní sekretářky samolepku s logem KGE.
  2. Nalepte samolepku na vhodné místo (uváženě), které bude splňovat definici vzdáleného nebo exotického místa kdekoliv na naší planetě (mimo území ČR).
  3. S nalepenou samolepkou si prosím vyfoťte selfie fotografii.
  4. Fotografii s krátkým popisem a vyznačením místa, kde je nalepena, prosím zadejte do GIS aplikace ZDE.
  5. V průběhu roku budeme zveřejňovat průběžný stav, hlavní sezóna nastane pravděpodobně v období letních prázdnin. Na konci roku pak uděláme celkové zhodnocení a vyhlásíme vítěze kategorie "Nejvzdálenější stopa KGE" a "Nejlepší selfie s logem KGE".

První samolepka již v nejbližších dnech poputuje na Nový Zéland, kam se chystá jeden z našich absolventů. Samozřejmě počítáme i s vylepením samolepky na Ukrajině, kam bude směřovat naše letošní zahraniční exkurze. Neváhejte a podělte se s námi o Vaše cesty.

P.S.: Za vytvoření uživatelsky příjemného prostředí děkuji Mgr. Vojtisek Blazkovic