Úspěch studentů geografie na celostátní soutěži závěrečných prací

Lucie SoukupovaV rámci 9. ročníku celostátní soutěže o nejlepší studentskou vědeckou práci z oboru geografie a zároveň 3. ročníku soutěže o cenu Stanislava Řeháka získala dne 27. září 2013 Lucie Soukupová z KGE PF JU za svou diplomovou práci "Interaktivní česko-anglický výukový program k výuce regionální geografie Ameriky" (vedoucí práce dr. Karvánková) nejlepší 1. místo.

Zároveň v sekci bakalářských prací se Petr Svoboda umístil do bodovaného 8. místa (obsadil 4. -- 8. místo) se svou bakalářskou prací "Koncepce atlasu rozvoje mikroregionu Čertovo břemeno" (vedoucí práce Mgr. Blažek). KGE PF JU na této soutěži také reprezentoval Štěpán Klučka s bakalářskou prací "Historickogeografické aspekty populačního vývoje města Strakonice" (vedoucí práce dr. Nováček).

Tímto mi dovolte za všechny členy katedry geografie pogratulovat Lucce k výbornému umístění a zároveň Lucce, Petrovi a Štěpánovi velmi poděkovat za skvělou reprezentaci katedry na celostátní úrovni. Děkujeme.