GEODID - Geografické didaktické dny

Katedra geografie Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích pořádá při příležitosti 65. výročí vysokoškolské výuky zeměpisu v jižních Čechách pod záštitou děkana Michala Vančury, Ph.D. Geografické didaktické dny (GEODID).

Více informací o akci včetně možnosti přihlášení na Geografické didaktické dny konané ve dnech 21. a 22. listopadu 2014 na KGE PF JU v Českých Budějovicích naleznete ZDE.
Program na pátek 21. listopadu naleznete zde a na sobotu 22. listopadu zde.

Workshopy a akce pro učitele z praxe začínají v pátek od 14,30hod., avšak je možnost zúčastnit se i plenárního zasedání v pátek v dopoledních hodinách.
Přihlašování se na jednotlivé workshopy a aktivity bude probíhat při prezenci účastníků. Každý se bude moci přihlásit na vybrané aktivity v neomezeném množství, dokud nebude vyčerpána jejich kapacita.

Prosím všechny o uvedení těchto informací do části Poznámky v rámci elektronické přihlášky!!!!
zda se účastníte v pátek (21.11.) či sobotu (22.11.) nebo po oba dva dny (21. a 22.11.)
- zda se účastníte společenského večera v pátek 21. 11. od 19hod. (vstupné 60,- Kč).

V případě jakéhokoliv dotazu se prosím na mne obraťte.
Velice se na Vás těšíme.

Hlavní koordinátorka akce Mgr. Petra Karvánková, Ph.D., karvanko@pf.jcu.cz