Informace k odevzdání kvalifikačních prací k SZZ ve 2. termínu 2023 (srpen 2023)

Informace k odevzdání kvalifikačních prací (BP / DP)

Bakalářské a diplomové práce

Termín odevzdání práce na katedře a vložení do STAGu je pro studenty sekce pedagogicko-psychologických programů do 7. 7. 2023, viz harmonogram AR 2022/23.

Před odevzdáním kvalifikační práce je nutné, aby si student vložil celou práci, včetně anotace a klíčových slov v ČJ i AJ, do STAGu. Na katedru následně student odevzdá 2 výtisky práce.

Odevzdat BP / DP může student osobně vždy až po předchozí domluvě s konkrétní asistentkou (dle oboru, viz níže). Předchozí domluva je nutná s ohledem na probíhající stěhování a uzavření budovy Dukelská, probíhající reorganizaci kateder PF, a čerpání letních dovolených.

Komu máte svou BP / DP odevzdat?

Arteterapie, Psychologie, NMgr. Učitelství pro 2. stupeň ZŠ, NMgr. Učitelství pro SŠ

MŠ, Učitelství 1. stupně, Bc. ZŠ 2. stupně, SOP, UOP, ITE

Speciální pedagogika (+ po 30. 6. obory Kratochvíl Šmajclové)

POZOR

V termínu 3. - 17. 7. 2023 bude čerpaná dovolená, sekretariát AA/KPSY (K. Kratochvíl Šmajclová) na TL203 bude v tomto čase uzavřen. V posledním možném týdnu pro odevzdání, tzn. v termínu 3. - 7. 7. 2023 proto své BP odevzdejte zastupující paní asistence E. Michalové, kancelář D102, vždy po jejím předchozím kontaktování (e-mailem či telefonicky, viz kontakt výše).

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích