• Úvod
  • Katedry
  • Katedra psychologie
  • Aktuálně

Informace k odevzdání kvalifikačních prací a analýz pedagogických situací oborů Sekce pedagogických a psychologických programů k SZZ ve 2. termínu 2023 (srpen 2023)

Informace k odevzdání kvalifikačních prací (BP / DP)
a analýz pedagogických situací (APS)

Bakalářské a diplomové práce

Termín odevzdání práce na katedře a vložení do STAGu je pro studenty sekce pedagogicko-psychologických programů do 7. 7. 2023, viz harmonogram AR 2022/23.

Před odevzdáním kvalifikační práce je nutné, aby si student vložil celou práci, včetně anotace a klíčových slov v ČJ i AJ, do STAGu. Na katedru následně student odevzdá 2 výtisky práce.

Odevzdat BP / DP může student osobně vždy až po předchozí domluvě s konkrétní asistentkou (dle oboru, viz níže). Předchozí domluva je nutná s ohledem na probíhající stěhování a uzavření budovy Dukelská, probíhající reorganizaci kateder PF, a čerpání letních dovolených.

Komu máte svou BP / DP odevzdat?

Arteterapie, Psychologie, NMgr. Učitelství pro 2. stupeň ZŠ, NMgr. Učitelství pro SŠ

MŠ, Učitelství 1. stupně, Bc. ZŠ 2. stupně, SOP, UOP, ITE

Speciální pedagogika (+ po 30. 6. obory Kratochvíl Šmajclové)

APS - Analýza pedagogické situace (pro studenty NMgr. Učitelství pro 2. stupeň ZŠ - SZZ 0Q2, QZZN1)

Studenti odevzdávají analýzu pedagogické situace asistentce katedry psychologie, tzn. Mgr. Kateřině Kratochvíl Šmajclové - elektronicky (formát PDF), zasláním na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a fyzicky (2 výtisky, kroužková vazba / sešité spinkou), kancelář TL203 (po 30. 6. na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kancelář D102, viz informace níže).

Mezním termínem pro odevzdání je 7. 7. 2023.

*** vzorovou titulní stranu APS a správnou verzi prohlášení najdete zde https://www.pf.jcu.cz/images/PF/fakulta/katedry/psychologie/titulni_strana_APS.doc

POZOR

V termínu 3. - 17. 7. 2023 bude čerpaná dovolená, sekretariát AA/KPSY (K. Kratochvíl Šmajclová) na TL203 bude v tomto čase uzavřen. V posledním možném týdnu pro odevzdání, tzn. v termínu 3. - 7. 7. 2023 proto své APS / BP / DP odevzdejte zastupující paní asistence E. Michalové, kancelář D102, vždy po jejím předchozím kontaktování (e-mailem či telefonicky, viz kontakt výše).

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích