Katedra
výchovy ke zdraví

Katedra výchovy ke zdraví na PF JU vznikla v roce 2008, Je součástí univerzitního systému přípravy učitelů a odborníků v oblasti výchovy ke zdravému životnímu stylu.

O katedře

Katedra výchovy ke zdraví na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích vznikla v roce 2008. Je součástí univerzitního systému přípravy učitelů a odborníků v oblasti výchovy ke zdravému životnímu stylu. V souvislosti se změnami ve společnosti reflektuje potřeby výchovy ke zdraví na úrovni základního školství. Zabývá se profesní edukační přípravou z principu holistického pojetí zdraví, respektování národních strategií podpory zdraví, ochrany zdraví a uplatňovaných zásad primární prevence. V současné době má katedra výchovy ke zdraví dobíhající akreditované bakalářské obory „Výchovy ke zdraví“ a „Výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělávání“ a magisterské obory „Vychovatelství se zaměřením na výchovu ke zdraví“ a „Učitelství výchovy ke zdraví pro 2. stupeň základních škol“. Vědeckovýzkumná činnost pracoviště se soustřeďuje na výživu, obezitologii, zdravotně orientovanou pohybovou aktivitu a regeneraci.

Sekretariát

  • Milena Chlaňová

  • +420 387 773 159

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • Na Sádkách 1687/1c, 1. patro, 102

Zprávy

Kalendář

momentálně nejsou k dispozici žádné události

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice Tel. 387 773 020 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeronýmova 10, 371 15
České Budějovice
Tel. 387 773 020 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, se začátkem nového akademického roku jsme spustili nové webové stránky naší fakulty. Současně bude nějakou dobu dostupná i záložní verze starého webu na adrese https://old.pf.jcu.cz.