Učitel/ka pro II. stupeň ZŠ - Matematika, ICT, Německý jazyk, Dějepis

• Organizace: ZŠ Bavorov
  • Požadavky na vzdělání: vysokoškolské, dle zákona o pedagogických pracovnících
  • Ohodnocení: dle platových tabulek pro školství
  • Benefity: neuvedeno
  • Typ pracovního poměru: plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: od 1.9.2023

ZŠ Bavorov přijme učitele/ku pro 2. stupeň ZŠ s aprobací matematika. Nástup od 1.9.2023. Bližší informace u vedení školy na tel. 731 145 881, email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích