Učitel/ka pro SŠ - Český a anglický jazyk

• Organizace: VOŠ a SOŠ Březnice, Rožmitálská 340
  • Požadavky na vzdělání: vysokoškolské, dle zákona o pedagogických pracovnících
  • Ohodnocení: dle platových tabulek pro školství
  • Benefity: ubytování, stravování
  • Typ pracovního poměru: plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: od 26.8.2023
VOŠ a SOŠ Březnice, Rožmitálská 340, přijme na střední školu učitele/ku českého a anglického jazyka.
Nabízíme:
  • nástup 26. srpna 2023
  • plný úvazek, ohodnocení dle platných předpisů
  • stravování ve školní jídelně v areálu školy
  • ubytování na domově mládeže – oddělená garsoniéra
  • v budoucnu možnost přidělení služebního bytu 2+1 v těsné blízkosti školy
  • škola v příjemném prostředí malého města
  • školní notebook pro vlastní práci.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích