• Mezinárodní spolupráce

Gruzie 2023-24 - stipendijní pobyty pro pedagogy - dodatečná výběrová řízení

V nabídce jsou stipendia pro pedagogy (výzkumné a přednáškové pobyty, max. 1 měsíc).

Detaily stipendijních nabídek naleznete v přehledech v přiložených dokumentech a online ve vyhledávači stipendií AIA.

Stručné info o podávání přihlášek ke stipendijním pobytům v Gruzii v akademickém roce 2023/24:

1. podání žádosti o stipendium přes českou stranu

Žádosti přijímá AIA emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., přihlášku tvoří tyto dokumenty (naskenované):

Termín pro podání žádostí

• pedagogové – průběžně, avšak s dostatečným předstihem, tak aby minimálně 2 měsíce před plánovaným výjezdem stihli podat elektronickou přihlášku gruzínské strany (viz krok č. 2)

2. podání elektronické přihlášky přes portál gruzínské strany

Uchazeči, které na základě žádosti (krok 1) MŠMT ČR nominuje, budou následně vyzváni k podání elektronické přihlášky; podrobnosti o náležitostech této přihlášky naleznete v přehledu k danému druhu stipendia.

ke stažení:
Výzkumné a přednáškové pobyty pro VŠ učitele