• Mezinárodní spolupráce
  • Letní školy

International Summer School in the Foundations of Democracy: American Law, Politics & Economy

Centrum amerických studií vás zve k účasti na 4. ročníku Mezinárodní letní školy základů demokracie: Amerického práva, politiky a ekonomiky!

Během Letní školy základů demokracie: Amerického práva, politiky a ekonomiky získáte znalosti napříč obory, jako je právo, politika, ekonomie, mezinárodní vztahy, sociologie a filozofie. Budete také rozvíjet své kritické myšlení, týmovou práci a argumentační dovednosti.

Od účastníků se nevyžaduje pokročilá znalost práva, politiky nebo ekonomie. Letní škola je koncipována jako vzdělávací program, který popularizuje znalosti o demokracii a americkém právu, politice a ekonomice mezi účastníky z celého světa.

Všechny lekce vedou špičkoví lektoři z nejlepších evropských a amerických univerzit (absolventi univerzit jako Harvard, Oxford, Princeton, Virginia a George Mason University).

Letní škola se koná naživo v italském Římě ve dnech 16.-30. července 2023. Registrace se slevou je možná pouze do 1. dubna 2023!

Více informací o registraci: https://www.cfasofficial.com/summerschool

V případě jakýchkoli dotazů nám pošlete e-mail (nejlépe v angličtině) na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.