Symbol PF Rozpis SZZ - léto 2018

Pedagogika a psychologie

 

Bc. Učitelství pro ZŠ - test

 

Zkušební komise:   doc. Mgr. Jiří Jošt, CSc. - předseda komise
    PhDr. Jitka Šebová Šafaříková
PhDr. Dalibor Kučera, Ph.D.
Mgr. Margareta Garabiková Pártlová, Ph.D.
Mgr. et Mgr. Jiří Kressa, Ph.D.
Mgr. Zdeňka Bajgarová, Ph.D.
Dozor: Mgr. Jan Hynek
Vyhodnocení: Kučera, Hynek

Bc. písemné zkoušky Ped/Psych (KPE/QZZB1)

24. 5. 2018

Místnost: D321

Začátek:
    od 9:00 hod. test PG
    od 10:30 hod. test PS

BEZROUKOVÁ Kamila P15496 Mu-Zu-SZu KPE/QZZB1
BOUDNÍKOVÁ Aneta P17758 ČJu-AJu-SZu KPE/QZZB1
ČAPEK Tomáš P15558 ČJu-AJu-SZu KPE/QZZB1
DUBOVÁ Jana P15607 ČJu-SVu-SZu KPE/QZZB1
HOCHMANOVÁ Jana P15852 HVu-SVu-SZu KPE/QZZB1
KALISTOVÁ Daniela P15540 VKZu-AJu-SZu KPE/QZZB1
KOSOVÁ Kateřina P15498 Mu-Zu-SZu KPE/QZZB1
KOVÁŘÍKOVÁ Barbora P15828 Přu-Chu-SZu KPE/QZZB1
KYLIAN Vojtěch P15829 Přu-Chu-SZu KPE/QZZB1
MÁCOVÁ Zuzana P15500 Mu-Zu-SZu KPE/QZZB1
MALEČKOVÁ Michaela P15510 AJu-Přu-SZu KPE/QZZB1
MEISL Jiří P15564 AJu-Hu-SZu KPE/QZZB1
MLČÁKOVÁ Lucie P15840 NJu-Zu-SZu KPE/QZZB1
NÁVRATOVÁ Markéta P15984 ČJu-AJu-SZu KPE/QZZB1
NÉMCOVÁ Věra, Mgr. P15465 Mu-ČJu-SZu KPE/QZZB1
NOVOTNÁ Denisa P15512 AJu-Přu-SZu KPE/QZZB1
PIVOŇKA Jiří P15470 Mu-Hu-SZu KPE/QZZB1
POUL Vojtěch P150033 Zu-TVZu-SZu KPE/QZZB1
PŘÍHODOVÁ Nikola P17566 (VV)u KPE/QZZB1
SKUHRAVÁ Tereza P14338 NJu-SVu-SZu KPE/QZZB1
STRNAD Ladislav P15602 ČJu-SVu-SZu KPE/QZZB1
SVĚRÁK Jan P15552 AJu-ITu-SZu KPE/QZZB1
ŠACHLOVÁ Kamila P17977 Mu-Přu-SZu KPE/QZZB1
ŠEVČÍKOVÁ Kristýna P15832 Přu-Chu-SZu KPE/QZZB1
ŠÍMOVÁ Nikola P17786 ČJu-HVu-SZu KPE/QZZB1
VACKOVÁ Lucie P15502 Mu-Zu-SZu KPE/QZZB1
VLASÁK Michael P15431 Hu-Zu-SZu KPE/QZZB1
ZÁHOROVÁ Zuzana P15523 ČJu-AJu-SZu KPE/QZZB1
ZELENKOVÁ Jana P14537 Mu-ČJu-SZu KPE/QZZB1

 

24. 5. 2018

Místnost: D223

Začátek: 9:00 hod.

VETÝŠKA Jakub P15534 AJu-TVZu-SZu Jen obh/Franclová

 

 

NMgr. Učitelství pro ZŠ

Pedagogika a psychologie (KPE/QZZN1), Fy-TchVn-k (KPE/QZN1)

Zkušební komise:   doc. PhDr. Alena Hošpesová, Ph.D. - předsedkyně komise
    Mgr. et Mgr. Jiří Kressa, Ph.D.
PhDr. Jitka Šebová Šafaříková
PhDr. Olga Vaněčková

21. 5. 2018

Místnost: D107

Začátek: 9.00 hod.

DIVÍŠKOVÁ Michaela, Bc. P16319 Mn-Přn-SZn KPE/QZZN1  
DOULOVÁ Lucie, Bc. P15917 Mn-Přn-SZn KPE/QZZN1  
HOŘEJŠÍ Edita, Bc. P16320 Mn-Přn-SZn KPE/QZZN1  
RYBÁK Hynek, Bc. P160050 Fyn-OVan-SZn KPE/QZZN1  
SCHINKOVÁ Nikol, Bc. P16321 Mn-Přn-SZn KPE/QZZN1  
VÁŇA Jan, Bc. P16315 Mn-Fyn-SZn KPE/QZZN1  
VLČKOVÁ Vlasta, Bc. P16322 Mn-Přn-SZn KPE/QZZN1  

 

22. 5. 2018

Místnost: D107

Začátek: 9.00 hod.

HUSKOVÁ Šárka, Bc. P16333 Mn-Zn-SZn KPE/QZZN1 Obh/Najmonová
MALÍŘSKÁ Eva, Bc. P16323 Mn-OVan-SZn KPE/QZZN1 Obh/Najmonová
BÁRTOVÁ Michaela, Bc. P16316 Mn-Inn-SZn KPE/QZZN1  
ČADKOVÁ Andrea, Bc. P16310 Mn-AJn-SZn KPE/QZZN1  
FILOVÁ Klára, Bc. P16311 Mn-ČJn-SZn KPE/QZZN1  
PRENER Jan, Bc. P16352 Zn-OVan-SZn KPE/QZZN1  

 

23. 5. 2018

Místnost: D107

Začátek: 9.15 hod.

TYL Petr, Bc. P15267 Fyn-TchVn-SZn   Jen obh/Žlábková
ČAPKOVÁ Michaela, Bc. P16329 Fn-In-SZn KPE/QZZN1  
JOVANOVIČ Filip, Bc. P160051 Fyn-Inn-SZn KPE/QZZN1  
KLOFÁČ Patrik, Bc. P16331 Fn-In-SZn KPE/QZZN1  
KŘÍŽOVÁ Šárka, Bc. P17613 Fyn-Chn-SZn KPE/QZZN1  
LUKSCH Tomáš, Bc. P16334 Fyn-Inn-SZn KPE/QZZN1  
MAŇÁSKOVÁ Lenka, Bc. P16313 Mn-Fyn-SZn KPE/QZZN1  
NOVOTNÝ Jakub, Bc. P16338 TchVn-Inn-SZn KPE/QZZN1  

 

 

Zkušební komise:   doc. MgA. Stanislav Suda, Ph.D. - předseda komise
    PaedDr. Helena Havlisová, Ph.D.
PhDr. Marta Franclová, Ph.D.
Mgr. Josef Nota, Ph.D.

21. 5. 2018

Místnost: D223

Začátek: 9.00 hod.

ADAMOVÁ Kateřina, Bc. P16255 ČJn-OVan-SZn KPE/QZZN1
KŘIKLÁN Tomáš, Bc. P16281 ČJn-AJn-SZn KPE/QZZN1
PECHOVÁ Ivana, Bc. P16275 ČJn-NJn-SZn KPE/QZZN1
PELIKÁNOVÁ Petra P160063 ČJn-OVan-SZn KPE/QZZN1
REEGENOVÁ Tereza, Bc. P15244 ČJn-AJn-SZn KPE/QZZN1
SYNEKVALVODOVÁ Olga, Bc. P15247 ČJn-AJn-SZn KPE/QZZN1
ZÁKOSTELSKÁ Kristýna, Bc. P160039 ČJn-OVan-SZn KPE/QZZN1

 

22. 5. 2018

Místnost: D223

Začátek: 9.00 hod.

DROBIL Jaroslav, Bc. P16302 AJn-OVan-SZn KPE/QZZN1
HRADILOVÁ Hana, Bc. P16285 AJn-NJn-SZn KPE/QZZN1
KAREŠOVÁ Denisa, Bc. P16287 AJn-NJn-SZn KPE/QZZN1
KLIMEŠOVÁ Daniela, Bc. P160001 AJn-OVan-SZn KPE/QZZN1
MACHOVÁ Markéta, Bc. P15201 AJn-NJn-SZn KPE/QZZN1
PELÁNOVÁ Lucie, Bc. P16304 AJn-OVan-SZn KPE/QZZN1
SENKOVÁ Anna, Bc. P160014 AJn-OVan-SZn KPE/QZZN1
ŠEDIVÁ Barbora, Bc. P16306 AJn-OVan-SZn KPE/QZZN1

 

23. 5. 2018

Místnost: D223

Začátek: 9.00 hod.

ANTOŠOVÁ Jana, Bc. P16283 HVan-ČJn-SZn KPE/QZZN1  
ČERNÝ Aleš, Bc. P16252 Dn-Zn-SZn KPE/QZZN1  
FISCHEROVÁ Sabina, Bc. P16278 HVan-AJn-SZn KPE/QZZN1  
JUŘENOVÁ Jana, Bc. P160015 HVan-ČJn-SZn KPE/QZZN1  
LEBEDOVÁ Daniela, Bc. P15252 HVan-ČJn-SZn KPE/QZZN1  
ŠOLC Jakub, Bc. P160011 AJn-Dn-SZn KPE/QZZN1  
ŠPAKOVÁ Markéta, Ing. P16336 Přn-Chn-SZn KPE/QZZN1  
TRÖSTL Jiří, Bc. P15225 HVan-Chn-SZn KPE/QZZN1  

 

 

Zkušební komise:   doc. PhDr. Jiří Jankovský Ph.D. - předseda komise
    PhDr. Miluše Vítečková, Ph.D.
Mgr. et Mgr. et Bc. Sylvie Koubalíková, Ph.D.
PhDr. Miroslav Procházka, Ph.D.

21. 5. 2018

Místnost: D224

Začátek: 9.00 hod.

BALADOVÁ Barbora, Bc. P15222 (VV)n KPE/QZZN1
BARTŮŠKOVÁ Sally, Bc. P16271 (VV)n KPE/QZZN1
KREJČÍ Astrid, Bc. P16270 (VV)n KPE/QZZN1
KUCHAŘOVÁ Klára, Bc. P15212 (VV)n KPE/QZZN1
NECHVÁTALOVÁ Alena, Bc. P16273 NJn-OVan-SZn KPE/QZZN1
PALUŠOVÁ Mária, Bc. P15214 (VV)n KPE/QZZN1
PUMPROVÁ Klára, Bc. P16262 VVn-OVan-SZn KPE/QZZN1
TRMALOVÁ Anna, Bc. P16263 VVn-OVan-SZn KPE/QZZN1

 

 

Zkušební komise:   doc. PhDr. Jiří Jankovský Ph.D. - předseda komise
    PhDr. Miluše Vítečková, Ph.D.
Mgr. et Mgr. et Bc. Sylvie Koubalíková, Ph.D.
Mgr. Margareta Garabiková Pártlová, Ph.D.

23. 5. 2018

Místnost: D224

Začátek: 9.00 hod.

ČERNÝ Daniel, Bc. P16356 TchVn-TVZn-SZn KPE/QZZN1
DAVIDOVÁ Eliška, Bc. P160034 ČJn-VVn-SZn KPE/QZZN1
JANEČKOVÁ Alena, Bc. P15994 ČJn-NJn-SZn KPE/QZZN1
KŘÍŽENECKÝ Daniel, Bc. P16354 TchVn-TVSn-SZn KPE/QZZN1
MERCL Jan, Bc. P16357 TchVn-TVZn-SZn KPE/QZZN1
NOVOTNÝ Daniel, Bc. P16298 TVS1n KPE/QZZN1
STACHOVÁ Milada, Bc. P160044 ČJn-NJn-SZn KPE/QZZN1