Symbol PF Nabídka letních jazykových kurzů v Koreji 2020

Z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR si Vás dovolujeme informovat o nabídce stipendijních míst k absolvování letních kurzů korejského jazyka v r. 2020 pořádaných vysokými školami v Korejské republice.

Zájemci doručí požadované dokumenty do 17. dubna 2020 přímo na Velvyslanectví Korejské republiky v Praze (Slavíčkova 5, 160 00 Praha 6 – Bubeneč). Bližší informace o nabídce včetně podrobností týkajících se podmínek účasti ve výběrovém řízení, výše stipendia a požadovaných dokumentů jsme zveřejnili na webových stránkách DZS/AIA zde.

V souvislosti s aktuální situací dodáváme, že podání přihlášky je záležitostí svobodného rozhodnutí uchazeče. V dané chvíli občané ČR ze země vycestovat nesmějí. Pokud korejská strana uchazeči stipendium přidělí, samotné vycestování je dalším rozhodnutím držitele. Pokud se podmínky pro mezinárodní mobilitu nezlepší, mohou držitelé stipendium odmítnout nebo jim ve vycestování může bránit objektivní překážka (pokračující zákaz vycestování).

Akademická informační agentura (AIA)