Symbol PF Virtual Fair Europe: 16.–17. 10. 2020

Rádi bychom Vás upozornili na konání veletrhu Virtual Fair Europe pořádaného Study in Germany, který bude probíhat 16.–17. října 2020.

Nabídka je určena zájemcům, kteří by chtěli vyrazit na studijní či výzkumný pobyt na německou vysokou školu / univerzitu a shání všeobecné nebo již zcela konkrétní informace o možnostech studia v Německu.

V rámci Virtual Fair se představí 15 německých univerzit (např. Technische Universität Dresden, Universität Passau a další). Přihlášení účastníci se mohou v live-chatu přímo ptát zástupců zúčastněných univerzit na vše, co je zajímá.

Kromě univerzit bude mít na veletrhu svůj virtuální stánek i DAAD, na kterém zájemcům rádi poskytneme informace mimo jiné k našim stipendijním programům.

Přehled zastoupených univerzit

Registrace je možná přes registrační formulář na www.study-in-germany.de/virtualfair, účast na akci je zdarma, komunikační jazyk je angličtina.

Více informací naleznete na webové stránce DAAD Česká republika, facebooku DAAD Česká republika či na https://www.study-in-germany.de/eventprogram/vm/europa/#/.

 

DAAD IP Praha