Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity
v Českých Budějovicích
U Tří lvů 1/A, 37001 Č. Budějovice
tel.: +420 387 773 214

 
 

 

 

 

Rozvrh

(ZS 2018/19)

 

Rozdělení učeben:

TL 102   TL 208   TL 408   D 315   D 409

 

ZÁŘÍ

21. září, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Krninský     PVP1 Mazehóová     IAP1
16.25 - 17.10 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Krninský     PVP1 Mazehóová     IAP1
17.20 - 18.05 Mazehóová     ATIA1 Krninský     ATIA1 Perout     AATK1 Pech     UPS
18.15 - 19.00 Mazehóová     ATIA1 Krninský     ATIA1 Perout     AATK1 Pech     UPS
22. září, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Krninský     ULPEK Perout     AKTA1
9.20 - 10.05 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Krninský     ULPEK Perout     AKTA1
10.15 - 11.00 Mazehóová     VAV1 Krninský     VAV1 Perout     AATK1 Pech     TEKA
11.10 - 11.55 Mazehóová     VAV1 Krninský     VAV1 Perout     AATK1 Pech     TEKA
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Mazehóová     PVP1 Franclová     DPTBK
14.15 - 15.00 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Mazehóová     PVP1 Franclová     DPTBK
15.05 - 15.50 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Mazehóová     PVP1 Franclová     DPTBK

 

ŘÍJEN

5. října, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Krninský     PVP1 Kouřilová     APDDK
16.25 - 17.10 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Krninský     PVP1 Kouřilová     APDDK
17.20 - 18.05 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Zeman     PUMA2 Pech     UPS
18.15 - 19.00 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Zeman     PUMA2 Pech     UPS
6. října, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
9.20 - 10.05 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
10.15 - 11.00 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
11.10 - 11.55 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Mazehóová     PVP1 Pech     TEKA
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Mazehóová     PVP1 Pech     TEKA
14.15 - 15.00 Mazehóová     VAV1 Krninský     VAV1 Zeman     PSVV Perout     AKTA1
15.05 - 15.50 Mazehóová     VAV1 Krninský     VAV1 Zeman     PSVV Perout     AKTA1

 

19. října, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Stuchlíková     UPSAK Stuchlíková     UPSAK Krninský     PVP1 Franclová     KINAK
16.25 - 17.10 Stuchlíková     UPSAK Stuchlíková     UPSAK Krninský     PVP1 Franclová     KINAK
17.20 - 18.05 Stuchlíková     UPSAK Stuchlíková     UPSAK Franclová     PDGAK Zeman     VSSAK
18.15 - 19.00 Stuchlíková     UPSAK Stuchlíková     UPSAK Franclová     PDGAK Zeman     VSSAK
20. října, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Zeman     PSSV Perout     AKTA1
9.20 - 10.05 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Zeman     PSVV Perout     AKTA1
10.15 - 11.00 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Zeman     PSVV Perout     AKTA1
11.10 - 11.55 Mazehóová     VAV1 Krninský     VAV1 Perout     AATK1 Franclová     KINAK
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Mazehóová     VAV1 Krninský     VAV1 Perout     AATK1 Franclová     KINAK
14.15 - 15.00 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Krninský     ULPEK Franclová     DPTBK
15.05 - 15.50 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Krninský     ULPEK Franclová     DPTBK

 

LISTOPAD

2. listopadu, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Stuchlíková     UPSAK Stuchlíková     UPSAK Mazehóová     PVP1 Kouřilová     ETNK
16.25 - 17.10 Stuchlíková     UPSAK Stuchlíková     UPSAK Mazehóová     PVP1 Kouřilová     ETNK
17.20 - 18.05 Mazehóová     ATIA1 Krninský     ATIA1 Zeman     PUMA2 Pech     UPS
18.15 - 19.00 Mazehóová     ATIA1 Krninský     ATIA1 Zeman     PUMA2 Pech     UPS
3. listopadu, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
9.20 - 10.05 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
10.15 - 11.00 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Zeman     PSVV Perout     AKTA1
11.10 - 11.55 Stuchlíková     UPSAK Stuchlíková     UPSAK Zeman     PSVV Perout     AKTA1
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita komunita
Přestávka        
13.20 - 14.05 Stuchlíková     UPSAK Stuchlíková     UPSAK Zeman     PSVV Perout     AKTA1
14.15 - 15.00 Stuchlíková     UPSAK Stuchlíková     UPSAK Krninský     PVP1 Mazehóová     IAP1
15.05 - 15.50 Stuchlíková     UPSAK Stuchlíková     UPSAK Krninský     PVP1 Mazehóová     IAP1

 

16. listopadu, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Mazehóová     PVP1 Kouřilová     ETNK
16.25 - 17.10 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Mazehóová     PVP1 Kouřilová     ETNK
17.20 - 18.05 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Krninský     PVP1 Mazehóová     IAP1
18.15 - 19.00 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Krninský     PVP1 Mazehóová     IAP1
17. listopadu, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Krninský     PVP1 Perout     AKTA1
9.20 - 10.05 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Krninský     PVP1 Perout     AKTA1
10.15 - 11.00 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Franclová     PPK Perout     AKTA1
11.10 - 11.55 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Franclová     PPK Kouřilová     FOVVK
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita komunita
Přestávka        
13.20 - 14.05 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Franclová     PPK Kouřilová     FOVVK
14.15 - 15.00 Krninský     ATIA1 Krninský     ATIA1 Perout     AATK1 Kouřilová     FOVVK
15.05 - 15.50 Krninský     ATIA1 Krninský     ATIA1 Perout     AATK1 Kouřilová     FOVVK

 

LISTOPAD - PROSINEC

30. listopadu, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Mazehóová     PVP1 Kouřilová     APDDK
16.25 - 17.10 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Mazehóová     PVP1 Kouřilová     APDDK
17.20 - 18.05 Mazehóová     VAV1 Mazehóová     VAV1 Zeman     ZAM Perout     AKTA1
18.15 - 19.00 Mazehóová     VAV1 Mazehóová     VAV1 Zeman     ZAM Perout     AKTA1
1. prosince, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
9.20 - 10.05 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
10.15 - 11.00 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Zeman     PSVV Perout     AKTA1
11.10 - 11.55 Mazehóová     ATIA1 Mazehóová     ATIA1 Zeman     PSVV Perout     AKTA1
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita komunita
Přestávka        
13.20 - 14.05 Mazehóová     ATIA1 Mazehóová     ATIA1 Zeman     PSVV Perout     AKTA1
14.15 - 15.00 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Kouřilová     PPK Mazehóová     IAP1
15.05 - 15.50 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Kouřilová     PPK Mazehóová     IAP1

 

PROSINEC

14. prosince, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Mazehóová     PVP1 Kouřilová     FOVVK
16.25 - 17.10 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Mazehóová     PVP1 Kouřilová     FOVVK
17.20 - 18.05 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Zeman     ZAM Krninský     IAPK1
18.15 - 19.00 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Zeman     ZAM Krninský     IAPK1
15. prosince, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Krninský     PVP1 Zeman     VSSAK
9.20 - 10.05 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Krninský     PVP1 Zeman     VSSAK
10.15 - 11.00 Mazehóová     VAV1 Krninský     VAV1 Franclová     PDGAK Perout     AKTA1
11.10 - 11.55 Mazehóová     VAV1 Krninský     VAV1 Franclová     PDGAK Perout     AKTA1
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita komunita
Přestávka        
13.20 - 14.05 Mazehóová     VAV1 Krninský     VAV1 Zeman     PSVV Franclová     DPTBK
14.15 - 15.00 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Zeman     PSVV Franclová     DPTBK
15.05 - 15.50 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Zeman     PSVV Franclová     DPTBK

 

LEDEN

4. ledna, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Stuchlíková     UPSAK Stuchlíková     UPSAK Krninský     ULPEK Pech     UPS
16.25 - 17.10 Stuchlíková     UPSAK Stuchlíková     UPSAK Krninský     ULPEK Pech     UPS
17.20 - 18.05 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Zeman     ZAM Perout     AKTA1
18.15 - 19.00 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Zeman     ZAM Perout     AKTA1
5. ledna, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
9.20 - 10.05 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
10.15 - 11.00 Pech     DUM1K Pech     DUM1K Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
11.10 - 11.55 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Zeman     PSVV Franclová     DPTBK
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Zeman     PSVV Franclová     DPTBK
14.15 - 15.00 Krninský     ATIA1 Krninský     ATIA1 Franclová     PDGAK Perout     AATK1
15.05 - 15.50 Krninský     ATIA1 Krninský     ATIA1 Franclová     PDGAK Perout     AATK1

 

18. ledna, pátek 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
15.30 - 16.15 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Krninský     PVP1 Kouřilová     FOVVK
16.25 - 17.10 Komzáková     UARTK Komzáková     UARTK Krninský     PVP1 Kouřilová     FOVVK
17.20 - 18.05 Mazehóová     VAV1 Krninský     VAV1 Zeman     PSVV Perout     AKTA1
18.15 - 19.00 Mazehóová     VAV1 Krninský     VAV1 Zeman     PSVV Perout     AKTA1
19. ledna, sobota 1. ročník A 1. ročník B 2. ročník 3. ročník
8.30 - 9.15 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Zeman     ZAM Krninský     IAPK1
9.20 - 10.05 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Zeman     ZAM Krninský     IAPK1
10.15 - 11.00 Mazehóová     ATIA1 Krninský     ATIA1 Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
11.10 - 11.55 Mazehóová     ATIA1 Krninský     ATIA1 Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
12.00 - 12.20 komunita komunita komunita komunita
přestávka        
13.20 - 14.05 Mazehóová     ATIA1 Krninský     ATIA1 Perout     AATK1 Zeman     VSSAK
14.15 - 15.00 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Krninský     PVP1 Mazehóová     IAP1
15.05 - 15.50 Perout     SZKA1 Perout     SZKA1 Krninský     PVP1 Mazehóová     IAP1

 

 

 

Formátovat stránku pro tisk